reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roznica wieku między dziećmi

reklama
U nas jest różnica 8 lat. Starszy brat bardzo chciał rodzeństwo i naprawdę jest bardzo troskliwy i już nie może się doczekać kiedy będą się razem bawić zabawkami. Do tego stopnia jest przejęty nową rolą, że wycina z kartonowych pudeł domki, wyciąga swoje stare zabawki i gry, ale nowe też "udoskonala". Na przykład mamy owieczkę Chicco First Dreams, która jest lampką nocną, emituje melodie i też można nagrać głos mamy - w naszym przypadku zamiast głosu mamy jest śpiew brata:):) Mam nadzieję, że fascynacja bobasem szybko mu nie minie i będzie taki kochany przez cały czas, bo w późniejszym czasie uczucie na pewno będzie odwzajemnione.
 
Mam troje dzieci. Pierwsza dwójkę urodziłem szybko po sobie. Miedzy dziećmi jest niecale 16 miesiecy różnicy. Początkowo dla rodziców ciężko ale jak człowiek we wyprawę wejdzoe jest super. Wyxhowywane jak bliźnięta. Bardzo chwale. Bardzo zzyte dzieci. Trzecie dziecko 5, 6 lat różnicy. Jest lżej, dzieci już starsze były, samodzielne ale czasem myślę że za późno i mimo, że się kochają to kontakt już nie ten sam. Obecnie najstarsze mają po 9 i 10 lat. Najmłodszy 4.
 
Do góry