reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Ja zarzywalam luteine i to jest na podobnej zasadzie jak duhaston i powiem szczerze że naprawdę dużo jej zawdzięczam bo pierwszy cykl z Luteina, po monitorowaniu i dokładnym okresleniu cyklu i fasolka rośnie w brzuszku. [emoji177]Teraz będę ja jeść na pewno cały pierwszy trymestr żeby fasolka została na swoim miejscu
Co to ten duphaston
 
Ja zarzywalam luteine i to jest na podobnej zasadzie jak duhaston i powiem szczerze że naprawdę dużo jej zawdzięczam bo pierwszy cykl z Luteina, po monitorowaniu i dokładnym okresleniu cyklu i fasolka rośnie w brzuszku. [emoji177]Teraz będę ja jeść na pewno cały pierwszy trymestr żeby fasolka została na swoim miejscu
Ohh jak bym chciała mieć w sobie fasolkę [emoji2956][emoji2956][emoji3525] gratulacje oby zdrowo rosła
 
Dziś upal okropny! Wiatraki nie wyrabiały dzis u mnie w pracy, ciało sie kleiło dosłownie. Dostalam jakies alerty o możliwych burzach,.Ale czy coś będzie.. wątpię.
Pojechałam z synem na basen A tyle ludzi było jak w szczycie lata, czerwiec sie wyciepli i w sierpniu kiedy będę miała urlop pewnie pogoda się schrzani.
Jak tu usnąć jak tak ciepło.. prawie 23 na osi A u mnie pokazuje 26 stopni :oops: :oops:
Hej dziewczyny. Mnie wczoraj wieczorem brzuch strasznie dał się we znaki.. plus na burzę krecily mnie nogi myślałam, że je odetne. W Świebodzinie również przychodziły alerty i po tym co było dzień wcześniej w Gorzowie mój mąż zabezpieczal auto bo niestety nie mamy garażu.. aż żałuję że zdjęcia nie zrobiłam:) Ja dzisiaj właśnie się ogarniam i lecę z mężem do miasta, zaplanowałam wdepnac do kilku ciuchbud bo dawno nie byłam i przed 13 wrócić do domu:)
 
Hej laseczki zapowiada się kolejny upalny dzień. W Opolu nadal ani kropelki deszczu na ogrodzie wszystko schnie.


Jestem już w drodze do lekarza na 9:15 wizyta zobaczymy co się tam w środku dzieje. Muszę sobie poważnie z lekarzem pogadać co robimy dalej.

Marta super że już wszyscy wiedzą :)
I trzym.kcouki za dziewczyny co nadal czekają na @ aby nie przyszła i za te co niestety przyszła aby była tą ostatnią w tym roku
 
Hej laseczki zapowiada się kolejny upalny dzień. W Opolu nadal ani kropelki deszczu na ogrodzie wszystko schnie.


Jestem już w drodze do lekarza na 9:15 wizyta zobaczymy co się tam w środku dzieje. Muszę sobie poważnie z lekarzem pogadać co robimy dalej.

Marta super że już wszyscy wiedzą :)
I trzym.kcouki za dziewczyny co nadal czekają na @ aby nie przyszła i za te co niestety przyszła aby była tą ostatnią w tym roku

Daj znać po wizycie co się dowiedziałaś [emoji6] miłego dnia wszystkim! Ja właśnie wchodzę do pracy gdzie klimatyzacja jest zbawieniem[emoji7]
 
Ja jak na złość na te najgorsze, najgoretsze dni umówiłam się z taką znajoma na sprzątanie. Wczoraj umylam jej okna to myślałam że pod koniec to już wysocze z tego okna :D
A dziś ogarnąć jej czyli kurze, lustra, podłogi, drzwi itp. Masakra. A jeszcze miałam zacz a wcześniej ale obecnie czekam na siostrzenice aż skończy lekcje gry na pianinie i muszę zawieźć ja do szkoły.
 
reklama
Dzień dobry.
Mayred powodzenia na wizycie u lekarza ✊
Marta, oj odetchniesz jutro juz po tej wycieczce, dasz znać.jak tam jest bo też chcialabym sie wybrać z rodzinką.

Dziś chłodniejszy poranek, a w pracy dalej zaduch i wytrzymać sie nie da. Żadnych deszczy i burzy nie było A tak straszyli.

Miłego dnia dziewczynki :)
 
Do góry