reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

To świetnie, że się tak odnajduje w nowym otoczeniu i reaguje na wołanie [emoji846] sprawdzaj codziennie, czy kleszczy wbitych nie ma, bo teraz taki wysyp jest, że aż strach, a środki anty na kleszcze nie zawsze są skuteczne niestety.

Bałam się, ale sama sobie pozwoliła:) zostawiłam otwarte okno w łazience i nie zamknęłam drzwi. Ma obroże z adresówką żebym chociaż trochę spokojna była. W te upały to lata po łące za domem i jak robi się gorąco to wraca do domu i kładzie się w chłodnym miejscu. Wczoraj właśnie chodzilam cała w stresie bo burza, a ona spala u nas w sypialni także oswaja sie z otoczeniem. Bardzo fajne jest to, że jak ja zawołam to za chwilę przybiega do domu
 
reklama
To świetnie, że się tak odnajduje w nowym otoczeniu i reaguje na wołanie [emoji846] sprawdzaj codziennie, czy kleszczy wbitych nie ma, bo teraz taki wysyp jest, że aż strach, a środki anty na kleszcze nie zawsze są skuteczne niestety.
Ooo tak, wysyp niesamowity, sprawdzamy wszystkie zwierzaki codziennie, mamy jeszcze dwa psy.

Mówią, że dzisiaj w Poznaniu 35 stopni, u mnie w Świebodzinie już 32...
 
To bardzo dobrze, że sprawdzacie. Ja jestem na tym punkcie bardzo wyczulona po tym, jak zachorowałam na boreliozę i teraz szczególnie unikam miejsc, gdzie mogłabym jakiegoś złapać, choć tak naprawdę one są wszędzie i wystarczy na chwilę na ogród wyjść i już. Ale jak przyjmuje się witaminę b12, to skóra wydziela zapach, którego i kleszcze i komary nie znoszą i rzeczywiście w tym roku nie miałam żadnego kleszcza, ani nawet żaden komar mnie nie ugryzł, ale w sumie może to kwestia przypadku po prostu [emoji846]
Ooo tak, wysyp niesamowity, sprawdzamy wszystkie zwierzaki codziennie, mamy jeszcze dwa psy.

Mówią, że dzisiaj w Poznaniu 35 stopni, u mnie w Świebodzinie już 32...
 
To bardzo dobrze, że sprawdzacie. Ja jestem na tym punkcie bardzo wyczulona po tym, jak zachorowałam na boreliozę i teraz szczególnie unikam miejsc, gdzie mogłabym jakiegoś złapać, choć tak naprawdę one są wszędzie i wystarczy na chwilę na ogród wyjść i już. Ale jak przyjmuje się witaminę b12, to skóra wydziela zapach, którego i kleszcze i komary nie znoszą i rzeczywiście w tym roku nie miałam żadnego kleszcza, ani nawet żaden komar mnie nie ugryzł, ale w sumie może to kwestia przypadku po prostu [emoji846]

Musze spróbować z tym b12, bo komary mnie po prostu uwielbiają[emoji17]
 
U mnie 34 na zewnątrz.. A 30 wewnątrz.. także topie sie dzis w pracy i pije litrami wodę..
mam dziś ognisko pożegnalne syna z zerówki i chyba się ugotuje tam, a przy ognisku chyba nikogo nie będzie. Haha.
I witam się w 1dc..:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::mad: ech. Obiecałam sobie że się nie poddaje i działamy dalej.
 
Jadę do pracy o zgrozo już na termometrze przy drodze pokazuje temperatura 30 i temperatura asfaltu 46. [emoji54][emoji54][emoji54][emoji54][emoji54][emoji54][emoji26][emoji26][emoji26][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Dopiero wczesna godzina co to będzie później
Oj czuje że z takich upałów to może być niezła burza...brrr
 
reklama
U nas wczoraj późnym wieczorem była wielka burza, pierwszy raz widziałam błyskawice krwisto czerwone i przy tym ogromnie lało, że spora część Gdańska była zalana nawet do 0,5metra na drogach. Miałam nadzieję na ochłodzenie, ale dziś jest jeszcze cieplej.
Oj czuje że z takich upałów to może być niezła burza...brrr
 
Do góry