reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Ja dziś 20dc, 5 dz dupek.
Wreszcie wolne, pol dnia przespalam, aczkolwiek dalej trochę się czuję jakbym soaringowała z autobusem [emoji23] z gardłem powolutku lepiej.
 
reklama
Złóż oficjalną skargę do dyrekcji na papierze z pisaniem że to kolejna interwencja. Moja córka miała Tak rok temu A ma już 10 lat i po tych akcjach z rombnieta panią przestała chcieć się uczyć, lubię szkole, zaczęła obgryzac paznokcie. I do dziś mówi o niej źle. Uczepila się jej bo obronila koleżankę która nauczycielka kopnela na wf i się śmiała do klasy że rozumu jej nie wykonała Pani miała 67lat :)
M jak wrócił się okazało że budzik był nastawiony na 9. Oli nie wiedział jak wyłączyć ale to nie powód żeby wsiada na dziecko.
 
Tak wszystko ok. U mojego M najlepiej by bylo gdyby wszystko bylo ma juz.
.
A u Ciebie jest coś nie tak? Zresztą nawet jeśli coś byłoby nie tak, to nie jest to powód, żeby sprawiać, żebyś czuła się winna[emoji53] przecież sama tez przezywasz tę sytuację...



O dobry pomysł. Może uda się picie dopiec! Tylko żeby cała ta sytuacja nie odbijała się na Olisiu. Bóg wie jaka jest dla innych dzieci.

A ja się wkurzam bo zepsuł nam się piecyk i nie ma ciepłej wody. A Pan od naprawy ma przyjść dopiero jutro wieczorem... I aktualnie kapie się w misce [emoji35]
O matko, współczuję z tą wodą[emoji53] i nie ma szans, żeby przyszedł wcześniej?



Ja dziś 20dc, 5 dz dupek.
Wreszcie wolne, pol dnia przespalam, aczkolwiek dalej trochę się czuję jakbym soaringowała z autobusem [emoji23] z gardłem powolutku lepiej.
Ważne, ze z gardłem już lepiej. Mnie jeszcze od poniedziałku ćmi i drapie, ale tez jest o niebo lepiej. Zdrówka!
 
A u Ciebie jest coś nie tak? Zresztą nawet jeśli coś byłoby nie tak, to nie jest to powód, żeby sprawiać, żebyś czuła się winna[emoji53] przecież sama tez przezywasz tę sytuację...




O matko, współczuję z tą wodą[emoji53] i nie ma szans, żeby przyszedł wcześniej?




Ważne, ze z gardłem już lepiej. Mnie jeszcze od poniedziałku ćmi i drapie, ale tez jest o niebo lepiej. Zdrówka!
Dzięki [emoji106] Tobie również zdrówka. Mnie tak zawsze w pracy dobija klima, plus liczenie magazynów chłodnia (3st) mtoznia (-24). W domku dojdę do siebie [emoji16]
 
Złóż oficjalną skargę do dyrekcji na papierze z pisaniem że to kolejna interwencja. Moja córka miała Tak rok temu A ma już 10 lat i po tych akcjach z rombnieta panią przestała chcieć się uczyć, lubię szkole, zaczęła obgryzac paznokcie. I do dziś mówi o niej źle. Uczepila się jej bo obronila koleżankę która nauczycielka kopnela na wf i się śmiała do klasy że rozumu jej nie wykonała Pani miała 67lat :)
Masakra co za kretynka. Ja poczekam dzieci wszystko powiedzą. Najwyżej się do kuratorium napisze
 
Haha dziewczyny czy 3 dpo mogą być już jakieś objawy ? Oh mam taki apetyt wszystko bym zjadła!
Żartuje oczywiście wiem że nie. Mój organizm dawno porzucił dietę (A tak dobrze mi szło) i wszedł chyba w przygotowywaniu się na okres zimowy [emoji85]
 
reklama
Haha dziewczyny czy 3 dpo mogą być już jakieś objawy ? Oh mam taki apetyt wszystko bym zjadła!
Żartuje oczywiście wiem że nie. Mój organizm dawno porzucił dietę (A tak dobrze mi szło) i wszedł chyba w przygotowywaniu się na okres zimowy [emoji85]
Hm m ja cały rok jestem na przygotowaniach na zimę [emoji23]
I to nieustanny rolercoster odchudza się, podrzucam dietę, wracam, zaczynam jeszcze raz [emoji106]
 
Do góry