reklama

różowy śluz -- zamist miesiaczki !

Temat na forum 'Porady położnej' rozpoczęty przez pchelka10.05, 16 Październik 2012.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Witam

troche sie niepokoje a wizye u ginekologa mam dopiero w przyszły piatek wiec szukam po niecie moze sie troche uspokoje

mianowicie w Niedziele rano bolał mnie brzuch jak na miesiaczke wiec poszłam do łazienke oczywiscie na majtkac troche krwi wiec umyłam sie i załozylam podpaske myslac ze to miesiaczka

do południa było tak jakos dziewnie bo krew na podpasce (chociaz niewielka ilosc ) ale wygladała na czarna , miałam wrazenie jakby ta krew była brudna

wieczorem nic juz na podpasce nie bylo tylko jakies plamki delikatne na papierze toaletowym

w poniedziałek rano nic ( jeszcze sie nie martwiłam bo mam dosc duzego miesniaka i nieraz miałam takie plamienia 2 dni przez miesiaczka a pozniej krwotoki jak to przy miesniakach - a moj to prawdziwy okaz ma ponad 10 cm (((

ale mija prawie 3 dni i dalej nic

nawet nie ma juz na papierze

co jakis czas (powiedzmy co 1-2 godz ) na papierze po podtaciu sie zauwazam taki niewielki sluz ciagnacy sie ( jak białko kurze ) ale ten sluz jest RÓŻOWY i dlatego sie martwie

w zeszłym cyklu miałam tak przez 2 dni po skonczonej miesiaczce rowniez ten ciagnacy sie sluz rozowy

nie wiem co mam myslec boje sie zaczełam schizowac ze pewnie jestem chora itp

a do gina dopiero w przyszłym tygodniun ( bo teraz jest na urlopie )

miał tak ktos

2. reklama

Poleć forum