reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Wychodzimy dzisiaj jupiiii o 12 mam ostatni antybiotyk. Wyjma mi wenflony tsk mnie pokluli 3 razy sie nie wkluli i mam. Mega siniaki.
Marze o prysznicu odrszu jak wejde do domunide pod prysznic sie umyc ogolic i unyc włosy. Serio o tym marze. A w ogole powiem wam hit znalazlam na olx bujacz3k lezaczek i chcialam po noego jechać ale laska pisze ze zapyta meza bo ona na porodowce to jej odpisalam ze ja tez i ze jej pisze ze na lutyckiej w szpitalu a ona ze tez ha ha ha ona w 9 pokoju ja w 17 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] maz jej go o 14 przywiezie i stad go zabiore
Ale super, że już wychodzicie [emoji3590]
Sorki za tyle postow [emoji86][emoji87] nie wiem jak mala ubrac czy wystarczy body spodenki do tego kombinezon polorowy czapa i szalik i kocyk i do auta? M tu pod drzwi podjedzie. Czy wziac kombinezon zimowy? A nie polarowy.
Na dworze jest niby 9 stopni, więc nie najgorzej... To mnie też przeraża najbardziej, że nie będę wiedziała jak ubrać takie maleństwo [emoji849]
Jeszcze jedno mam pytanie czy ja musze isc na kontrole do lekarza prowadzacego ciaze? Musze isc za 7 dni no ale znow placic 150zl poszlabym na nfz
Ja bym poszła, szczególnie, że znowu miałaś przeboje z łożyskiem [emoji6]
 
reklama
Ale super, że już wychodzicie [emoji3590] Na dworze jest niby 9 stopni, więc nie najgorzej... To mnie też przeraża najbardziej, że nie będę wiedziała jak ubrać takie maleństwo [emoji849]Ja bym poszła, szczególnie, że znowu miałaś przeboje z łożyskiem [emoji6]
Troche kasy mi szkoda pojde na nfz i zobacze co mi powie najwyzej wtedy pojde do kosacza
 
Cześć dziewczyny, ja zaczynam kolejny dobry dzień. Moja malutka jest przekochana! Te zwykłe ruchy w brzuchu, które czułam do tej pory to jest nic, nawet te kopniaki mnie az tak nie jarały. A od wczoraj czuję po prostu ją, jak mnie smyra po brzuchu, nie wiem co to, najpewniej stopa, ale no magia [emoji3059] to dopiero jest coś! [emoji16]I dobrze, teraz najważniejsze, żeby nie spadła z wagą i żeby wypuścili Was do domu [emoji6] a karmienie przyjdzie samo, w domu na spokojnie będzie Wam łatwiej [emoji6]
Kiedy Was wypisują? Jak Ty się czujesz? Współczuję... Ja też najbardziej boję się tej glukozy [emoji849] a jaką miałaś?No to teraz już nic tylko trzymać kciuki, że się udało [emoji4][emoji110]
Zwykłą bo nie spodziewałam się takich atrakcji.. Masakra
Ogolnie to w moich cyckach nic sie nie dzije dalszego.

Nikolka duzo lidzi tak ma. A probowalas cytrynowa? Ja mialam i byla spoko nie byla taka slodka


Paola No jest czad. Ale potem na koncowce to juz boli jak cholera.
No właśnie Grzesiek wziął zwykłą bo nie wiedziałam że będę rzygać a tu psikus. Ciekawa jestem co z tego wyszło. Pielęgniarka powiedziała ze może nie będzie trzeba powtarzać..
Jeszcze jedno mam pytanie czy ja musze isc na kontrole do lekarza prowadzacego ciaze? Musze isc za 7 dni no ale znow placic 150zl poszlabym na nfz
Wydaje mi się że możesz iść na kontrolę wszędzie ale jeśli chcesz do becikowego zaświadczenie to chyba od prowadzącego musi być.
 
