reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różowe plamienie

Dołączył(a)
20 Lipiec 2021
Postów
3
Witam. Mam problem15 dnia cyklu dostalam różowe plamienie pierwszy raz w życiu. Rano dostrzeglam rozowy śluz na papierze toaletowym po siusiu. Pozniej w ciagu dnia juz go noe bylo. Wieczorem znów sie pojawilo . W nocu noc i rano znow . Potem 3 dnia wciaz sie utrzymywalo tylko doszlo lekkie klocie prawego jajnika przez chwilę. Następnego dnia znow plamienie różowe i znów przez reszte dnia nic. Doszedl niby bol menstruacyjny ale leciutki. Trwa to juz 6 dni.Cykle mam regularne 28 dni. Robilam test i wyszedl negatywny. Moze któraś tez z was tak miala? Moj gin na urlopie i musze czekac
 
reklama
Witam. Mam problem15 dnia cyklu dostalam różowe plamienie pierwszy raz w życiu. Rano dostrzeglam rozowy śluz na papierze toaletowym po siusiu. Pozniej w ciagu dnia juz go noe bylo. Wieczorem znów sie pojawilo . W nocu noc i rano znow . Potem 3 dnia wciaz sie utrzymywalo tylko doszlo lekkie klocie prawego jajnika przez chwilę. Następnego dnia znow plamienie różowe i znów przez reszte dnia nic. Doszedl niby bol menstruacyjny ale leciutki. Trwa to juz 6 dni.Cykle mam regularne 28 dni. Robilam test i wyszedl negatywny. Moze któraś tez z was tak miala? Moj gin na urlopie i musze czekac
Czasami zdarzają się takie anomalie, musisz uzbroić się w cierpliwość i iść na wizytę. Trudno porównać bo każdy organizm jest inny, jeżeli to różowe plamienie to może nie wiem jakieś naczynko pękło albo nadzerka, trudno wróżyć z opisu, nic mądrego nie napisze, pojdziesz do lekarza to Ci powie, mysle ze nic strasznego nie będzie np. owulacja, infekcja, albo nic
 
Hm. Mam cichą nadzieję że bobo. Bo juz dość długi okres sie staramy. 2 lata temu mialam operacje usunięcia torbiela na jajniku. Badania porobione hcg i hdt i wszystko niby ok. Ale wciąż nic z tego.... piersi też mam niby teraz okraglejsze niz zwykle. Ale znow zaczyna bolec mnie brzuch jak na okres wiec moze to okres. Tylko czemu 15 dni cykl trwał...
 
Ja miałam ze względu na stres, plamienie które już myślałam, że będzie wcześniejszym okresem bo trwało też jakoś 5-6 dni. Jak zaszłam w ciążę to miałam też plamienie implantacyjne, trwało to może 2 dni i myślałam ciągle, że miesiączka się pojawi ale końcowo nie przyszła. Test robiłam jednak dopiero w dniu spodziewanej miesiączki (cykle ok 38-40dni) :)
 
U mnie dzis rozkrecilo sie troszke bardziej ale nie tak jak zwykle że mialam bardzo obfite krwawienie podczas miesiączki. Także z mojej nadzieji na zejście w ciążę nici...
 
Do góry