reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Mayred91

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej laseczki zapowiada się kolejny upalny dzień. W Opolu nadal ani kropelki deszczu na ogrodzie wszystko schnie.

Jestem już w drodze do lekarza na 9:15 wizyta zobaczymy co się tam w środku dzieje. Muszę sobie poważnie z lekarzem pogadać co robimy dalej.

Marta super że już wszyscy wiedzą :)
I trzym.kcouki za dziewczyny co nadal czekają na @ aby nie przyszła i za te co niestety przyszła aby była tą ostatnią w tym roku

reklama

Olineekg

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej laseczki zapowiada się kolejny upalny dzień. W Opolu nadal ani kropelki deszczu na ogrodzie wszystko schnie.

Jestem już w drodze do lekarza na 9:15 wizyta zobaczymy co się tam w środku dzieje. Muszę sobie poważnie z lekarzem pogadać co robimy dalej.

Marta super że już wszyscy wiedzą :)
I trzym.kcouki za dziewczyny co nadal czekają na @ aby nie przyszła i za te co niestety przyszła aby była tą ostatnią w tym roku
Daj znać po wizycie co się dowiedziałaś miłego dnia wszystkim! Ja właśnie wchodzę do pracy gdzie klimatyzacja jest zbawieniem

Aniaania25

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja jak na złość na te najgorsze, najgoretsze dni umówiłam się z taką znajoma na sprzątanie. Wczoraj umylam jej okna to myślałam że pod koniec to już wysocze z tego okna :D
A dziś ogarnąć jej czyli kurze, lustra, podłogi, drzwi itp. Masakra. A jeszcze miałam zacz a wcześniej ale obecnie czekam na siostrzenice aż skończy lekcje gry na pianinie i muszę zawieźć ja do szkoły.

Betii35

Rozwiązania
0
Dzień dobry.
Mayred powodzenia na wizycie u lekarza ✊
Marta, oj odetchniesz jutro juz po tej wycieczce, dasz znać.jak tam jest bo też chcialabym sie wybrać z rodzinką.

Dziś chłodniejszy poranek, a w pracy dalej zaduch i wytrzymać sie nie da. Żadnych deszczy i burzy nie było A tak straszyli.

Miłego dnia dziewczynki :)

Betii35

Rozwiązania
0
Jak próbuje dodać jakies obrazki, emotki z telefonu to mi sie nie pokazują tutaj. Nie wiecie czemu?

Mayred91

Rozwiązania
0
Ja jak pisze na przeglądarce to z telefonu emotki nie wskakują tylko te z przeglądarki zakodowane. Jak pisze na aplikacji to wszystko się dodaje bez problemu

nast95

Rozwiązania
0
Dziewczyny, balsam dla moich uszu i zgrzanego ostatnimi dniami ciała. Burza, pioruny, szum deszczu. Marzyłam o takiej pogodzie! Pootwierałam okna i cieszę się rześkim powietrzem

reklama

RoseGold

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Mnie wczoraj wieczorem brzuch strasznie dał się we znaki.. plus na burzę krecily mnie nogi myślałam, że je odetne. W Świebodzinie również przychodziły alerty i po tym co było dzień wcześniej w Gorzowie mój mąż zabezpieczal auto bo niestety nie mamy garażu.. aż żałuję że zdjęcia nie zrobiłam:) Ja dzisiaj właśnie się ogarniam i lecę z mężem do miasta, zaplanowałam wdepnac do kilku ciuchbud bo dawno nie byłam i przed 13 wrócić do domu:)
Ja tez bałam się, ze ten grad do nas dojdzie i jak wysłałam mężowi zdjęcie tych wielkich kulek lodu, to dopisałam tylko „kochanie, czy nasze AC obejmuje takie przypadki?” (mamy garaż, ale robi za graciarnię szczerze mówiąc). Na szczęście tragedii nie było, auto całe.

@Mayred91 powodzenia!!

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry