reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różnica wieku między dziećmi

U nas jeśli kiedyś ze wszystkim pójdzie zgodnie z planem będzie dokładnie 5 lat różnicy. Gdybym mogła decydować od tak sobie nie patrząc na nic to by były 4 lata :) dla mnie te 4 lata to fajna różnica. Ale mam nadzieję że uda się zrealizować te 5 przynajmniej [emoji4]
 
reklama
Jaka dla Was okazała się najlepsza różnica wieku między dziećmi. Zawsze marzyło mi się mieć dwoje dzieci, rok po roku ale mam wrażenie że już dla mnie jest za późno na następne dziecko. Mam dwu letnią córeczkę przy sobie i od niedawna drugą córeczkę ale w niebie. No i właśnie mam już 28 lat i czuje się za stara na kolejną ciążę, że jak uda mi się kiedyś zajść w ciążę to ta różnica wieku między dziećmi będzie znacząca i już nie będą się sobą interesować. Do tego siedzę już dwa lata w domu bo rok na macierzyńskim z pierwszą córką i zaraz po macierzyńskim zaszłam w drugą ciążę więc no jednak chciałabym wrócić po takim czasie do pracy.
Stara?? Ja mam 36 lat, roznica miedzy moimi dziecmi jest 14 lat ;) mala ma za miesiac roczek ;) starsza mi duzo pomaga, przy malej tez chwile zostanie ;) pobawi sie z nia itd ;)
 
Hej no to ja mam zupełnie odmienną sytuację. Mam 41 lat, syna w wieku 20 lat z pierwszego małżeństwa. A teraz na września oczekuję na drugiego synka. Nigdy nie jest za późno tylko trzeba mieć odpowiedniego partnera na ojca dziecka
 
U mnie jest różnica 2 lata bez miesiąca. Córka ma 2 lata i 3 m-ce a syn 4 miesiące. Chciałam taka różnice.. córkę rodziłam jak miałam 25 lat rocznikowi a syna 27 roccznikowo. Planuje trzecie za jakieś 5 lat jak macica odpocznie po cesarkach no i musimy się przeprowadzić bo za małe mieszkanie aktualnie mamy na trójkę
 
Pomiedzy pierwszym a drugim mam roznice 5 lat I dla mnie to roznica idealna. Starsza byla ciezkim dzieckiem I nie wyobrazalam sobie wczesniej 2. Pomiedzy 2 a 3 mam 3 lata I cale szczescie, ze synek jest spokojny bo mloda czasami daje niezle popalic, a on tez jeszcze sporo potrzebuje mamy. Starsza corka miala 8 jak sie najmłodsza urodzila to juz luz☺ jak rodzilam pierwsze mialam rocznikowo 24 lata, drugie rocznikowo 29 I trzecie rocznikowo 32
 
Jaka stara ja pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 37 lat teraz mam 40 i jestem w ciąży bliźniaczej to będzie dopiero zabawa Różnica trzech lat wiec powinno być ok :)
 
reklama
Jaka stara ja pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 37 lat teraz mam 40 i jestem w ciąży bliźniaczej to będzie dopiero zabawa Różnica trzech lat wiec powinno być ok :)
No szacun, życzę dużo zdrowia i energii przy trójce dzieci. Poza tym to na pewno odmłodzą nas dzieciątka, pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania!
 
reklama
Do góry