reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

To Ty jutro do Pl, trzymam kciuki za rozmowę, na pewno się uda. Co do testu, kochana Ty moja mamusiu, będzie dobrze, zawsze trzeba myśleć a może za wcześnie zrobiłam go. Jeśli poprawi Ci humor to kup coś maluszkowi, kaftaniczek czy smoczek, doda Ci to otuchy, w końcu będzie to maleństwo,:tak:
Wiesz co chyba jestem samolubna bo kupilam sobie buty :rofl2: zamiast cos dla maluszka, ale on dostal juz buciki wczoraj ;-)

Ale moze masz racje moze robilam za wczesnie, powtorze za kika dni, tylko musze ci sie przyznac ze tak sie wkurzylam ze zapalilam wstretnego papierosa i zaluje okropnie fuj ale ze mnie gluptas
 
reklama
Oj kochana, a tam samolubna, dzieciątko dostało buciki, a właśnie co do butów ja jadę z M w niedzielę na zakupy ( jest handlowa ), więc muszę sobie adidas ki sprawić nowe. A Ty nie pal, bo dzieciaczkowi zaszkodzisz,
 
Juz jakis czas temu postanowilam nie popalac bo nie jestem uzalezniona od palenia, tylko kiedys sobie palilam do piwka i to wszystko, ale odkad sie staramy ani jednego, no i dzis, ale koncze z tym bo musze myslec o przyszlosci fasolki.
A w NL bedziesz mogla dostac jakis zasilek jezeli tam urodzisz dziecko? A wogole kontaktowalas sie z tymi lekarzami co wczoraj ktoras z dziewczyn dala ci namiary?
 
Cześć dziewczyny :-), z miłą chęcią także bym się dołączyła do rozmów o pierdołach, życiu, dziecku (chociaż jeszcze niestety nie posiadam).
Mam jakieś szanse na dostanie się do Waszego grona;-):-)
Pozdrawiam.:-)
 
Cześć dziewczyny :-), z miłą chęcią także bym się dołączyła do rozmów o pierdołach, życiu, dziecku (chociaż jeszcze niestety nie posiadam).
Mam jakieś szanse na dostanie się do Waszego grona;-):-)
Pozdrawiam.:-)
Czesc kiniusia!
Narazie Robale ma fasolke ale reszta tez dopiero sie stara. Jak dlugo ty sie starasz?
 
Robale to szkoda, to moze postaraj sie cos w necie poszperac i moze jakas polozna polka mieszka w twojej. Poprostu poproboj moze akurak sie uda. A zamierzasz rodzic w NL cz w PL?
 
Robale to szkoda, to moze postaraj sie cos w necie poszperac i moze jakas polozna polka mieszka w twojej. Poprostu poproboj moze akurak sie uda. A zamierzasz rodzic w NL cz w PL?
Oj szukałam, ale nie mogę znaleść :wściekła/y:, a zamierzać rodzić w Pl. I tam już zostanę, mój M, będzie tutaj, ale ja już coś wymyślę aby znowu tu być, :-D:-D, a Ty kochana gdzie będziesz chciała rodzić
 
reklama
Do góry