reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

RoseGold

Moderator
Członek załogi
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Ja miałam i w pierwszej i teraz ale nie pamiętam czy tak zupełnie od początku No to różnie bywa, zależy od organizmu. No musze wziąć ten apap nic innego ki nie pozostaje Pogoda do dupy to dzieciaki chorują. Rano zimno w pizdu a po południu cieplej i są zgrzani.
Właśnie ona od wtorku w domu :/ już myślałam ze nic się nie rozwinie, dałam jej furagine i tu nagle gorączka :o

reklama
U

użytkownik 176

Gość
Właśnie dwa komplety tych 50 też już mam, może dokupię ze dwa i starczy reszta 56/62. A powiedz ile Marcelek pochodził w tych najmniejszych?
8 tygodni, dopiero teraz zakładamy 62, ale niektóre rzeczy 56 jeszcze pasują, bo rozmiar rozmiarowi nigdy nie jest równy. Ja nie miałam rozmiaru 50, ale w szpitalu i chwilę po wyjściu byłby ok

Olineekg

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam się i ja,
Dni lecą mugusiem.

@RoseGold ja zostanę tu z Tobą raczej się nastawiam że nici będą do końca roku, po nowym roku ruszymy bardziej. Teraz nawet ciężko mi m złapać bo się mijamy.

@Kotmonika87 super, gratuluję, Pięknie widać krechy.

Kocham słuchać o waszych wyprawkach

Dziś 14dc wg apki owulacje, wg testów ni huhu, zresztą to bez różnicy bo nawet nie ma szans na przytulanki. Nie umiem określić jak się czuje bo bardziej jestem zmęczona maratonem w pracy, ale dam radę
Może owulacja się opóźni na czas w którym będą szanse na przytulanki, kto wie, może tak ma być współczuje tych maratonów w pracy.. najgorzej

Sarinak

Moderator
Rozwiązania
0
Świetnie jeżeli karmisz piersią, to waga będzie dalej ładnie spadała. Ja jestem mega zaskoczona tym, jak łatwo się zrzuca kg po porodzie
Ja tam piersią nie karmię, położna wciąż podkreśla że Hubert jest karmiony sztucznie na wizytach (na szczęście jeszcze jedna i spokój). Póki co, za przeproszeniem wszystko mnie czyści. Jestem nieekonomiczna w jedzeniu, bo za moment oddaję, albo z kolei nie jem przez pół dnia bo małego trzeba nakarmić i czasu mi brak, ew nic mi nie smakuje przez antybiotyki, kraina wiecznej goryczy.
Co do ciuszkow, mój mały miał chyba dwa komplety na 50, reszta po 10 na 56 i 62 i już w niektóre 62 wchodzimy a to dopiero zaczęty 3 tydzień.

U

użytkownik 176

Gość
Ja tam piersią nie karmię, położna wciąż podkreśla że Hubert jest karmiony sztucznie na wizytach (na szczęście jeszcze jedna i spokój). Póki co, za przeproszeniem wszystko mnie czyści. Jestem nieekonomiczna w jedzeniu, bo za moment oddaję, albo z kolei nie jem przez pół dnia bo małego trzeba nakarmić i czasu mi brak, ew nic mi nie smakuje przez antybiotyki, kraina wiecznej goryczy.
Co do ciuszkow, mój mały miał chyba dwa komplety na 50, reszta po 10 na 56 i 62 i już w niektóre 62 wchodzimy a to dopiero zaczęty 3 tydzień.
Nie jedzenie i zapominanie o własnych posiłkach też mi się zdarzało w pierwszych tygodniach, ale na szczęście się unormowało, bo zaczęłam jeść, żeby pokarmu nie stracić. Jeżeli nie karmisz piersią, to tym większy wyczyn, że tak ładnie waga spada

RoseGold

Moderator
Członek załogi
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Dzień dobry dziewczyny

Ja dzień zaczęłam o 5:50, kiedy to termometr wskazał u mojej córki 39,6st. Po podaniu syropu spadło do 38st, ale wiem, ze zaraz znów urośnie
Wczoraj na dyżurze lekarka powiedziała, ze na razie mamy obserwować, a jeśli temperatura będzie rosła, to musimy wrócić, bo wtedy będzie podejrzenie odmiedniczkowego zapalenia nerek.
Temperatura rośnie, ale spada po leku, jednak cały czas się utrzymuje młoda nie ma ani kataru, ani kaszlu, ani bólu gardła, tylko ten ból w brzuchu/boku i ból głowy, dlatego nie wyglada to na takie typowe przeziębienie
Sama nie wiem, co robić

