reklama

Różowe plamienie - implantacja zarodka?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Aliss, 7 Sierpień 2016.

cytrynowa_
Najlepsza odpowiedź cytrynowa_, 8 Sierpień 2016
Zakladanie dwoch takich samych postow na bank nie pomoze. Teraz zostaje Ci tylko czekac i za tydzien najwczesniej zrobic bete. Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Aliss

Aliss Początkująca w BB

Witam Was wszystkie! :)
    Wiem, że żadna z Was nie odpowie na moje pytanie ze stu procentową pewnością, ale może któraś z Was doświadczyła podobnej sytuacji i co nieco może mi powiedzieć, potwierdzić lub zaprzeczyć moim przypuszczeniom.
    Ostatnią miesiączkę miałam 19.07, moje cykle trwają 28-30 dni. Ostatnie przytulanki 30-31.07.
    To takie podstawowe informacje. Niestety nie wiem, kiedy nastąpiła owulacja i nie prowadzę obserwacji temperatury.

Wczoraj (równo tydzień od przytulanek) w 19 dniu cyklu zauważyłam niewielkie plamienie - o ile można nazwać to plamieniem (dosłownie 1-2 krople) - koloru różowego, które później zmieniło barwę na bardziej brązowe. Nigdy wcześniej nie zaobserwowałam u siebie takiego zjawiska. Dzisiaj w 20 dniu cyklu śluz konsystencją przypomina - przepraszam za porównanie - półpłynny, biały krem. Wieczorem temperaturacałego ciała to 37,2 (nie mam innych objawów wskazujących na przeziębienie/grypę). Oczywiście nie mam żadnych innych objawów, wiadomo, że to nie pora. ;) Na okres myślę, że jest za wcześnie i zastanawiam się czy to mogło być plamienie implantacyjne. Czy u Was wystąpiło coś takiego i zwiastowało to dwie kreski na teście? A może to bardziej plamienie okołoowulacyjne? Sama nie wiem, co o tym myśleć.
    Z góry dziękuję Wam za każdą odpowiedź. :)

Ostatnia edycja: 8 Sierpień 2016
  2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14231891 by cytrynowa_, 8 Sierpień 2016
  3. olka44

olka44 Początkująca w BB

Nie wiem , czy w czymś pomogę ,ale ja w poprzedniej ciąży tak miałam. Dokładnie 2 tygodnie po stosunku różowe plamienia ,lekko brązowe. Wtedy nie wiedziałam, że jestem w ciąży przeraziłam się okropnie , a za jakiś czas test wykazał ciąże.

4. reklama
  5. Wiktorka88 O

Wiktorka88 O Fanka BB :)

Ja nie miałam tak natomiast jednego dnia bardzo źle się czułam, myslalam że grypa mnie bierze. Bardzo niska temperatura i ogólne mocne osłabienie. Po 3 dniach dwie grube kreski :)

6. cytrynowa_

cytrynowa_ Fanka BB :) Członek załogi

Głosów: 1
    Zakladanie dwoch takich samych postow na bank nie pomoze.
    Teraz zostaje Ci tylko czekac i za tydzien najwczesniej zrobic bete.

cytrynowa_, 8 Sierpień 2016 Najlepsza odpowiedź
  7. CzarnaMadzia

CzarnaMadzia Fanka BB :)

Masz rację cytrynko..
    Jeśli ktoś nie wie bądź nie chce odpowiedzieć na Twoje pytanie Aliss to nie odpowie. Po pierwsze zakładanie dwóch czy trzech takich samych postow ( co też widziałam) jest brakiem szacunku dla innych osób które też chcą zadać pytanie i uzyskać informacje od użytkowniczek BB.
    Po drugie ciężko jest każdego człowieka traktować poważnie jak trzy-cztery razy w tygodniu ktoś zada pytanie: "Czy jestem w ciąży?" I zakończy: "Ehhh nie chcą się nakręca bo PEWNIE nie jestem w ciąży i nie wiem co o tym myslec". Co oznacza w wolnym tłumaczeniu - "Myślę że jestem w ciąży i szukam innych ludzi, którzy mnie w tym utwierdza bo za ciężko jest mi ruszyć pupke i udać się do najlizszej apteki po test bądź iść na badanie krwi".
    Straszne jest to ze kobiety które poniekąd chcą dziecka tak bezmyślnie do tego podchodzą.....

8. rambodza

rambodza Początkująca w BB

nie bądzcie takie okrutne.. po prostu chce byc w ciąży dlatego pyta o swój przypadek.. no, ale najlepiej iść po test/ do lekarza .. a nie pytać na forum :)

9. CzarnaMadzia

CzarnaMadzia Fanka BB :)

Ramboza to nie okrucieństwo tylko głos rozsądku, którego de fakto jest coraz mniej w mediach i w realnym życiu....

10. Aliss

Aliss Początkująca w BB

Kochane,
    dodałam drugi post w innej sekcji ponieważ pomyślałam, że będzie ona odpowiedniejsza dla zadanego przeze mnie pytania. Niestety wczoraj korzystając z telefonu nie mogłam doszukać się opcji, która pozwalałaby mi usunąć poprzedni dodany post. Dziś korzystając z komputera nadal nie mogę się jej doszukać. Jestem nową użytkowniczką, wybaczcie mi ten nietakt. Naprawię swój błąd jeśli któraś z Was będzie tak miła i wytłumaczy mi, w jaki sposób mogę usunąć post. Nie oceniajcie drugiego człowieka zbyt pochopnie bo nie zawsze ma takie intencje, jakie przypuszczacie.
    Dziękuję za kulturalne zwrócenie uwagi. :)

Nie oczekuję odpowiedzi, która bezwzględnie potwierdzi bądź zaprzeczy temu, że jestem/nie jestem w ciąży. Miałam jedynie nadzieję, że może któraś z Was miała podobną sytuację, a co za tym idzie ma większą wiedzę (dla mnie to całkowicie nowa sytuacja, nigdy nie występowało u mnie plamienie przed spodziewaną miesiączką) i może podpowie mi, że mogę się spodziewać dwóch kresek albo, że może to być problem ginekologiczny i powinnam udać się do lekarza jeśli wynik testu okaże się negatywny bądź, że czasami mogą wydarzyć się takie rzeczy i nie muszę się tym niepokoić. Miałam nadzieję, że bardziej doświadczona, dobra dusza udzieli mi na przykład podpowiedzi, że u niej coś takiego miało miejsce i, że jest to sygnał aby do momentu testowania się oszczędzać. Między innymi po to właśnie podałam informacje dotyczące mojego cyklu i co, kiedy się zadziało... A pisząc, że sama już nie wiem, co mam o tym myśleć miałam na myśli, że próbowałam pewne rzeczy przeanalizować i policzyć na podstawie swojej wiedzy, ale już sama zgłupiałam i może ktoś z boku, bez emocji byłby w stanie ocenić sytuację.

Spokojnie, wiem, że odpowiedzią na moje pytanie będzie wykonanie testu. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłam Wam swoje podejście do tematu i potraktujecie mnie odrobinę poważniej. ;)

11. reklama

Poleć forum