reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

  Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

  UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

  Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Różnica w wieku między dziećmi powyżej 10 lat

Fiolka1991

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Luty 2020
Postów
21
Rozwiązania
0
Moim zdaniem taka przepasc miedzy rodzenstwem dziala czesto na ich szkode, bo w momencie kiedy jedno przechodzi najtrudniejszy okres to drugie jest nadal bardzo male, wymagajace opieki i pewnie bardzo uciazliwe czy denerwujace dla starszego
 
reklama
Dołączył(a)
12 Marzec 2020
Postów
3
Rozwiązania
0
Wszystko zależy od dziecka ;) ja mam siostrę młodszą o 12 lat i ani moi rodzice nie męczyli się jakoś specjalnie z moim okresem dojrzewania (obyło się bez dramatów z mojej stronny ;)), ani ja nie miałam im za złe pojawienia się młodszego rodzeństwa, byłam wręcz podekscytowana i często sama chętnie siedziałam z siostrą. Według mnie, wychowanie i charakter dziecka odgrywają tu dużą rolę.
 
Do góry