Życzę Wam miłego (milszego niż nasz) dnia

reklama

Isasza4444

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Olineekg dzięki, choć ja na teraz nadziei nie mam. Raczej chyba już psychicznie się nastawiam że trzeba będzie pykac monitoring i zastrzyki, ale to podobnie jak @RoseGold sytuacja dop ruszy po nowym roku. Grudzień raczej totalnie skreślam bo zawsze mam napięty grafik, a jeszcze święta i urlopy i nie sądzę żebym się złapała z dr choćby na regularny monitoring. Jeszcze zobaczę co dr powie na kolejnej wizycie bo po 20tym i tak będę musiała iść po leki żeby nie stracić tej regularnosci cykli która wreszcie udało się uzyskać. Tez w sumie niewiem ile można stosować clo i dupka ( w sensie ile cykli) ??!!
Po prostu jak podjęłam decyzję o 2gim dziecku to jakoś uwierzyłam że może uda się bez leczenia i w miarę szybko i tak mi to weszło że teraz jakbym się zderzył że ściana, teraz leci 8 Mac starań a będzie ich jeszcze kilka. Muszę po prostu przestawić myślenie.

Dzisiaj jeszcze nocka i wreszcie będzie dzień wolny, aczkolwiek czuje ze padne ryjem na panele potem mam kolejne nocki ale potem miodzio lodzio będę miała 5 dni wolnych pod rząd, już się nie mogę doczekać

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Rozmowy o wszystkim - prywatnie Rozmowy o wszystkim i o niczym 4105
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 30
aniaslu Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia. Temat tygodnia 11
aniaslu Przemoc w związku. Tej rozmowy musisz posłuchać. Może komuś pomożesz. Temat tygodnia 0
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 8784
aniaslu Dalsze rozmowy staraczek 2017 Staraczki 2017 Ciąg Dalszy... 1210
M Rozmowy z kimś interesującym w jesienne wieczory Białystok 1
JadwigaKijak Szukam rodziców do grupy focusowej - 50zł za 2h rozmowy Śląsk 0
M Rozmowy na temat szczepien Dzieci urodzone w kwietniu 2014 59
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
majqa1 4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :) Przedszkolaki 226
justinkowa Prośba o rozmowy na gg. Możesz pomóc...zobacz 7
B Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie? Relacje rodzinne 2
M Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :) Początek szkoły 220
kruszki Rozmowy na temat wózków :) Archiwum sierpień 2012 713
A Intymne rozmowy listopadówek. Dzieci urodzone w listopadzie 2011 857
kamilaedi Rozmowy o karmieniu piersią / butelką Dzieci urodzone w marcu 2012 446
umi2 Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków Jedynacy 2817
adddaaa Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2011 2929
K Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku Staramy się 4608
K Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży Ciąża, poród, połóg 923
D Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 436
mamoośka Codzienne rozmowy Samotnych rodziców Archiwum Samodzielnych rodziców 25710
J Rozmowy (nie)kontrolowane Zwierzenia 54
M Poważne rozmowy Relacje rodzinne 43
niemandin O wszystkim i o niczym Forum 6979
Kate2106 Problem z... wszystkim? Potrzebuję porady 3
J Sklep ze wszystkim do chrztu Ogłoszenia - Trójmiasto 3
A Regulamin - zapraszam przede wszystkim nowe stycznióweczki :) Dzieci urodzone w styczniu 2011 1
J Problem z mężem, brakiem akceptacji, ze wszystkim... :(:( Relacje rodzinne 12
iwi 82 kolka-zmora znana nam wszystkim Archiwum mam styczniowych 186
D Porozmawiajmy o ciąży i wszystkim co z nią związane Ciąża, poród, połóg 16
M Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim Dzieci urodzone w marcu 2007 24390
szmina o tym co nas gryzie,raduje ...czyli pogaduchy o wszystkim i o niczym!!! Dzieci urodzone w kwietniu 2007 314
malaga O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :) Dzieci urodzone w marcu 2007 4662
BASIA.J POGADUCHY O WSZYSTKIM Początek szkoły 703
IzaBK out off topic - o niczym Dzieci urodzone w listopadzie 2009 569
Z >>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<< Dzieci urodzone w lutym 16295