reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różowy śluz we wczesnej ciąży

Chociaż wiem że może być jeszcze wcześnie a czasami dzień lub dwa może zrobić różnice może trochę się pocieszam ale wolę być dobrej myśli że tym razem wszystko będzie dobrze..
Jeżeli lekarz nie mówił nic to ja bym nie robiła. Mi beta nawet się nie podwoiła a wszystko ok, a stres jakiego się najadłam i nasilone krwawienia z tego powodu to już nikt mi nie zwróci.
 
reklama
Nawet nic nie wspomniał o tych badaniach ogólnie powiedział że wg rozmiarów oba pęcherzyki są ok ale to jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć
 
U mnie owulacja była 3 wtedy musiał być ten dzień więc liczę od tego momentu bo wcześniej męża nie było więc nie miałam jak się starać o fasolkę
 
No i tego bym się trzymała. Jeżeli masz poronić to tak się stanie, a beta cię może tylko nastraszyć.
Już miałam jedno poronienie więc ta kolejna ciąża już tak nie cieszy jak pierwsza a każdy dzień jest dla mnie niespodzianka co przyniesie ...czekanie na wizytę też tak wygląda
 
Już miałam jedno poronienie więc ta kolejna ciąża już tak nie cieszy jak pierwsza a każdy dzień jest dla mnie niespodzianka co przyniesie ...czekanie na wizytę też tak wygląda
Ja też poroniłam pierwsza ciążę, więc wiem ile stresu to kosztuje bez jakichkolwiek komplikacji, a ja ich miałam na samym początku tyle, że wyłam a nie cieszyłam się z dziecka. I po co? Trzeba było czekać na rozwój wydarzeń , jeść lekarstwa i słuchać lekarza
 
Już miałam jedno poronienie więc ta kolejna ciąża już tak nie cieszy jak pierwsza a każdy dzień jest dla mnie niespodzianka co przyniesie ...czekanie na wizytę też tak wygląda
Ja straciłam dwie ciąże, zaszłam w 3 i oby szczęśliwie za ok miesiąc rozwiązanie. [emoji846]
Ale to prawda po stracie inaczej się patrzy, jest więcej stresu niż radości
 
reklama
reklama
Do góry