reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Dzień dobry!

Ja z dwiema sprawami.

1. Widzę przy swoim nicku i @paola425 koronę i widzę, ze mogę edytować Wasze posty[emoji48][emoji23], wiec chyba już coś się zadziało z zamkniętym wątkiem? Szczerze mówiąc, nie wiem co teraz.

2. Beka stulecia jeśli nie milenium. Do poradni, tej niepłodności, rejestrowałam się w lipcu. Jakoś dwa tygodnie temu doczytałam, ze żeby załapać się na ten program niepłodności, to trzeba o tym od razu poinformować, rejestrując się (nie zrobiłam tego oczywiście). Miałam podjechać, żeby sprawę wyjaśnić, ale dziecko wymyśliło wyrostek, wiec zapomniałam. Dzisiaj nadszedł dzień wizyty, pytam o to przy zakładaniu karty i... kurtyna. Gdybym w lipcu powiedziała, ze chodzi o ten program, to miałabym wizytę w ciągu 2 tygodni[emoji85]🤦‍♀️[emoji85]🤦‍♀️ beka i jeszcze raz beka. Dzisiaj już mam zostać i sobie pogadać z doktor (chociaż ona się nie zajmuje tym programem), a następna, już poprawna, wizytę mam 3.02, czyli za niecałe dwa tygodnie[emoji23][emoji23][emoji23] ale potwierdza to dalej moja teorie, ze na NFZ terminy bywają znośne :D
 
reklama
Dzień dobry!

Ja z dwiema sprawami.

1. Widzę przy swoim nicku i @paola425 koronę i widzę, ze mogę edytować Wasze posty[emoji48][emoji23], wiec chyba już coś się zadziało z zamkniętym wątkiem? Szczerze mówiąc, nie wiem co teraz.

2. Beka stulecia jeśli nie milenium. Do poradni, tej niepłodności, rejestrowałam się w lipcu. Jakoś dwa tygodnie temu doczytałam, ze żeby załapać się na ten program niepłodności, to trzeba o tym od razu poinformować, rejestrując się (nie zrobiłam tego oczywiście). Miałam podjechać, żeby sprawę wyjaśnić, ale dziecko wymyśliło wyrostek, wiec zapomniałam. Dzisiaj nadszedł dzień wizyty, pytam o to przy zakładaniu karty i... kurtyna. Gdybym w lipcu powiedziała, ze chodzi o ten program, to miałabym wizytę w ciągu 2 tygodni[emoji85][emoji2356][emoji85][emoji2356] beka i jeszcze raz beka. Dzisiaj już mam zostać i sobie pogadać z doktor (chociaż ona się nie zajmuje tym programem), a następna, już poprawna, wizytę mam 3.02, czyli za niecałe dwa tygodnie[emoji23][emoji23][emoji23] ale potwierdza to dalej moja teorie, ze na NFZ terminy bywają znośne :D

1. Tak, jesteś królową [emoji23][emoji23][emoji23]
Jest już nowy wątek prywatny, oznaczyłam Cię, więc powinno Ci wyskoczyć [emoji6] chyba póki nie ma zadymy na wątku nic nie musimy robić [emoji6] mamy więcej uprawnień, ot to tyle.
2. No nie wierzę [emoji16] ale w ogóle jaki czad, że tak szybko umawiają wizyty! Szok! NFZ czasami nie takie złe [emoji4]
 
Kurczę, mi ten lekarz w klinice powiedział, że skoro już raz zaszlam w ciąże to jajowody drożne. Trzeba mieć skierowanie od swojego gin żeby się zapisać?Ciężki dzień dzisiaj. W domu nic nie zrobiłam bo nie zdążyłam. Miałam mieć szczeniaka na tymczas Ale okazało się, że znaleźli mu szybko stały dom. (A już się cieszyłam:D) na szybko z mężem skończyliśmy do jego babci i po dniu ;)
No właśnie ciekawa jestem czy jajowody mogą się zrobić niedrożne skoro już się było w ciąży..
Dzień dobry!

Ja z dwiema sprawami.

1. Widzę przy swoim nicku i @paola425 koronę i widzę, ze mogę edytować Wasze posty[emoji48][emoji23], wiec chyba już coś się zadziało z zamkniętym wątkiem? Szczerze mówiąc, nie wiem co teraz.

