reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez kate26, 10 Sierpień 2009.

1. kate26

kate26 czekam na ten cud ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    Kochałam się z mężem 7 dni przed spodziewaną @. Nie zabezpieczyliśmy się w żaden możliwy sposób (nie był to nawet stosunek przerywany). Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże 7 dni przed miesiączką ???

2. Robale

Robale Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Założyłam ten wątek, ponieważ często piszemy o tym co w domu, co na obiad, rzadziej o tym, że staramy się o dziecko. Myślę że w taki sposób nie skupiając się na myśleniu o dziecku, szybciej uda się zafasolkować.

3. reklama
  4. pati1159

pati1159 mamusia Alanka i Xavierka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    widze Robale ze naprawde sie zdenerowalas:zawstydzona/y:ja nie chce sie mieszac bo ja niestety mam duzo swoich spraw na glowie i problemow,lubie Was wszystkie:tak:i z wszystkimi sie cudownie pisze:tak:mysle ze slusznie postapilas i moze tak bedzie lepiej;-)

5. zielona.wampirzyca

zielona.wampirzyca mamusieńka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    robaczku, pato, wracajcie na włąściwy wąteczek...ja już tam pożądek zrobiłam i żadna z was nie odchodzi...nie ma takiej mowy...a rozmowy o innych rzeczach, poza staraniami są wskazane, bo inaczej zwariujemy..nikt przecież nie każde wszystkim czytać wszystkiego, o czym za dnia rozmawiamy..czekam na was we właściwym miejscu...

6. Robale

Robale Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję, myślę że tak będzie najlepiej, nie zdenerwowałam się tylko mi się przykro zrobiło. Lubię wszystkie dziewczyny, naprawdę, ale czasem ktoś musi odejść pierwszy.

7. zielona.wampirzyca

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    do cholerki, to jest mój wątek i ja się nie zgadzam na takie rzeczy.....zakłądałam go z myślą, że będzie szcześliwy...dołączyć może każda, która chce, nie chce, żbyśmy tkwiły tam tylko w te kilka osób, któe były tam od początku....wróc, proszę....robaczku, bez Ciebie to nie bedzie to samo...

8. zielona.wampirzyca

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. claudia4you

claudia4you Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To jest to laska, super pomysł, o ciazy mozemy pisac tam a o pierdolach tu. :tak:Szkoda mi tego wlasnie ze zielonej tak sie ten watek zasmiecil, a chyba nie tak mialo byc :no:

10. reklama
  11. zielona.wampirzyca

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiecie co, ja nie uważam, że on się zaśmiecił..moim zdaniem on był naturalny...w życiu też nie koncentrujemy się tylko wokół jednego tematu....

12. claudia4you

claudia4you Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tu sobie bedziemy pisac o wszystkim, a tam o dzidzi. Tam sa dziewczyny ktore naprawde maja problemy z zajsciem i trzeba je wspierac. :tak:

Poleć forum