reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama

paola425

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ja przed chwilą zrobiłam tripa do przychodni i do sklepu po warzywa na zupę i powiem Wam, że to za dużo jak na mnie w kolejce tak mi było słabo, że ledwo doszłam do kasy, myślałam, że tam padnę... Wyjdę na straszną marudę, ale dziś to nie mam siły na nic

MartaSx

mama Oliwierka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Ja też nie mam siły. Czuję się jak kupa.

Dzwoniłam do położnej do tego samego ośrodka co miałam w pierwszej ciąży ale wybrałam inna. Kazała przyjść po 30 tc bo teraz to za wcześnie.

RoseGold

Moderator
Członek załogi
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Ja przed chwilą zrobiłam tripa do przychodni i do sklepu po warzywa na zupę i powiem Wam, że to za dużo jak na mnie w kolejce tak mi było słabo, że ledwo doszłam do kasy, myślałam, że tam padnę... Wyjdę na straszną marudę, ale dziś to nie mam siły na nic
Ja też nie mam siły. Czuję się jak kupa.

Dzwoniłam do położnej do tego samego ośrodka co miałam w pierwszej ciąży ale wybrałam inna. Kazała przyjść po 30 tc bo teraz to za wcześnie.
Nie to, że Wam dziewczyny życzę złego samopoczucia, ale Wy macie prawo mieć gorsze dni i po prostu leżeć plackiem, przynajmniej ja w ciąży tak uważałam :D A co ja mam powiedzieć, jak w ciąży nie jestem, a wróciłam do domu, wypiłam kawę, poszłam spać, wstałam, (dzieci ze szkoły przyprowadził dziadek) nakrzyczalam na dzieci hahaha, bo mi przeszkadzały w drzemce, znów pije kawę i czuje, ze jak zaraz nie położę się znowu to umrę a trzeba wziac się w garść zrobić coś w domu czy chociażby się pouczyć, wiec dołączam do grona

MartaSx

mama Oliwierka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Nie to, że Wam dziewczyny życzę złego samopoczucia, ale Wy macie prawo mieć gorsze dni i po prostu leżeć plackiem, przynajmniej ja w ciąży tak uważałam :D A co ja mam powiedzieć, jak w ciąży nie jestem, a wróciłam do domu, wypiłam kawę, poszłam spać, wstałam, (dzieci ze szkoły przyprowadził dziadek) nakrzyczalam na dzieci hahaha, bo mi przeszkadzały w drzemce, znów pije kawę i czuje, ze jak zaraz nie położę się znowu to umrę a trzeba wziac się w garść zrobić coś w domu czy chociażby się pouczyć, wiec dołączam do grona
Ale Ty to na wysokich obrotach jesteś. I tak Cię podziwiam.
A do szkoły rodzenia się nie wybierasz?
Nie nie idę. Dla mnie to strata czasu. Jedno dziecko już mam wiem co i jak

Olineekg

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
W aptekach w 2014 roku była taka seria *spam*, jeśli dobrze nazwę kojarzę. Była przeznaczona na przeziębienie dla kobiet w ciąży. Popatrz w aptece, może dalej jest
Właśnie używam kropli do nosa z tej serii i teraz tez wysłałam mojego do apteki i kupił tabletki na gardło z tego co widziałam to nawet są w rossmanie. Dobrze ze jest coś takiego
Właśnie przespałam 3 godziny i Rose śniłaś mi się

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Rozmowy o wszystkim - prywatnie Rozmowy o wszystkim i o niczym 4101
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 7
aniaslu Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia. Temat tygodnia 11
aniaslu Przemoc w związku. Tej rozmowy musisz posłuchać. Może komuś pomożesz. Temat tygodnia 0
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 6469
aniaslu Dalsze rozmowy staraczek 2017 Staraczki 2017 Ciąg Dalszy... 875
M Rozmowy z kimś interesującym w jesienne wieczory Białystok 1
JadwigaKijak Szukam rodziców do grupy focusowej - 50zł za 2h rozmowy Śląsk 0
M Rozmowy na temat szczepien Dzieci urodzone w kwietniu 2014 59
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
majqa1 4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :) Przedszkolaki 226
justinkowa Prośba o rozmowy na gg. Możesz pomóc...zobacz 7
B Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie? Relacje rodzinne 2
M Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :) Początek szkoły 220
kruszki Rozmowy na temat wózków :) Archiwum sierpień 2012 713
A Intymne rozmowy listopadówek. Dzieci urodzone w listopadzie 2011 857
kamilaedi Rozmowy o karmieniu piersią / butelką Dzieci urodzone w marcu 2012 446
umi2 Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków Jedynacy 2817
adddaaa Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2011 2929
K Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku Staramy się 4608
K Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży Ciąża, poród, połóg 923
D Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 436
mamoośka Codzienne rozmowy Samotnych rodziców Archiwum Samodzielnych rodziców 25710
J Rozmowy (nie)kontrolowane Zwierzenia 54
M Poważne rozmowy Relacje rodzinne 43
Kate2106 Problem z... wszystkim? Potrzebuję porady 3
J Sklep ze wszystkim do chrztu Ogłoszenia - Trójmiasto 3
A Regulamin - zapraszam przede wszystkim nowe stycznióweczki :) Dzieci urodzone w styczniu 2011 1
J Problem z mężem, brakiem akceptacji, ze wszystkim... :(:( Relacje rodzinne 12
iwi 82 kolka-zmora znana nam wszystkim Archiwum mam styczniowych 186
D Porozmawiajmy o ciąży i wszystkim co z nią związane Ciąża, poród, połóg 16
M Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim Dzieci urodzone w marcu 2007 24390
szmina o tym co nas gryzie,raduje ...czyli pogaduchy o wszystkim i o niczym!!! Dzieci urodzone w kwietniu 2007 314
malaga O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :) Dzieci urodzone w marcu 2007 4662
BASIA.J POGADUCHY O WSZYSTKIM Początek szkoły 703
IzaBK out off topic - o niczym Dzieci urodzone w listopadzie 2009 569
Z >>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<< Dzieci urodzone w lutym 16295