reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różne dolegliwości w ciąży

Anulaa88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2018
Postów
14 726
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Czy u którejś z Was stwierdzono w ciąży skazę białkową? Ja mam taki problem i do tej pory sobie jakoś radziłam - dieta z małą ilością nabiału itd.
Niedawno problem zaczął się nasilać i mimo trzymania diety, skóra z twarzy i głowy schodzi mi płatami..Kremy nic nie pomagają. Lekarz twierdzi, że trzeba to przetrzymać. Może coś doradzicie?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Spróbuj po kąpieli smarować się mieszanka mleczka do ciała i oliwki. Tzn kup sobie oddzielnie i mieszaj na dłoni. Ja tak stosuje przy niemowlęciu.
Pomaga.
Mi nabiał miał wpływ na skurcze. Niestety.
 
Ja bralam do 12 tyg sam kwas.
Morfologie długo mialam dobra.
Lekarz mówił zeby nie przesadzac z tymi witaminami sztucznymi na początku .
Jeszcze zachaczylam o lato to mnóstwo warzyw i owocow sezonowych jadlam.
Ogolnie bralam mama dha probki dostalam pozniej doppelcherz mama premium caly czas bo ma tylko wszystkie niezbędne witaminy plus taka dawke dha jak trzeba brać w ciąży .
Kwasy dha sa najwzniejsze od 2 trymestru mozg wtedy najbardziej sie się kształtuje.
Pozniej pod koniec juz nie bralam witamin kupilam sobie same kwasy DHA w rossmanie dla mam.
Dzidzia zdrowa jak ryba :)
A lekarz sam kazal wybrać witaminy nie polecal żadnych , sama sklady przesledzilam i kupilam :-)
Oczywiscie zadnych używek .
 
Do góry