reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Nie dziękuje [emoji3531] boję się tylko że to znowu tylko urojenia i @ znowu przyjdzie jak zawsze nie miłe widziana [emoji22]
Jeśli na żywo Widzisz cień cienia drugiej kreski to może coś się szykuje. Może powtórz test w poniedziałek z rana jeśli nadal miesiączki nie będzie.

Życzę Ci aby to był ten cykl i Przez 42tygodnie nie zawitała do ciebie miesiączka.
 
reklama
Nie dziękuje [emoji3531] boję się tylko że to znowu tylko urojenia i @ znowu przyjdzie jak zawsze nie miłe widziana [emoji22]
Doskonale wiem co czujesz. Kiedyś przez to przechodziłam. Na szczęście to już za mną. Teraz tylko muszę zmienić swoje życie i mieć inne marzenia. A Tobie się napewno uda. Który to już cykl starań?
 
Oooooooo mniaaaam! Nie wierzę [emoji854][emoji854][emoji854]Kochana spokojnie. Ja też właśnie zamówiłam dietę. Będziemy w tym razem ! To już setna w mojej kolekcji więc zobaczymy Kochana ważne że masz wszystko pod kontrolą wraz z lekarzem. Na pewno będzie dobrze !Ja niestety nic nie widzę:( choć bardzo bym chciała zobaczyć
Dzięki tylko tak mnie trzeplo bo chyba na początku pozwoliłam sobie uwierzyć że może się uda szybko i bez leczenia, a muszę się znowu zmierzyć z tematem że będzie to trochę trwało.

Tylko nie pamiętam ile dni mam bra. Duphaston od 16 do którego czy 5 dni czy 10 :-/
 
Dzięki tylko tak mnie trzeplo bo chyba na początku pozwoliłam sobie uwierzyć że może się uda szybko i bez leczenia, a muszę się znowu zmierzyć z tematem że będzie to trochę trwało.

Tylko nie pamiętam ile dni mam bra. Duphaston od 16 do którego czy 5 dni czy 10 :-/
Mi gin kazał brać ostatnie 10 dni cyklu dupka
 
reklama
Do góry