reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

kate26

czekam na ten cud ...
Dołączył(a)
10 Sierpień 2009
Postów
247
Miasto
śląskie
Witam
Kochałam się z mężem 7 dni przed spodziewaną @. Nie zabezpieczyliśmy się w żaden możliwy sposób (nie był to nawet stosunek przerywany). Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże 7 dni przed miesiączką ???
 
reklama
Założyłam ten wątek, ponieważ często piszemy o tym co w domu, co na obiad, rzadziej o tym, że staramy się o dziecko. Myślę że w taki sposób nie skupiając się na myśleniu o dziecku, szybciej uda się zafasolkować.
 
widze Robale ze naprawde sie zdenerowalas:zawstydzona/y:ja nie chce sie mieszac bo ja niestety mam duzo swoich spraw na glowie i problemow,lubie Was wszystkie:tak:i z wszystkimi sie cudownie pisze:tak:mysle ze slusznie postapilas i moze tak bedzie lepiej;-)
 
robaczku, pato, wracajcie na włąściwy wąteczek...ja już tam pożądek zrobiłam i żadna z was nie odchodzi...nie ma takiej mowy...a rozmowy o innych rzeczach, poza staraniami są wskazane, bo inaczej zwariujemy..nikt przecież nie każde wszystkim czytać wszystkiego, o czym za dnia rozmawiamy..czekam na was we właściwym miejscu...
 
Dziękuję, myślę że tak będzie najlepiej, nie zdenerwowałam się tylko mi się przykro zrobiło. Lubię wszystkie dziewczyny, naprawdę, ale czasem ktoś musi odejść pierwszy.
 
do cholerki, to jest mój wątek i ja się nie zgadzam na takie rzeczy.....zakłądałam go z myślą, że będzie szcześliwy...dołączyć może każda, która chce, nie chce, żbyśmy tkwiły tam tylko w te kilka osób, któe były tam od początku....wróc, proszę....robaczku, bez Ciebie to nie bedzie to samo...
 
Założyłam ten wątek, ponieważ często piszemy o tym co w domu, co na obiad, rzadziej o tym, że staramy się o dziecko. Myślę że w taki sposób nie skupiając się na myśleniu o dziecku, szybciej uda się zafasolkować.
To jest to laska, super pomysł, o ciazy mozemy pisac tam a o pierdolach tu. :tak:Szkoda mi tego wlasnie ze zielonej tak sie ten watek zasmiecil, a chyba nie tak mialo byc :no:
 
reklama
Tu sobie bedziemy pisac o wszystkim, a tam o dzidzi. Tam sa dziewczyny ktore naprawde maja problemy z zajsciem i trzeba je wspierac. :tak:
 
Do góry