reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różowy śluz we wczesnej ciąży

Kasienka34

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Październik 2020
Postów
765
Witam piszę z zapytaniem jak w temacie ostatni okres miałam 17 września obecnie ciąża potwierdzona testem i krwią 15 października beta HCG miałam 53,90 później niż nie robiłam do poczęcia doszło między 1 a 5 października dziś podczas załatwiania zauważyłam lekko różowy śluz i zastanawiam się co to może być odczuwam też lekkie swędzenie trochę się obawiam bo jestem po poronieniu chybionym a wcześniej nie miałam takich objawów jestem zdrowa ogólnie nic mi nie Dołęga proszę o pomoc co to może być?
 
reklama
Może pękło Ci naczynko? Mi w 13 tc pękło naczynko, chyba dlatego że dostałam grzybice o której nawet nie wiedzialam bo nic nie swedziało. Plamilam jeden/dwa dni jak w pierwszym dniu okresu, A trzeciego dnia ledwo na brązowo co oznaczało że się goiło i następnego dnia już było okej.
 
Byłam wczoraj u lekarza bo po jednej straconej ciąży człowiek już dmucha na zimne powiedział że wszystko ok ale dostałam dupahaston 2×1 ewentualnie 3 i przyjść za dwa tygodnie liczyłam że już będzie coś widać ale póki co jeszcze nic
 
No ja poroniłam 2 razy ,i zawsze sprawdzałam przyrost bety, i Tylo za 3 razem mnie zmylił, u mnie w 5+6 bilo juz serduszko
 
Ja poroniłam raz ....to trochę mnie zmartwilaś... pójdę dziś zrobić betę i zobaczymy co i jak 15 października wynosiła 53,90 to był by 3 tydzień wtedy
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-10-19-21-03-21-044_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-10-19-21-03-21-044_com.whatsapp.jpg
    128,5 KB · Wyświetleń: 358
  • Screenshot_2020-10-19-21-03-16-641_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-10-19-21-03-16-641_com.whatsapp.jpg
    174 KB · Wyświetleń: 1 789
Chociaż wiem że może być jeszcze wcześnie a czasami dzień lub dwa może zrobić różnice może trochę się pocieszam ale wolę być dobrej myśli że tym razem wszystko będzie dobrze..
 
reklama
Do góry