reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Po odstawieniu krwawienie zazwyczaj występuje do 7 dni. Jeżeli jest możliwość, że doszło do zapłodnienia, to wtedy można brać tak długo, aż pojawi się @, no chyba że się nie pojawi, to też można brać dalej, bo wtedy działa podtrzymująco na ciążę. Ale dla wyregulowania jeżeli bierzemy, to właśnie tak, jak zalecił Ci lekarz do któregoś dnia cyklu tylko [emoji6]
Właśnie kazał przestac brać na 9-10 dni przed @. I to mi się dziwne wydaje. Bo któraś z Was pisała że właśnie przestaje się brać wraz z terminem @ ? Jakoś tak. Ohhh zglupiałam już [emoji33]
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji6]

Przeczytałam historię Nast i nie dowierzam... Jestem w szoku, że tak mogą ludzi traktować w szpitalach [emoji50]
@nast95 bardzo Ci współczuję, że musiałaś przejść przez takie piekło [emoji3525] i jestem dumna, że się nie podałaś, pokazujesz tym nam wszystkim jak silne potrafimy być [emoji6]

@MartaSx nie daj się, mimo przeszkód dasz radę i jutrzejsza wycieczka będzie dla dzieciaków świetną przygodą [emoji6] a na koniec wszyscy będą Ci dziękować, że tak to super zorganizowałaś [emoji6]

Miało być dziś lepiej z pogodą, ale bez szału [emoji53] jedyne co fajne to, że jest czym oddychać i mogłam normalnie wyjść po pracy na spacer z psem [emoji16]

W ogóle przyszła dziś do mnie paczka z apteki i padłam ze śmiechu [emoji23] zamawiając te testy od razu dostalam ulotkę z kremem na rozstępy [emoji23][emoji23][emoji23]
IMG_20190613_171306.jpeg
 
Ritka ja robiłam przy Michale prenatalne i 1 i 2 mimo, ze ryzyko wyszło niższe niż 1:30000. Teraz przy drugim jak się uda chciałabym zrobić test NIFTY. Bo w przypadku wady genetycznej chce mieć wybór. Niestety świat jest ciężki:(
Przykro się czyta jak traktują kobiety w szpitalach. Dobrze ze nie wszędzie jest tak tragicznie.
 
Cześć dziewczyny [emoji6]

Przeczytałam historię Nast i nie dowierzam... Jestem w szoku, że tak mogą ludzi traktować w szpitalach [emoji50]
@nast95 bardzo Ci współczuję, że musiałaś przejść przez takie piekło [emoji3525] i jestem dumna, że się nie podałaś, pokazujesz tym nam wszystkim jak silne potrafimy być [emoji6]

@MartaSx nie daj się, mimo przeszkód dasz radę i jutrzejsza wycieczka będzie dla dzieciaków świetną przygodą [emoji6] a na koniec wszyscy będą Ci dziękować, że tak to super zorganizowałaś [emoji6]

Miało być dziś lepiej z pogodą, ale bez szału [emoji53] jedyne co fajne to, że jest czym oddychać i mogłam normalnie wyjść po pracy na spacer z psem [emoji16]

W ogóle przyszła dziś do mnie paczka z apteki i padłam ze śmiechu [emoji23] zamawiając te testy od razu dostalam ulotkę z kremem na rozstępy [emoji23][emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 985414
O Cię proszę:D

W Świebodzinie w szpitalu dzieje się taka sama tragedia. Mnie podczas poronienia Pani chciała przenieść do innych na salę bo tam telewizor. Jakby to co najmniej mnie wtedy interesowało. W dodatku trzymają na siłę bo pieniądze. Także trzeba się naszukac zanim znajdzie się odpowiedni szpital z odpowiednim podejściem.
U mnie wg aplikacji 3 dni spóźnienia @, dziwne to, wczoraj były 3 dni :/ natomiast pojawił się śluz zabarwiony krwią także zaczyna się rozkręcac. Dobrze, że mam w przyszły piątek wizytę u lekarza.
 
reklama
A co to za testy? Nifty
Ritka ja robiłam przy Michale prenatalne i 1 i 2 mimo, ze ryzyko wyszło niższe niż 1:30000. Teraz przy drugim jak się uda chciałabym zrobić test NIFTY. Bo w przypadku wady genetycznej chce mieć wybór. Niestety świat jest ciężki:(
Przykro się czyta jak traktują kobiety w szpitalach. Dobrze ze nie wszędzie jest tak tragicznie.
 
Do góry