2. Beka stulecia jeśli nie milenium. Do poradni, tej niepłodności, rejestrowałam się w lipcu. Jakoś dwa tygodnie temu doczytałam, ze żeby załapać się na ten program niepłodności, to trzeba o tym od razu poinformować, rejestrując się (nie zrobiłam tego oczywiście). Miałam podjechać, żeby sprawę wyjaśnić, ale dziecko wymyśliło wyrostek, wiec zapomniałam. Dzisiaj nadszedł dzień wizyty, pytam o to przy zakładaniu karty i... kurtyna. Gdybym w lipcu powiedziała, ze chodzi o ten program, to miałabym wizytę w ciągu 2 tygodni[emoji85][emoji2356][emoji85][emoji2356] beka i jeszcze raz beka. Dzisiaj już mam zostać i sobie pogadać z doktor (chociaż ona się nie zajmuje tym programem), a następna, już poprawna, wizytę mam 3.02, czyli za niecałe dwa tygodnie[emoji23][emoji23][emoji23] ale potwierdza to dalej moja teorie, ze na NFZ terminy bywają znośne :D
Teraz mamy dwie królowe [emoji16]
1. Tak, jesteś królową [emoji23][emoji23][emoji23]
Jest już nowy wątek prywatny, oznaczyłam Cię, więc powinno Ci wyskoczyć [emoji6] chyba póki nie ma zadymy na wątku nic nie musimy robić [emoji6] mamy więcej uprawnień, ot to tyle.
2. No nie wierzę [emoji16] ale w ogóle jaki czad, że tak szybko umawiają wizyty! Szok! NFZ czasami nie takie złe [emoji4]
Kochane ale ten wątek jest zamknięty czy mamy jakiś nowy, oddzielny? Bo nie za bardzo kumam a nie dostałam żadnego linku.


Mi właśnie kurier dostarczył łóżeczko, chciałam je złożyć żeby zobaczyć jak wygląda ale Grzesiek mi powiedział że on koniecznie chce to zrobić sam [emoji85] więc muszę czekać do 18stej aż wróci z pracy. Mam nadzieję że będzie takie jakiego oczekiwałam [emoji16]
 
No właśnie ciekawa jestem czy jajowody mogą się zrobić niedrożne skoro już się było w ciąży.. Teraz mamy dwie królowe [emoji16]Kochane ale ten wątek jest zamknięty czy mamy jakiś nowy, oddzielny? Bo nie za bardzo kumam a nie dostałam żadnego linku.


Mi właśnie kurier dostarczył łóżeczko, chciałam je złożyć żeby zobaczyć jak wygląda ale Grzesiek mi powiedział że on koniecznie chce to zrobić sam [emoji85] więc muszę czekać do 18stej aż wróci z pracy. Mam nadzieję że będzie takie jakiego oczekiwałam [emoji16]
Ten wątek zostaje jak był [emoji6] prywatny mamy nowy, powinnaś dostać wiadomość od AniSlu z linkiem [emoji6] dodatkowo oznaczyłam Cię, więc zobacz czy po prostu nie wyskoczyło Ci w powiadomieniach. Możesz mieć problem z pierwszym wejściem na nowy wątek przez aplikację, w razie problemów spróbuj z kompa [emoji6]
 
Wit sie i ja dopiero wstalam z mala. Nie spala od 23.30 do 7 rano masakra. Umeczona jestem. Nie dam dzis jej tyle spac w dzien. Z hemoroidami lepiej tzn bola keszcze bardzo ale moge usiasc wiec chyba czopki ciut pomogly. Na razie wzielam 2 bo rano i woeczorem.

Gdzie ten nasz zamkniety watek?
 
Wit sie i ja dopiero wstalam z mala. Nie spala od 23.30 do 7 rano masakra. Umeczona jestem. Nie dam dzis jej tyle spac w dzien. Z hemoroidami lepiej tzn bola keszcze bardzo ale moge usiasc wiec chyba czopki ciut pomogly. Na razie wzielam 2 bo rano i woeczorem.

Gdzie ten nasz zamkniety watek?
Tu masz link kochana :

Tylko jak chcesz otworzyć w telefonie na aplikacji to musisz wejść przez przeglądarke kliknąć " obserwuj" wejść od nowa w aplikacje i będzie śmigać :)
 
reklama
Do góry