reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różowa wydzielina.

Noelia28

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
91
Witam
Staramy się o dziecko :)
Ostatnia miesiączka zaczęła się 19.01 , przytulanki były dzień przed zaczęciem się dni płodnych i później też ( czasem stosunek do końca, czasem nie ) więc staram się jakoś mocno nie nastawiać i szczerze nawet specjalnie o tym temacie nie myślałam. Uważałam że jak będzie to super jak nie to nie , trudno widocznie tak ma być.
2 dni temu podczas kąpieli zauważyłam lekko różowy śluz, dziś też ale domieszką odrobiny skrzepu. ( Nie mam upławów, wkładkę mam biała po prostu podczas kąpieli to zauważam ) śluz jest gęsty ..
Zawsze mam brązowe upławy przed okresem , albo śluz mleczny różowego nigdy nie miałam nigdy..więc dlatego się zastanawiam. Do okresu zostały 4 dni
Co do innych zmian to czuję że mnie pochwa"ciągnie" podobne uczucie jak się ma już okres , i póki co to tyle
Miałyście taki różowy śluz ? Co może oznaczać ?
 
reklama
Z różowym to cieżko powiedzieć. U jednych zwiastuje @, u innych ciążę. U mnie w zależności od sytuacji zwiastuje i to i to ;)
 
Zobaczymy co czas pokaże :) nigdy różowej wydzieliny nie miałam nawet przed okresem zawsze brudny brąz a tu ewidentny róż więc może to miesiączka a może i nie 😺
 
Ja również staram się o dzidzie 12 poronilam od tamtej pory czekam na @ i dziś zauważyłam różowy śluz może nawet biało różowy A zawsze przed mam też taki brązowy więc może to implantacja zobaczymy choć nie nastawiam się bo dziś test negatyw choć już tak miałam że dopiero 4 dni po spodziewanej wyszedł pozytywny
 
Dokładnie nie ma co się nastawiać , będzie to co jest nam pisane 😺
Za kilka dni się wyjaśni. Nie chcę też robić żadnych testów , czekam do dnia miesiączki :) z reguły dzień ,dwa przed miesiączką już się pojawia brązowa krew i wtedy wiem że lada moment okres więc muszę jeszcze uzbroić się w te kilka dni cierpliwości chociaz chciałoby się wiedzieć juz
 
Nie wiem co się u mnie dzieje ale okres dobiega ku końcowi, tak naprawdę to dziś odrobina krwi przez cały dzień 3 dzień i koniec.
 
reklama
U mnie zawsze trwa 5 dni więc tym bardziej widzę że hormony mi szaleją bo 3 dni wcześniej i 3 dniowy okres 🙉
Testu nie robiłam bo jak dostalam miesiączkę to nie widziałam sensu 🙊
 
Do góry