reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o karmieniu piersią / butelką

mini tak ale to dopiero od tego poniedziałku odkąd zaczął te całe noce przesypiać :happy: teraz w fajny rytm wpadł wstaje je 30min potem jakaś godzinka -1,5 zabawy ale tak na maxa że muszę mu całą uwagę poświęcać, zagadywać i nosić wszędzie ze sobą i po tej zabawie jest taki wymęczony że znowu zasypia na godzinkę- dwie i tak w kółko 5 razy dziennie wszystko cacy przewidywalne tylko czekam na jakiś skok rozwojowy, który mi to wszystko rozwali :-D sorki trochę nie na temat weszłam :sorry:
 
reklama
Nusia nie sądzę.. przy długo trwałym wygłodzeniu mleko może spaść na wartości jednak takie pojedyncze dni to nie dostanie z pokarmu wyciągnie z ciebie, jak w ciązy ;-) Na początku mało jadłam czasem tylko kanapki rano, często nie miałam jak zjesc caly dzien mały przecie od poczatku przybiera jak niedźwiedz na zimę ;-) Myslalam, ze moze nie wiele mleka jednak tez blad bo 140 ml sciagnelam wczoraj "od ręki"- a on czasem po jednym cycu drugiego ciagnie jakby nie jadl wcale :/

Kolejna próba przespania nocy z mm skonczyla się fiaskiem. :crazy:
 
angel sa dzieci ktore po mm przesypiaja cale noce a sa i takie co 2-3 godziny wstaja.
Moje starsze do 2 roku zycia budzily sie w nocy na jedzenie a mala praktycznie cala noc przesypia.
Jedna pobudka kolo 3-4 w nocy na cycka w lozku a ja sie z nia nadal.
 
dziewczyny jak to zrobić żeby zahamować laktację? Mam zamiar po prostu ściągać za każdym razem coraz mniej, ale czy to wystarczy? I ile ma to trwać? Co jeszcze zrobić? Jakieś sprawdzone rady? Będę wdzięczna za każdą...
Powoli mam dość spędzania kilku godzin dziennie z laktatorem po to, by i taak wystarczyło mojego mleka jedynie na 2-3 karmienia w ciągu doby...
 
Dziewczyny mam problem moja córcia 27.09. przestała ssać piersi jak się okazało mocno ząbkowała i miała mononukleozę leżałyśmy w szpitalu 5 dni karmiłam Martynkę odciągniętym pokarmem z butelki, mam problem bo Martynka nie chce wrócić na pierś od dwóch dni w ciągu dnia chwilę sobie possa dla zabawy ale to wszytko.

Najgorsze że jak była na piersi
przesypiała całe noce teraz wstaje co półtora godziny w nocy płacze, krzyczy, pręży się, panikuje to raczej nie jest wina mleka modyfikowanego bo nie ma wzdęć.

Doradzcie coś proszę mam coraz mniej pokarmu i szkoda mi przechodzić na butle!!!!!
 
marta to przystawiaj małą jak najczęściej , kiedy tylko masz możliwość, najlepiej też w nocy i odciągaj mleko laktatorem, żeby pobudzić laktacje.
 
Dziewczyny Pola mało przybiera na wadze bo około 0.5kg na miesiąc. Waży 8kg majac prawie 8miesiecy. Karmimy się butelką mam pytanie do Was ile jedzą wasze dzieci? i czego? Bo może my za mało jemy:baffled:
 
reklama
polak, ale to jest raczej normalny przyrost wagi. dziecko im starsze tym mniej przybiera w ciągu miesiąca na wadze. Moja Nati nie waży nawet 8 kg, a ma skończone 8 miesięcy. do tego zobacz po budowie ciała swojej i męża. czy dziecko urodziło sie mniejsz itd. o tym wiele czynników decyduje.
 
Do góry