@MartaSx ale ona dopiero urodziła i nie chce na starcie tego bujaczka? :p
Na wizytę poszłabym do Twojego lekarza. Jednak nie przeszłaś gładko porodu, wydaję mi się, że on tu będzie najbardziej kompetentną osobą. A jeśli mąż na Ciebie krzyczy, że za dużo pieniędzy wydajesz na wizyty, to proszę kopnij go między nogi.
Co do wyjścia opcja z kombinezonem polarowym jest spoko, nie ma co przegrzewać malutkiej, skoro jedziecie samochodem
no i ogólnie super, że wychodzicie :D ja też po wyjściu ze szpitala zawsze marzę, żeby tylko sie ogarnąć w domu
 
Ja idę w czwartek. Już robiłam dwa razy przy dwójce dzieci. Za każdym razem udało się przetrwać i nie było tak źle. Zobaczymy tym razem. Wiesz glukoza na czczo a po wypiciu to co innego, ale jak pozwolił niepowtarzac to git
Dziewczyny nie dałam rady. Zwymiotowalam po tym, nie wiem jak to zrobić jeszcze raz bo za każdym lykiem aż mnie podbijalo. Dotychczas glukoze na czczo miałam ok 70 więc może lekarz pozwoli mi jej nie powtarzać.
Nie przypuszczałam że głupie badanie krwi mnie pokona [emoji85]
 
Paola, też już tak czuję, czasem to aż zaboli hehe
Cześć dziewczyny, ja zaczynam kolejny dobry dzień. Moja malutka jest przekochana! Te zwykłe ruchy w brzuchu, które czułam do tej pory to jest nic, nawet te kopniaki mnie az tak nie jarały. A od wczoraj czuję po prostu ją, jak mnie smyra po brzuchu, nie wiem co to, najpewniej stopa, ale no magia [emoji3059] to dopiero jest coś! [emoji16]I dobrze, teraz najważniejsze, żeby nie spadła z wagą i żeby wypuścili Was do domu [emoji6] a karmienie przyjdzie samo, w domu na spokojnie będzie Wam łatwiej [emoji6]
Kiedy Was wypisują? Jak Ty się czujesz? Współczuję... Ja też najbardziej boję się tej glukozy [emoji849] a jaką miałaś?No to teraz już nic tylko trzymać kciuki, że się udało [emoji4][emoji110]
 
Ale jazda, lepiej trafić nie mogłaś!
Wychodzimy dzisiaj jupiiii o 12 mam ostatni antybiotyk. Wyjma mi wenflony tsk mnie pokluli 3 razy sie nie wkluli i mam. Mega siniaki.
Marze o prysznicu odrszu jak wejde do domunide pod prysznic sie umyc ogolic i unyc włosy. Serio o tym marze. A w ogole powiem wam hit znalazlam na olx bujacz3k lezaczek i chcialam po noego jechać ale laska pisze ze zapyta meza bo ona na porodowce to jej odpisalam ze ja tez i ze jej pisze ze na lutyckiej w szpitalu a ona ze tez ha ha ha ona w 9 pokoju ja w 17 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] maz jej go o 14 przywiezie i stad go zabiore
 
Marta możesz iść chyba do dowolnego, w końcu to tylko kontrola. Ja w sumie jeszcze nie poszłam, ale byłam 2 tyg po porodzie na wizycie jak ciekła mi rana. Będę musiała go odwiedzić jak za jakiś czas nie przyjdzie @ bo trochę mnie to stresuje, myślałam że skoro nie karmię to dość szybko się unormuje a tu dupa, 3 m-ce po fakcie a dopiero jedna @.

@nikolka1203 ja robiłam 2 podejścia do glukozy, 2 razy zwróciłam, nie kazali mi więcej powtarzać. Cukrzycę stwierdzili mi na podstawie wyższego wyniku na czczo 2x i dlatego że jestem gruba (to już teoria pani z poradni diabet dla ciężarnych)
 
reklama
Zwykłą bo nie spodziewałam się takich atrakcji.. Masakra No właśnie Grzesiek wziął zwykłą bo nie wiedziałam że będę rzygać a tu psikus. Ciekawa jestem co z tego wyszło. Pielęgniarka powiedziała ze może nie będzie trzeba powtarzać.. Wydaje mi się że możesz iść na kontrolę wszędzie ale jeśli chcesz do becikowego zaświadczenie to chyba od prowadzącego musi być.
Mi lekarz polecał te glukozy gluco test, z tego co piszą to są spoko do przyjęcia i dziewczyny sobie chwalą [emoji6] a po jakim czasie zwymiotowałaś, że pozwolą Ci tego nie powtarzać?
 
Do góry