reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozowe plamienie zamiast okresu

Dołączył(a)
15 Styczeń 2023
Postów
4
Hej dziewczyny zawsze mój okres wyglądał tak że już pierwszego dnia było obfitsze krwawienie. Dziś 26 dzień cyklu i mam tylko jakieś różowe plamienie co może być tego przyczyną ? Czy te uprawy są normalne? Myślałam o ciąży alw zrobiłam test i betę i negatywne. Mam też torbiel na jajniku wykryty ok miesiąc temu czy to może być powód?
 
reklama
Nie kazdy okres musi byc taki sam . Tak torbiel moze delikatnie wplywac ale wydaje mi sie ze jest wszystko wporzadku . Organizm kobiety jest zmienny nawet czynniki zewnetrzne moga wplywac na zmiane okresu . Jak po miesiaczce nadal bedziesz sie niepokoic to umow sie do ginekologa
 
Moze okres sie jeszcze rozkreci. Kontrolujesz ta torbiel? Zmniejsza sie, zwieksza? Jakies leczenie proponowal lekarz, czy czeka czy moze sama sie wchlonie? Ogolnie nie kazdy okres musi wygladac tak samo.
 
Moze okres sie jeszcze rozkreci. Kontrolujesz ta torbiel? Zmniejsza sie, zwieksza? Jakies leczenie proponowal lekarz, czy czeka czy moze sama sie wchlonie? Ogolnie nie kazdy okres musi wygladac tak samo.
No mam nadzieję że się rozkręci poprzednio miałam zawsze regularnie jednak miesiąc temu spóźnił mi się 12 dni ale wkoncu przyszedł i nie taki jak zawsze. A teraz w 26 dniu cyklu tylko jakieś plamienie. Gin powiedział że torbiel ma 1.5mm i że raczej sue wchłonie mam przyjść na kontrolę i to dopiero w kwietniu bo badał sprawdzał i mówił że wszytsko jest ok prócz tego że jest ta czysta.. Ostatni stosunek miałam 26 listopada więc wykluczam ciążę tymbardziej że robiłam test z tydzień temu i by napewno wykazało.. Już nw co myśleć ale chyba przejdę się do innego ginekologa jeśli okres do 3 dni się nie rozkręci..
 
No mam nadzieję że się rozkręci poprzednio miałam zawsze regularnie jednak miesiąc temu spóźnił mi się 12 dni ale wkoncu przyszedł i nie taki jak zawsze. A teraz w 26 dniu cyklu tylko jakieś plamienie. Gin powiedział że torbiel ma 1.5mm i że raczej sue wchłonie mam przyjść na kontrolę i to dopiero w kwietniu bo badał sprawdzał i mówił że wszytsko jest ok prócz tego że jest ta czysta.. Ostatni stosunek miałam 26 listopada więc wykluczam ciążę tymbardziej że robiłam test z tydzień temu i by napewno wykazało.. Już nw co myśleć ale chyba przejdę się do innego ginekologa jeśli okres do 3 dni się nie rozkręci..

Ta torbiel moze duzo mieszac tez, jesli chodzi o cykle. Najprawdopodobniej przez nia sie okres ostatnio spoznil. Mysle, ze mozesz miec jakies zawirowania hormonalne i stad takie problemy.
 
Do góry