reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

RoseGold

Fanka BB :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Ja miałam i w pierwszej i teraz ale nie pamiętam czy tak zupełnie od początku No to różnie bywa, zależy od organizmu. No musze wziąć ten apap nic innego ki nie pozostaje Pogoda do dupy to dzieciaki chorują. Rano zimno w pizdu a po południu cieplej i są zgrzani.
Właśnie ona od wtorku w domu :/ już myślałam ze nic się nie rozwinie, dałam jej furagine i tu nagle gorączka :o

reklama

nast95

Rozwiązania
0
Właśnie dwa komplety tych 50 też już mam, może dokupię ze dwa i starczy reszta 56/62. A powiedz ile Marcelek pochodził w tych najmniejszych?
8 tygodni, dopiero teraz zakładamy 62, ale niektóre rzeczy 56 jeszcze pasują, bo rozmiar rozmiarowi nigdy nie jest równy. Ja nie miałam rozmiaru 50, ale w szpitalu i chwilę po wyjściu byłby ok

nast95

Rozwiązania
0
Hej dziewczyby do tych które już sa mamusia i są w ciąży czy na początku miałyście problem z załatwiłem i to był jeden z obiawów?
Problemy z załatwianiem pojawiają się w późniejszej ciąży, jeżeli mają się pojawić.

Olineekg

Rozwiązania
0
Witam się i ja,
Dni lecą mugusiem.

@RoseGold ja zostanę tu z Tobą raczej się nastawiam że nici będą do końca roku, po nowym roku ruszymy bardziej. Teraz nawet ciężko mi m złapać bo się mijamy.

@Kotmonika87 super, gratuluję, Pięknie widać krechy.

Kocham słuchać o waszych wyprawkach

Dziś 14dc wg apki owulacje, wg testów ni huhu, zresztą to bez różnicy bo nawet nie ma szans na przytulanki. Nie umiem określić jak się czuje bo bardziej jestem zmęczona maratonem w pracy, ale dam radę
Może owulacja się opóźni na czas w którym będą szanse na przytulanki, kto wie, może tak ma być współczuje tych maratonów w pracy.. najgorzej

Sarinak

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Świetnie jeżeli karmisz piersią, to waga będzie dalej ładnie spadała. Ja jestem mega zaskoczona tym, jak łatwo się zrzuca kg po porodzie
Ja tam piersią nie karmię, położna wciąż podkreśla że Hubert jest karmiony sztucznie na wizytach (na szczęście jeszcze jedna i spokój). Póki co, za przeproszeniem wszystko mnie czyści. Jestem nieekonomiczna w jedzeniu, bo za moment oddaję, albo z kolei nie jem przez pół dnia bo małego trzeba nakarmić i czasu mi brak, ew nic mi nie smakuje przez antybiotyki, kraina wiecznej goryczy.
Co do ciuszkow, mój mały miał chyba dwa komplety na 50, reszta po 10 na 56 i 62 i już w niektóre 62 wchodzimy a to dopiero zaczęty 3 tydzień.

nast95

Rozwiązania
0
Nie miałam i nie mam takich dolegliwości jeśli o mnie chodzi
Mnie na szczęście też ominęło i dzięki temu dobrze "oczyściłam" się przez samym porodem i obeszło się bez niespodzianek podczas porodu więc u Ciebie też dobrze wróży

nast95

Rozwiązania
0
Ja tam piersią nie karmię, położna wciąż podkreśla że Hubert jest karmiony sztucznie na wizytach (na szczęście jeszcze jedna i spokój). Póki co, za przeproszeniem wszystko mnie czyści. Jestem nieekonomiczna w jedzeniu, bo za moment oddaję, albo z kolei nie jem przez pół dnia bo małego trzeba nakarmić i czasu mi brak, ew nic mi nie smakuje przez antybiotyki, kraina wiecznej goryczy.
Co do ciuszkow, mój mały miał chyba dwa komplety na 50, reszta po 10 na 56 i 62 i już w niektóre 62 wchodzimy a to dopiero zaczęty 3 tydzień.
Nie jedzenie i zapominanie o własnych posiłkach też mi się zdarzało w pierwszych tygodniach, ale na szczęście się unormowało, bo zaczęłam jeść, żeby pokarmu nie stracić. Jeżeli nie karmisz piersią, to tym większy wyczyn, że tak ładnie waga spada

RoseGold

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Dzień dobry dziewczyny

Ja dzień zaczęłam o 5:50, kiedy to termometr wskazał u mojej córki 39,6st. Po podaniu syropu spadło do 38st, ale wiem, ze zaraz znów urośnie
Wczoraj na dyżurze lekarka powiedziała, ze na razie mamy obserwować, a jeśli temperatura będzie rosła, to musimy wrócić, bo wtedy będzie podejrzenie odmiedniczkowego zapalenia nerek.
Temperatura rośnie, ale spada po leku, jednak cały czas się utrzymuje młoda nie ma ani kataru, ani kaszlu, ani bólu gardła, tylko ten ból w brzuchu/boku i ból głowy, dlatego nie wyglada to na takie typowe przeziębienie
Sama nie wiem, co robić

Życzę Wam miłego (milszego niż nasz) dnia

reklama

Isasza4444

Rozwiązania
0
@Olineekg dzięki, choć ja na teraz nadziei nie mam. Raczej chyba już psychicznie się nastawiam że trzeba będzie pykac monitoring i zastrzyki, ale to podobnie jak @RoseGold sytuacja dop ruszy po nowym roku. Grudzień raczej totalnie skreślam bo zawsze mam napięty grafik, a jeszcze święta i urlopy i nie sądzę żebym się złapała z dr choćby na regularny monitoring. Jeszcze zobaczę co dr powie na kolejnej wizycie bo po 20tym i tak będę musiała iść po leki żeby nie stracić tej regularnosci cykli która wreszcie udało się uzyskać. Tez w sumie niewiem ile można stosować clo i dupka ( w sensie ile cykli) ??!!
Po prostu jak podjęłam decyzję o 2gim dziecku to jakoś uwierzyłam że może uda się bez leczenia i w miarę szybko i tak mi to weszło że teraz jakbym się zderzył że ściana, teraz leci 8 Mac starań a będzie ich jeszcze kilka. Muszę po prostu przestawić myślenie.

Dzisiaj jeszcze nocka i wreszcie będzie dzień wolny, aczkolwiek czuje ze padne ryjem na panele potem mam kolejne nocki ale potem miodzio lodzio będę miała 5 dni wolnych pod rząd, już się nie mogę doczekać

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry