reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

eijf - a ta co tutaj robi!
Raz czy dwa razy weszłam na wątek ten co one piszą, napisałam coś niedotyczącego ani jej ani tej "agniesiar" a nagle poczóły się obrażone jagby to cokolwiek ich tyczyło a pisałam tylko o radach jakie ja dostałam, jakie stosowaliśmy z M a te **** najechały na mnie jakbym cokolwiek bezpośrednio do nich napisała i je obrażała, żadna nie raczyła przeprosic nie mając racji chociażby ze względu na totalne zapatrzenie się w siebie i tylko swoje problemy, tylko ona to, ona tamto, brak doświadczenia i wiedzy na temat siebie, własnego ciała i psychiki. Ktoś kto nie ma doświadczenia nie powinien zachowywać się tak jak one!

A czepiły się tego co napisałam:

Cytat:
Napisał agniesiar
A u mnie 8 dc. a przytulanki zacznę jak mi gin powie w poniedziałek kiedy bede miała owu. co by M nie męczyć i co by żołnierze byli silniejsi:-D:-D:-D

Nie wiem czym mój M się faszeruje,jakieś witaminy tam bierze a, że oficjalnie się nie staramy o dzidzie bo z kaską krucho, no i trwa kryzys małżeński, ale jak zaczęliśmy naprawiać małżeństwo a tak dokładniej, jak M wysuną tą inicjatywę i mnie "gwałci" co wieczór to nie zauważyłam jakiegoś spadku ilości spermy, zawsze tyle tego wylatuje, że aż mam dosyć. Kiedyś jedna położna powiedziała mi, że jeżeli są problemy z zajściem w ciążę to nie należy się ściśle trzymać tego schematu przerw kilkudniowych przed dniami płodnymi albo sexu co dwa dni bo może się okazać, że jego żołnierzyki żyją tylko dobę i trzeba się wtedy sex-ic co dnia:-D
Ale osobiście wykorzystaliśmy każda z możliwych metod i nic wam nie da rady jak się za bardzo nastawiacie na ciążę. Najważniejsze to się nie starać tylko po prostu korzystać z sexu wtedy gdy ma się na to ochotę, przymus nic nie daje i nawet facet wtenczas stresuje plemniki.
Wyluzujcie!!!!!


Jak widać nikomu celowo skierowanych do konkretnych osób nie dawałam rad. Pisałam o tym jakie my z M dostawaliśmy rady bo o dzidzie staramy się długo. A to dużymi literami na brązowo to wielu psychologów, lekarz powie, w wielu pismach i książkach piszą tak właśnie.
One mają chyba jakiś problem z sobą i nie dopuszczają do myśli, że ktoś ma absolutnie rację i to w dodatku zgodną z szerokim otoczeniem i to nawet ścisło naukowym, a najlepszą obroną na brak racji i ukrycie swojej niewiedzy jest wredny atak.

Więc kobiety nie przejmujcie się nimi.


No proszę nie spodziewałabym się tego po tobie jeszcze niedawno, pocieszałaś dziewczyny którym nie wychodzi a teraz tego typu słowa!!!!

BRAWO:crazy:

Nie sadziłam, że kogokolwiek kto zagląda na tego typu fora stać na takie odzywki!!!

Wiedz tylko, że tego typu słowa bardzo ranią i zadają ogromny ból tym, którym niestety nie wychodzi!!!

Miłe powitanie!!!:crazy:

Szkoda gadać, brak słów na to jak tu sie traktuje innych!

Pozdrawiam i życzę miłego duszenia się we własnym niezbyt zjadliwym sosie!!!

Pomyśl lepiej jak ty na mnie naskoczyłaś nie mając absolutnie racji.
Jeżeli masz jakieś problemy z sobą to lepiej nie wyżywaj się na innych tylko załatw to spokojnie w domu.

Nie wyżywaj się na innych kobietach za swoje własne niepowodzenia. Nikt twojej sytuacji nie jest winny więc zachowaj się jak dorosła kobieta. To co wyprawiasz z koleżanką jest bardzo niedojrzałe!


Ja też pisze na dwóch
Musze poczytać co tu sie działo

Spokojnie ja też pisze na niejednym wątku i jakoś mnie stąd nie wygoniły.
Grunt to odpowiedni takt.

