reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

@Sarniak mega współczuję. To chore żeby w szpitalu tak człowieka załatwili. Dobrze ze dziecko ok.

@MartaSx szafę z kartonów??

@adzik ja też jeszcze starym nisko budżetowym autem ale kocham mojego passeratiego na maksa [emoji3590]

Ja powoli kończę nockę. Coś mnie podbrzusze boli i jajnik po jednej str ( chyva lewej ale nigdy nie jestem pewna) [emoji39] oby to tylko nie torbiel z przerosnietego jajeczka.
 
reklama
@Sarniak mega współczuję. To chore żeby w szpitalu tak człowieka załatwili. Dobrze ze dziecko ok.

@MartaSx szafę z kartonów??

@adzik ja też jeszcze starym nisko budżetowym autem ale kocham mojego passeratiego na maksa [emoji3590]

Ja powoli kończę nockę. Coś mnie podbrzusze boli i jajnik po jednej str ( chyva lewej ale nigdy nie jestem pewna) [emoji39] oby to tylko nie torbiel z przerosnietego jajeczka.
Też dziś poczułam lekkie klocia w jajniku z którego była owu więc albo się już tam wszystko szykuje na @ albo ... [emoji847][emoji2960]

Najlepsze jest to że w końcu chyba nabrałam do tego dystansu pisze to z przymrużeniem oka śmiejąc się w tel.
No ale to wszystko dzięki Wam !
 
Łoooo wy Tu wrzucacie takie fury a ja jeżdżę taka skromna audiczką [emoji2960][emoji2960][emoji2960] ale nie zamienię na nic. Jeszcze mnie nie zawiodła i mam nadzieję że tak zostanie. No i co najważniejsze mało pali [emoji41] lubię takieO jezuu [emoji79] powiedzcie mi jak to możliwe że w szpitalu łapie się różne chorobska? Przecież za chwilę strach będzie przebywać w przychodniach i szpitalach...


Ja aktualnie jeszcze na nocce. Żyje 1 dzień do tyłu niż Wy więc u mnie jeszcze środa [emoji2960] gdy o 14 się obudzę będzie już czwartek. Od dziś zaczynam jeść dupka.
Ogarnął mnie jakiś spokój. Dobrze mi z tym . Co ma być to będzie i tak już robimy wszystko co trzeba [emoji847]
Kochana Audi rulez[emoji173]️ wszystko bym dała za to, żeby moja audiczka wróciła do żywych... No ale niestety moja w przeciwieństwie do Twojej mnie zawiodła[emoji24] i fakt, że mało palą. Moja w trybie mieszanym ok 5l. A np wczoraj spojrzałam na spalanie w Hondzie Rav4 i wyniki mnie zabiły, bo diesel 9l w trybie mieszanym. Ponioslo ich grubo[emoji32]

Nocek współczuje Wam strasznie dziewczyny[emoji17] na pewno to już tutaj pisałam, ale ja złe znosiłam nocki. Tzn nie same nocki, a raczej dzień po. Masakra.


Ty na nocce a ja przerzuca kanały. Nie mogę spać i nic nie ma w tv.

Ja jeżdżę seatem Ibiza o takim zdj z neta bo nasz stoi na parkingu pod blokiem Zobacz załącznik 1045160
O, zadowolona jesteś? Bo jeszcze myślałam o zajrzeniu do Seata. Szczerze mówiąc w seacie nawet nigdy nie siedziałam, dlatego zupełnie się nie znam.


Chce sobie zrobić ala szafkę z kartonów pomalowalam pudełka z biedronki od cytryny na biało i nie mam koncepcji jak to ugryźć.
Pokaz jak tylko to ugryziesz, bo jestem strasznie ciekawa :p
 
@Sarniak mega współczuję. To chore żeby w szpitalu tak człowieka załatwili. Dobrze ze dziecko ok.

@MartaSx szafę z kartonów??

