reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różowy śluz przed miesiączka pomocy

gajdowa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2020
Postów
78
Miasto
Warszawa
Hej dziewczyny.
W tym cyklu brałam pregnyl 2x 5000 , ponieważ się staramy.
Planowo za tydzień w piątek mam dostać okres , dodam że mam zawsze regularne co 28 dni.
Dzisiaj jest 22 dzień cyklu A ja zauważyłam na papierze co któreś sikanie śluz lekko leciutko różowy, nie jest to dużo ale jest.
Co to może być?
Proszę poradzcie.
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki za słowa otuchy .
W poniedziałek najblizszy idę na usunięcie polipa ,zrobił mi się ma 1 cm.
Ale chyba po takim zabiegu z cyklu nici w sensie starań? Jak to jest czy orientujesz się może? Czy można normalnie wspolzyc zaraz po zabiegu?
Niestety nie. Pewnie dowiesz się wszystkiego przy zabiegu. Naszyjnik listę pytań, żebyś o niczym nie zapomniała
Boże ja zaraz wariuje.
Leżę i nasluchuje czy coś mnie kluje czy coś boli. Itp. Idzie oszalec.
Podbrzusze mnie nie boli ale taki jakiś jakby ucisk lekki na macie tak jakby krocze .
Chyba zwariowalam.
Chyba nie 😉tak jest ,jak się bardzo chce ,ale nie nakrecaj się, wiem wiem ,łatwo się mówi, ja już mam to za sobą, ale 2 lata nasluchiwalam, czy w tym cyklu jest inaczej Ha ha
 
Mam nadzieję że i u mnie tym razem tak Bedzie.
3 maj kciuki proszę bardzo mocno.
A ile dni tak miałaś?
Czy coś czułaś w podbrzuszu?
Więcej śluzu zauważyłam jednorazowo na papierze, byłam pewna, że miesiączka się zbliża ( choć trochę za wcześnie) na wkładce też zauważyłam taki podbarwiony śluz, a okresu jak nie było tak nie ma. Podbrzusze mnie boli jak na miesiączkę. Przy pierwszej ciąży też mnie tak bolał. Z kalendarza wychodzi 4 tydzień i 6 dzień. Czekam na wizytę 😍
 
reklama
Więcej śluzu zauważyłam jednorazowo na papierze, byłam pewna, że miesiączka się zbliża ( choć trochę za wcześnie) na wkładce też zauważyłam taki podbarwiony śluz, a okresu jak nie było tak nie ma. Podbrzusze mnie boli jak na miesiączkę. Przy pierwszej ciąży też mnie tak bolał. Z kalendarza wychodzi 4 tydzień i 6 dzień. Czekam na wizytę 😍
Super.
3mam kciuki 🤞🤞
 
reklama
Do góry