reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

to fajnie,jak mowilam na chwile wpadlam i smieszy mnie ze robale nadal pisze o swojej ciazy ktorej nie ma i o tym ze wczoraj robila test ktory byl negatywny(a was pyta czy kawe pic moze).pa zegnam.a np madzias pewnie nie wie ze robale miala negatywna bete i lekarz dwa razy zadnej ciazy nie widzial.no ale widze ze temat urojonej ciazy wam nie przeszkadza.no to spoko.pa
 
reklama
to fajnie,jak mowilam na chwile wpadlam i smieszy mnie ze robale nadal pisze o swojej ciazy ktorej nie ma.pa zegnam.a np madzias pewnie nie wie ze robale miala negatywna bete i lekarz dwa razy zadnej ciazy nie widzial.no ale widze ze temat urojonej ciazy wam nie przeszkadza.no to spoko.pa
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: ta co ma problemy z zajściem, albo jej chłop strzela ślepakami wypowiada się, buractwo z nie których dziewczyn. Żegnamy
 
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: ta co ma problemy z zajściem, albo jej chłop strzela ślepakami wypowiada się, buractwo z nie których dziewczyn. Żegnamy
twoje komentarze sa naprawde ponizej wszelkiego pozniomu i obrazasz nimi wszystkie starajace sie dziewczyny ktorym jeszcze niedawno tak mile wszystkiego zyczylas(w tym te swoja kolezanke claudie ktora tez sie stara.czy jak jej nie wyjdzie to tez jej to napiszesz?).Przynajmniej nie ciagne opowiesci o urojonej ciazy i nie wprowadzam dziewczyn w blad.Widze ze ty rowniez nas podczytujesz skoro o tym wiesz.no ale w sumie co robic w domu caly dzien nie?
 
Kochana Ejf, najlepiej bedzie jak kazda wroci do swojego watku, ja tez tylko tu siedze, zeby innym nie przeszkadzac. Ja mysle ze to dobry pomysl.
 
Moze bede wrdena egoistka, ale ja tylko i wylacznie sie przejmuje prawkiem i zadne klotnie mnie nie wyprowadza z rownowagi, nic mnie nie obchodzi to czy sie tu komus podonba czy nie!!!!!! Taka egoistka jestem
 
reklama
Do góry