@adzik ja też jeszcze starym nisko budżetowym autem ale kocham mojego passeratiego na maksa [emoji3590]

Ja powoli kończę nockę. Coś mnie podbrzusze boli i jajnik po jednej str ( chyva lewej ale nigdy nie jestem pewna) [emoji39] oby to tylko nie torbiel z przerosnietego jajeczka.
Taka jakby to powiedzieć coś takiego tylko ja maluję na bialo
Screenshot_20191114_080841_com.android.chrome.jpeg
 
No to nasz 2 SEAT Ibiza jesteśmy mega zadowoleni nic się nie psuje a mamy go 6 lat teraz marzy nam się SEAT arona.
Kochana Audi rulez[emoji173]️ wszystko bym dała za to, żeby moja audiczka wróciła do żywych... No ale niestety moja w przeciwieństwie do Twojej mnie zawiodła[emoji24] i fakt, że mało palą. Moja w trybie mieszanym ok 5l. A np wczoraj spojrzałam na spalanie w Hondzie Rav4 i wyniki mnie zabiły, bo diesel 9l w trybie mieszanym. Ponioslo ich grubo[emoji32]

Nocek współczuje Wam strasznie dziewczyny[emoji17] na pewno to już tutaj pisałam, ale ja złe znosiłam nocki. Tzn nie same nocki, a raczej dzień po. Masakra.



O, zadowolona jesteś? Bo jeszcze myślałam o zajrzeniu do Seata. Szczerze mówiąc w seacie nawet nigdy nie siedziałam, dlatego zupełnie się nie znam.



Pokaz jak tylko to ugryziesz, bo jestem strasznie ciekawa :p
 
Cześć dziewczyny, u nas w końcu wyszło słońce, niedługo lecę z psem na spacer, w końcu! Po tych dwóch deszczowych dniach znowu chce się żyć [emoji16] muszę jeszcze dziś ogarnąć zakupy, bo w sobotę mam gości
A ja się pochwalę, w szpitalu na Polnej sprzedali mi gronkowca i jeszcze jakąś bakterię , także od dziś łykam trzeci antybiotyk. Może i są najlepszym szpitalem na trudne przypadki, ale każdemu z czystym sumieniem będę odradzać ten przybytek. Grunt że mogę się zajmować w miarę normalnie dzieckiem i nie płaciłam za dzisiejszą wizytę u doktorka.
No i właśnie jak czytam opinie tego typu to odechciewa mi się tego szpitala... Masakra. Na jakim oddziale leżałaś?
O wow [emoji50] zatkało mnie, nie wiem co powiedzieć [emoji16][emoji7]
Testowałaś dziś?
No właśnie, tak czułam, ze właśnie tak „odpoczniesz”[emoji17]
Biedna, akurat na wolne chora[emoji45] może zamiast korzystać z wolnego pójdź po L4? Moja koleżanka tak zawsze robi, bo trzeba jej przyznać ze na każdym urlopie jest chora

No jakbym o moim czytała. Do mnie to jest tak mocny w gębie, najmądrzejszy na świecie i w ogóle taki pewny siebie, a jak przyjdzie co do czego to albo spie*doli sprawę albo schowa się za „małżonkową spódnicą”. A najgorsze jest to, ze wszystko jest na niego i to on zawsze musi podejmować ostateczne kroki, wiec co zawsze się stresu najem to masakra[emoji85]
Zresztą on ogólnie nie umie podejmować decyzji, tak zawsze zakręci, ze to ja muszę mieć ostateczne zdanie. Ja nie wiem, co jest z tymi facetami, serio. No ale nie zostawię swojego, bo zewsząd słyszę, ze wszyscy tacy sami[emoji23]



I co, lekarz uważa, ze taka Twoja „uroda” z tym łożyskiem? Ze to się lubi powtarzać?
Powiem szczerze, ze z porodu samego wypchnięcia dziecka nie pamiętam, ale urodzenie łożyska doskonale. Obrzydliwa sprawa[emoji23]

Stwierdziłam, ze zadzwonię jutro do prawnika, ustalę z nim szczegóły i każę mężowi zadzwonić do gościa i się dogadać. Ale serio jeszcze mną telepie jak o nim myśle. W sensie o mężu.
Dokładnie, wszyscy faceci tacy sami [emoji16] tylko w filmach jest inaczej [emoji23]
Taka jakby to powiedzieć coś takiego tylko ja maluję na bialoZobacz załącznik 1045186
Nie sądziłam, że można tak odpicować szafkę z kartonów [emoji50] meeega! Czekam na efekt u Ciebie [emoji4]

@adzik @Isasza4444 dziewczyny podoba mi się Wasze nowe podejście [emoji7] jak głowa myśli pozytywnie to reszta też się udaje! Trzymam kciuki [emoji110]
 
reklama
Czesc dziewczyny jestem z Wami troche... musze sie chyba wygadac. Po 7 nieudanych cyklach pora dac na luz I wrocic do pracy. Boje sie jak cholera dwoch synow 8 I 4 lata I zero wsparcia ze strony M. Wszystko to jak mowi M moj "problem" moja wina itd :(
 
Do góry