reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Haha dziewczyny czy 3 dpo mogą być już jakieś objawy ? Oh mam taki apetyt wszystko bym zjadła!
Żartuje oczywiście wiem że nie. Mój organizm dawno porzucił dietę (A tak dobrze mi szło) i wszedł chyba w przygotowywaniu się na okres zimowy [emoji85]
3 dni to trochę szybko, ale czemu nie [emoji6] u mnie tak z tydzień po załączyło się ssanie i konieczność jedzenia śniadania. Wcześniej jakoś o to nie dbałam i jadłam ok 10, a jak się udało to musiałam po przyjeździe do pracy bułę wsunąć i to nie zwykłą, a na bogato [emoji16]
 
reklama
Kurczę, a myślisz, że to kwestia oddziału gdzie się trafi? Jedna moja znajoma była na PG4, a druga nie wiem, muszę się dopytać.
Najważniejsze, że z maleństwem wszystko ok. Jak Wam życie leci? Pewnie mały już całkowicie oswoił się z nowym otoczeniem [emoji4]
Dla mnie pg3 różniło się od pg4 tylko tym, że położne na 4 były milsze. Lekarze równie ignorujący pytania o stan zdrowia na obu oddziałach. Może to kwestia mojego prowadzącego, że z konkurencyjnego szpitala bo niektóre dziewczyny bardzo sobie chwaliły wszystko. Maluch jest zdrowy, trochę wybredny przy jedzeniu ale dajemy radę. Już się oswoił, wszyscy przy nim skaczą:p za tydzień skończy pierwszy miesiąc
 
Haha dziewczyny czy 3 dpo mogą być już jakieś objawy ? Oh mam taki apetyt wszystko bym zjadła!
Żartuje oczywiście wiem że nie. Mój organizm dawno porzucił dietę (A tak dobrze mi szło) i wszedł chyba w przygotowywaniu się na okres zimowy [emoji85]

Hm m ja cały rok jestem na przygotowaniach na zimę [emoji23]
I to nieustanny rolercoster odchudza się, podrzucam dietę, wracam, zaczynam jeszcze raz [emoji106]

Dziewczyny najlepsza moja dieta jak dotąd to dieta po ataku woreczka[emoji23] serio żadnej innej tak nie respektowałam[emoji16] już 5 kg na minusie[emoji111]️
Ale nie polecam[emoji23]
 
Pomiędzy atakiem a operacja nie trzymałas diety?

Nieeee [emoji23] jak miałam atak jechałam na IP i dawali mi jakiś zastrzyk i kroplówkę i tak przestawało bolec . Do następnego ciężkiego obiadu typu schabowy smażony w panierce i kapusta zasmażana . Ale tylko w sumie to na mnie działało tak ze bolało mnie . Resztę normalnie jadłam a jak coś zaczynało bolec to no spa i tyle
 
Nieeee [emoji23] jak miałam atak jechałam na IP i dawali mi jakiś zastrzyk i kroplówkę i tak przestawało bolec . Do następnego ciężkiego obiadu typu schabowy smażony w panierce i kapusta zasmażana . Ale tylko w sumie to na mnie działało tak ze bolało mnie . Resztę normalnie jadłam a jak coś zaczynało bolec to no spa i tyle

Nie mam tyle odwagi :p No ale ja mam tez duże te kamienie i zlogi i tak naprawdę mnie teraz boli cały czas. Mam takie uczucie, jakby mnie ktoś pobił. Nie boli mnie niestrawność, tylko cały bok fizycznie
 
Nie mam tyle odwagi :p No ale ja mam tez duże te kamienie i zlogi i tak naprawdę mnie teraz boli cały czas. Mam takie uczucie, jakby mnie ktoś pobił. Nie boli mnie niestrawność, tylko cały bok fizycznie

A to już bardziej zaawansowane jest. Ja miałam pare złogów ale uprzykrzaly mi życie tylko po jedzeniu i to myśle ze właśnie takim weekendowym niezdrowym
 
Hejka ruszam do położnej.

@RoseGold generalnie w 1-3 są oceny opisowe. Tak powinno być ale u nas ta kretynka wystawia oceny i uwaga to jest hit po angielsku. Np Oli ma A-, A!, ma oceny z matmy, polskiego, angielskiego i religii. Gdzie ocen nie powinno być.

I co do wczorajszej akcji m sprawdził i o 9 był alarm włączony w sensie budzik. Ale to nie powód żeby się na dziecko wydzierac jak to nie zależne od niego.
 
reklama
Dla mnie pg3 różniło się od pg4 tylko tym, że położne na 4 były milsze. Lekarze równie ignorujący pytania o stan zdrowia na obu oddziałach. Może to kwestia mojego prowadzącego, że z konkurencyjnego szpitala bo niektóre dziewczyny bardzo sobie chwaliły wszystko. Maluch jest zdrowy, trochę wybredny przy jedzeniu ale dajemy radę. Już się oswoił, wszyscy przy nim skaczą:p za tydzień skończy pierwszy miesiąc
Mega Ci współczuję tych przeżyć w szpitalu... Dobrze, że masz to już za sobą...
I niesamowicie, że mały zaraz miesiąc będzie miał, no szok [emoji16]
Hejka ruszam do położnej.

@RoseGold generalnie w 1-3 są oceny opisowe. Tak powinno być ale u nas ta kretynka wystawia oceny i uwaga to jest hit po angielsku. Np Oli ma A-, A!, ma oceny z matmy, polskiego, angielskiego i religii. Gdzie ocen nie powinno być.

I co do wczorajszej akcji m sprawdził i o 9 był alarm włączony w sensie budzik. Ale to nie powód żeby się na dziecko wydzierac jak to nie zależne od niego.
Ja to kojarzę, że w 1-3 to były zawsze jakieś słoneczka, chmurki itp. [emoji16]
A z zegarkiem niezła akcja... Ale no kurde mogła po prostu zwrócić mu uwagę, pomóc wyłączyć i po sprawie. Wiadomo, że jakby to się zdarzało codziennie to idzie się wkurzyć, ale nie pierwszy raz i taka afera [emoji50]
 
Do góry