reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozpakowane marcóweczki

reklama
U nas nie ma prób siadania. Też nie wiem jak by miały wyglądać, kiedy widać że chce siadać :) Hubert leży na plecach, rączki wyciąga do przodu i przebiera nogami ale to chyba nie to :)
Jasiek najpierw na boczek potem nóżkę podkula i prostuje rączki podpierając sie na nich...do całkowitwgo soadania jeszcze daleka droga ale czasem mnie przerażają akrobacje jakie młody robi. Ale przyjemnie patrzeć na to jak codziennie nasze szkraby uczą się czegoś nowego
 
Dziewczyny a u mnie taka sytuacja. Nie wiem czy jestem gotowa
 

Załączniki

  • 20200818_125927.jpg
    20200818_125927.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 55
Dziekuje....mam mnostwo obaw tym bardziej ze wszystko co małe juz wydane i zaś od nowa....a sytuacja ekonomiczna tez nieciekawa...nie tem czas ale trzeba stawic czola rzeczywistosci
 
Dziekuje....mam mnostwo obaw tym bardziej ze wszystko co małe juz wydane i zaś od nowa....a sytuacja ekonomiczna tez nieciekawa...nie tem czas ale trzeba stawic czola rzeczywistosci
No pewnie, że tak. Powoli dacie radę a za jakiś czas na pewno syt materialna się poprawi. Polecam olx. Ludzie oddają za darmo wiele rzeczy zwłaszcza ciuchy a zabawki i inne można kupić w dobrych cenach.
 
Dziewczyny a u mnie taka sytuacja. Nie wiem czy jestem gotowa
Gratulacje! Na olx vinted można znaleźć rzeczy w dobrym stanie za grosze. Na pewno dacie radę ☺️☺️
Powiem Ci, że z jednej strony zazdroszczę, bo też już zaczynamy powoli myśleć nad kolejnym, ale ja cały czas kp i nadal czekam na okres. Z drugiej strony chyba sama nigdy do końca nie będę gotowa na kolejne, bo bym chciała temu szkrabowi poświęcać 100% siebie, a zawsze przy kolejnym trzeba to podzielić :D
Z wizytami u lekarza jakie teraz są, na pewno dasz radę, zwłaszcza że są te urządzenia do monitorowania w domu.
 
Ja też cały czas karmię piersią.....po iesza mnie wizja dwoch szkarabów bawiących sie razem...musimy dać radę.W poniedzialek lecę na betę bo szczerze nawet nie pamietam kiedy miałam @.😔😔😔 mały tak mnie absorbuje że zapomniałam zanotować w apce
 
Ja też cały czas karmię piersią.....po iesza mnie wizja dwoch szkarabów bawiących sie razem...musimy dać radę.W poniedzialek lecę na betę bo szczerze nawet nie pamietam kiedy miałam @.😔😔😔 mały tak mnie absorbuje że zapomniałam zanotować w apce
Na pewno dasz radę. Na początku będzie ciężko, ale później jaka radość :)
 
reklama
Dziewczyny a u mnie taka sytuacja. Nie wiem czy jestem gotowa
Gratulacje 👨‍👩‍👧‍👦 😊 i dużo zdrówka 😊
Ja wiem, że gotowa nie jestem i nie będę długo. Orest wymaga dużo uwagi (a co za tym idzie energii). Zawsze marzyłam o trójce ale póki co jedno wypełnia moje serduszko (i czas) po brzegi.
Ale gratuluję bo myślę, że chcieliście drugiego bobaska (sam się "nie zrobił"😉).
Będzie dobrze. Masz już jakieś doświadczenie, wszystko nie będzie już takie nowe i straszne.
Ważne, żebyście wszyscy byli zdrowi. Z reszta zawsze można sobie poradzić 💕💕
 
Do góry