reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rózowy i niebieski

ida7

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2005
Postów
108
Mam bardzo prozaiczne pytanko.
Czy kolor niebieski jest dla dziewczynki a różowy dla chłopca.
Nie potrafię tego zapamiętać .ciągle mi się to myli. Pomóżcie.



 
reklama
Ja jestem zwolenniczką kolorku niebieskiego i wszystkich jego odmian :) nieważne co się urodzi będę inwestować właśnie w ten kolor :)
 
Ja też wolę niebieski. Powiem więcej - różowego nie znoszę. Dostałam przy małym kilka ubranek różowych, ale prawie nie wkładalismy. Więc jeżeli to bedzie dziewczynka - to tez na niebiesko, albo raczej na kolorowo
 
Widze, ze rozyk w nielasce ;D. ja w domu mam sprawe przesadzona, meble w malym pokoju sa niebieskie, wiec nie bede sie wyglupiac i przemalowywac na roz jezeli bedzie dziewczynka :laugh:, w ubraniu tez mnie jakos od rozu odpycha, wiec nie sadze zebym dziecku na sile cos rozowego kupowala, nawet jezeli to bedzie dziewczynka.
 
A mnie się podoba żółty i pomarańczowy... I nie mam zamiaru przejmować się niebiesko-różową tradycją :)
 
ja lubię niebiesko-żółte - taki tez mam pokój...
a Piotruś dostał jeden różowy komplecik, nie mogłam sie przełamać - nie cierpię różu - nawet córki chyba w róż nie ubiorę...
 
Ja tez lubie niesbiesko zółty tez mam taki pokoj:-) Ale co do ubranek to różowe dla dziewczynki , a niebieskie dla chłopca
 
reklama
My pokój będziemy tapetować lub malować na pomarańczowo - nie będę się kierować stereotypem, bo nie lubię różu. A niebieski lubię, ale raczej będę robić pokój na pomarańczowo.
 
Do góry