reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Hej laseczki zmęczę wszystkim udanego spokojnego dnia[emoji255][emoji255][emoji255]
Ja dziś znów w drodze do wrocka tak jak tydzień temu do lekarza z m na wizyte.

Boże jak się cieszę dziś ostatni dzień pracy i urlop wyjeżdżamy dziś w nocy żeby nie jechać jutro w upale bo ma grzac.
Nie będę się odzywała kilka dni gdyż jedziemy w plener bez prądu i słabym zasięgiem ( takie miejsca są jeszcze w Polsce [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28])

Na urlop jadę razem z clo i tabletkami przeciwbólowymi bo mam dostać @ więc po zakończonym urlopie na monitoring i zobaczymy czy coś sie zadziało :)
Udanego wypadu i wracaj do nas z super wiadomościami. Wypoczywaj ile się da :) :)
 
Ale jeżeli lekarz zalecił inaczej, to widocznie był jakiś powód tego. Bez konsultacji lekarza lepiej nic nie zmieniaj, to w końcu są hormony i lekarz wie, jak powinny być zażywane. Dupek ma wiele zastosowań w zależności od tego, jak jest przyjmowany i z Twoimi zaleceniami mogą być po prostu inne powody przyjmowania.
Kurczę ja chyba do czasu wizyty u gin też tak będę brała
 
Ale tu dziś cisza i spokój [emoji16] ja dziś w pracy ledwo wytrzymałam, myslalam, że zemdleje, ale po powrocie do domu jak nowo narodzona [emoji16] chyba zmęczenie materiału po całym tygodniu... Ale porobiłam w ogrodzie i od razu lepiej, a tymczasem pije piwko i to normalne skoro jednak mogę. Chociaż w lodówce królują 0% [emoji23]

@MartaSx jak wycieczka? Udana? Opowiadaj jak było [emoji6]
 
Ale tu dziś cisza i spokój [emoji16] ja dziś w pracy ledwo wytrzymałam, myslalam, że zemdleje, ale po powrocie do domu jak nowo narodzona [emoji16] chyba zmęczenie materiału po całym tygodniu... Ale porobiłam w ogrodzie i od razu lepiej, a tymczasem pije piwko i to normalne skoro jednak mogę. Chociaż w lodówce królują 0% [emoji23]

@MartaSx jak wycieczka? Udana? Opowiadaj jak było [emoji6]
Hejka po powrocie położyłam się z synkiem spać. Tacy zmęczeni byliśmy. Wycieczka super. Rodzice mi dziękowali i mówili że bardzo im się podoba. Ogólnie wszystko super. Ale przy wejściu pełno ludzi ok 300 w kolejce Boże... Tylko dwie kasy i laska, która się uczy. Ok poszliśmy z dyrektorem kupić bilety 123. Okazało się że nam dali o 3 za mało. Znów w tej kolejce. Jam już weszliśmy był szał dla dzieci i dla nas. Byłam na wszystkim. Rolercoster super. Ale syn nie chciał ze mną jechać drugi raz [emoji23]. Czas posiłku dla mnie i dla innych było ok ale Pani Dyrektor poszła się wyżyć na gościu z kuchni bo frytki zimne i bez soki. No ludzie wtyd mi było jak nic. No bo bez przesady zrobić posiłek dla tyłu osób to nie będzie gorące do cholerny. Mało tego dali nam 8 bulek za free do hamburgerow wege zrobili nam je i dołożyli frytek ile chcieliśmy. Też za to nie płacąc a ta ok je zrobiła. Gdyby nie to to wyszło idealnie. I przy powrocie na autostradzie były dwa wypadki w obie strony i staliśmy w giga korku.

Tam jest sklep z pamiątkami ceny Boże.... Masakra. Mały wybrał sobie zegarek kurde 40zl kosztował i zostawił go w autobusie [emoji24] pisałam do właściciela bo mam numer. Z nimi mamy podpisana umowę woza nas na basen. Ale nie odpisał. Nie wiem czy go odzyskam ale małemu tak przykro.
 
reklama
Hejka po powrocie położyłam się z synkiem spać. Tacy zmęczeni byliśmy. Wycieczka super. Rodzice mi dziękowali i mówili że bardzo im się podoba. Ogólnie wszystko super. Ale przy wejściu pełno ludzi ok 300 w kolejce Boże... Tylko dwie kasy i laska, która się uczy. Ok poszliśmy z dyrektorem kupić bilety 123. Okazało się że nam dali o 3 za mało. Znów w tej kolejce. Jam już weszliśmy był szał dla dzieci i dla nas. Byłam na wszystkim. Rolercoster super. Ale syn nie chciał ze mną jechać drugi raz [emoji23]. Czas posiłku dla mnie i dla innych było ok ale Pani Dyrektor poszła się wyżyć na gościu z kuchni bo frytki zimne i bez soki. No ludzie wtyd mi było jak nic. No bo bez przesady zrobić posiłek dla tyłu osób to nie będzie gorące do cholerny. Mało tego dali nam 8 bulek za free do hamburgerow wege zrobili nam je i dołożyli frytek ile chcieliśmy. Też za to nie płacąc a ta ok je zrobiła. Gdyby nie to to wyszło idealnie. I przy powrocie na autostradzie były dwa wypadki w obie strony i staliśmy w giga korku.

Tam jest sklep z pamiątkami ceny Boże.... Masakra. Mały wybrał sobie zegarek kurde 40zl kosztował i zostawił go w autobusie [emoji24] pisałam do właściciela bo mam numer. Z nimi mamy podpisana umowę woza nas na basen. Ale nie odpisał. Nie wiem czy go odzyskam ale małemu tak przykro.
Wiedziałam, że tak będzie, że będą Ci dziękować i wszyscy będą zadowoleni [emoji3059] fajnie ta cała historia się skończyła, szkoda, że tyle nerwów Cię to kosztowało, ale najważniejsze, że zostałaś doceniona. A Panią dyrektor się nie przejmuj, może miała gorszy dzień [emoji6]
 
Do góry