reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różowy śluz przed miesiączka pomocy

gajdowa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2020
Postów
78
Miasto
Warszawa
Hej dziewczyny.
W tym cyklu brałam pregnyl 2x 5000 , ponieważ się staramy.
Planowo za tydzień w piątek mam dostać okres , dodam że mam zawsze regularne co 28 dni.
Dzisiaj jest 22 dzień cyklu A ja zauważyłam na papierze co któreś sikanie śluz lekko leciutko różowy, nie jest to dużo ale jest.
Co to może być?
Proszę poradzcie.
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki za słowa otuchy .
W poniedziałek najblizszy idę na usunięcie polipa ,zrobił mi się ma 1 cm.
Ale chyba po takim zabiegu z cyklu nici w sensie starań? Jak to jest czy orientujesz się może? Czy można normalnie wspolzyc zaraz po zabiegu?
Niestety nie. Pewnie dowiesz się wszystkiego przy zabiegu. Naszyjnik listę pytań, żebyś o niczym nie zapomniała
reklama
W piątek za tydzień.
A zawsze mam regularne co do minuty. Zawsze co 28 dni.
Więc jest to dla mnie dziwne.
Myślę też że to może po tym pregnylu bo dostałam w tym cyklu na pęknięcie pęcherzyka.
Daj koniecznie znać. J
Ja też mam cykle co 28 i jak zerknęłam w kalendarz, że spóźnia mi się 3 dni( mam już na pokładzie 2.5 latka, więc czasami zapominam o różnych sprawach) zrobiłam test to druga krecha była już bardzo widoczna.
 
Wczoraj po spacerku z psem na majtkach pojawiło się trochę krwi, tak doslownie jakbym palcem rozmazala. Pomyślałam kurczę no okres jak nic się wyjątkowo wcześnie zaczyna, założyłam podpaske, ale nic przez cały dzień nie było nic, dzisiaj też nic.
Czy to mogło być naprawdę zagniezdzenie? A przed tym kulka razy zauważyłam sluz z zabarwieniem lekko różowym.
 
Daj koniecznie znać. J
Ja też mam cykle co 28 i jak zerknęłam w kalendarz, że spóźnia mi się 3 dni( mam już na pokładzie 2.5 latka, więc czasami zapominam o różnych sprawach) zrobiłam test to druga krecha była już bardzo widoczna.
Hej
Tak jak pisałam w sobotę rano pojawiło się trochę krwi ale tak dosłownie kulka kropel, potem nic zupełnie całą niedziela nic A nic A dzisiaj rano wstałam poszłam do toalety i na papierze też się pojawiła czyta krew. Nic mnie nie boli żaden brzuch , boże już sama nie wiem co to jest.
 
Hej
Tak jak pisałam w sobotę rano pojawiło się trochę krwi ale tak dosłownie kulka kropel, potem nic zupełnie całą niedziela nic A nic A dzisiaj rano wstałam poszłam do toalety i na papierze też się pojawiła czyta krew. Nic mnie nie boli żaden brzuch , boże już sama nie wiem co to jest.
To tak jak ja 30 czerwca (28dc) miałam 3-4 krople krwi przy podcieraniu się i od tamtej pory nic się już nie pokazało. Nie wiem co to było. Według apki jestem po terminie @ [emoji2368]
 
To tak jak ja 30 czerwca (28dc) miałam 3-4 krople krwi przy podcieraniu się i od tamtej pory nic się już nie pokazało. Nie wiem co to było. Według apki jestem po terminie @ [emoji2368]
A Ty co 28 dni masz okres zawsze ?
No widzisz ale Ty masz już po terminie A ja okres mam mieć w piątek planowo.
A w piątek ten co był miałam kilka razy sluz lekko rozowy, potem w sobotę właśnie rano raz pojawiła si3 krew. Niedziela nic i dzisiaj też rano krew. Do miesiączki kilka dni.
 
A Ty co 28 dni masz okres zawsze ?
No widzisz ale Ty masz już po terminie A ja okres mam mieć w piątek planowo.
A w piątek ten co był miałam kilka razy sluz lekko rozowy, potem w sobotę właśnie rano raz pojawiła si3 krew. Niedziela nic i dzisiaj też rano krew. Do miesiączki kilka dni.
Nie co to ty nie mam takich super cykli. Poronilam w kwietniu i 2.06 dostałam pierwsza miesiączkę. Teraz nie wiem ile powinien trwać cykl a apka flo pokazała mi że okres miał być 30dc a mam dzisiaj 34dc więc 4 dni po terminie. Jak okresu nie będzie to w środę robię test z samego rana a na 9.30 mam wizytę w klinice.
 
reklama
Nie co to ty nie mam takich super cykli. Poronilam w kwietniu i 2.06 dostałam pierwsza miesiączkę. Teraz nie wiem ile powinien trwać cykl a apka flo pokazała mi że okres miał być 30dc a mam dzisiaj 34dc więc 4 dni po terminie. Jak okresu nie będzie to w środę robię test z samego rana a na 9.30 mam wizytę w klinice.
Aha no to jeszcze poczekaj faktycznie tym bardziej że nie miałaś takich regularnych, ale dobrze żeby przed wizytą mieć jasność.
Widzisz u mnie są zawsze regularne co 28 dni.
 
Do góry