Czesc Madzia
Co slychac??
Widze ze troszke niefajnie sie tu zrobilo niedawno :confused2:
Ja jestem w oczekiwaniu wczoraj minal termin @ i jak narazie nie ma ale poczekam do 20 pazdziernika. Troche zle sie czuje, od paru dni mnei mdli ale na ciaze to i tak by bylo za wczesnie wiec nei wie od czego:confused:

I jak tam. @ przyszła??????

Ja mam 60 km,ale dawno nie byłam bo robili remont. A wczoraj mieli rocznice ślubu i sie umówiliśmy na wieczór z bratem że przyjedzie:-)
Jak tam u Ciebie pogoda?? U mnie zimno,ale na szczęście nie pada

Jak po wizycie?
 
reklama
Hej,
niunia widzę że i Ciebie, się przyczepiły, stoję jak najbardziej po Twojej stronie, bardzo mi przykro ze na Ciebie naskoczyły nie mając racji. Niunia cieszę się że tak podchodzicie do sprawy ciąży, brawa dla Ciebie kochana, a powiedz jak u Was lepiej?
Madzia co u Ciebie.
Ren trzymam kciuki.
Kochane pisząc aby pewne osoby zajęły się swoimi niepowodzeniami, czy mąż nie strzela ślepkami nie dotyczyło to Was i innych osób, tylko jednej. Ale każdy odbiera to po swojemu. W każdym razie, nie chodziło mi aby urazić Was, niunię, Claudię, mmm, czy Ren. W dodatku każda z Was jest tu jak najbardziej mile widziana. Nie chcę tylko widzieć nie potrzebnych dziewczyn które się wtrącają, wyżywają się na nas. Kochane, ja nikomu nie karze wierzyć w to co piszę, każdego indywidualna sprawa, czasami o pewnych sprawach nie piszę ponieważ wiem że moje posty są śledzone, co później się potwierdza. Ale dzięki temu nasze " koleżanki " mają o czym plotkować na innym forum. Miłego dnia kochane
 
Tak sie sklada, ze eijf napisala Ci tylko i wylacznie szczera prawde, a ze Ty prawde przyjmujesz jak atak to w odwecie sama atakujesz zamiast dac jakies sensowne argumenty, tym bardziej, ze dobrze wiesz, ze Eijf ma racje, ale niektorzy po prostu nie potrafia sie przyznac do bledu i kryja sie za plecami swoich "kolezanek".
A tak swoja droga to forum jest otwarte i kazdy piszac na nim powinien sobie zdawac sprawe, ze ktos inny moze miec inne zdanie i ma prawo je wyrazic bez obaw, ze zostanie zaatakowany i zbluzgany!!!
 
Hej ja narazie nie staram sie rozwiac tego sporu, jutro mam egzamin i jeszcze @ dostalam . Za duzo mam na glowie . Odezwe sie jutro . Pa Pa
 
Tak Robale, muszę tak podchodzić ze względu na jeden ważny fakt, dzidzie już chcieliśmy mieć wieki temu, teraz od 19 ms-cy się nie udaje. Trzeba było coś zrobić żeby nie zwariować. Zbyt "intensywne" podejście do staranek jest wybitnie niekorzystne. Ja pojawiłam się na świecie dopiero po 5 latach starań rodziców i to już załatwiali adopcję dziecka. Więc jestem bardzo dobrym przykładem na to, że psychika człowieka wiele zdziała bardzo często w tym przypadku na naszą niekorzyść.
 
Ej a po co Ty tutaj, co ??? Nikt z Toba nie pisze ze tutaj nagle jestes??Nam jest dobrze i nikogo nie potrzebujemy
Ja tylko dodam ze forum jest tu dla wszystkich i kto ma ochotę to udziela się tu lub tu i tam jeszcze...
Nie możesz pisać A TY CO TUTAJ CO???? no przestań! :no:
tak samo Ona jak i reszta dziewczyn ma prawo tu być czytać i pisać.

A jeżeli chodzi o wtranżalanie się w sprawy innych to koleżanka ma rację bo robale ściemia jak tylko umie.. gadacie siebie razem w sumie tylko we dwie bo nikt tutaj z wami gadać nie chce. Nie dziwie się....:sorry:
eijf napisała prawdę! i tak jak pisze kiciaq jeżeli ktoś nie umie przyznać się do błędu to już jego problem..

Ja tutaj nie zaglądam ale dziś przypadkowo przeczytałam i wyraziłam swoje zdanie.

Z resztą dziewczyn mam kontakt na innych wątkach, od tego lepiej 3mac sie zdala bo to wielka ściema... same kłamstwa
żenułaaa:no::confused2:

Pa.
 
reklama
reklama
Do góry