reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozpakowane marcóweczki

Szkoda dzieciaczka :( ja za każdym razem jak coś mu się dzieje strasznie to przeżywam :( mieliśmy niedawno odparzenia na szyjce ale już prawie zagojone. Pomógł linomag plus sudocrem
Ja na wszelkie odparzenia sypie puder z babydream albo mąkę ziemniaczana. Mam wrażenie, że wtedy szybciej się goi niż po jakichkolwiek maściach m
U nas też kp i mam wrażenie, że nie robię nic innego tylko karmie. Szczególnie że od 3 dni je co godzinę.. Ale za to jak zaśnie ok 23 to śpi do 8/10 z dwoma pobudkami na jedzenie
 
reklama
Ja na wszelkie odparzenia sypie puder z babydream albo mąkę ziemniaczana. Mam wrażenie, że wtedy szybciej się goi niż po jakichkolwiek maściach m
U nas też kp i mam wrażenie, że nie robię nic innego tylko karmie. Szczególnie że od 3 dni je co godzinę.. Ale za to jak zaśnie ok 23 to śpi do 8/10 z dwoma pobudkami na jedzenie
No to wszystkie mamy podobnie :) jeszcze parę miesięcy i zacznie się rozszerzanie diety, a wtedy nasze cyce trochę odpoczną ;) kiedy zamierzacie rozszerzać dietę? Po skończeniu 6 mies czy szybciej?
 
No to wszystkie mamy podobnie :) jeszcze parę miesięcy i zacznie się rozszerzanie diety, a wtedy nasze cyce trochę odpoczną ;) kiedy zamierzacie rozszerzać dietę? Po skończeniu 6 mies czy szybciej?
Ja chciłam po 6, ale patrząc ile teraz je to zacznę troche szybciej. No chyba, ze mu się zmieni i znowu będzie jadł tak jak kiedyś :D
Z drugiej strony na plus rozszerzania przemawia to, że będę go mogła na spokojnie wszędzie nakarmić. Bo nie wszędzie jest taka możliwość, a nie lubię karmic przy innych.
 
Ja bym chciała po 6 miesiącu ale zobaczymy jak to będzie. To jedzenie co trochę jest niestety uciążliwe troszkę. Ale tłumaczę sobie, że już nigdy nie będzie taki malutki jak teraz więc warto wytrwać. Kiedyś pewnie zatęsknie za tymi chwilami.
Powtarzam sobie do wielokrotnie kiedy budzi się nad ranem kolejny raz.🥱🤦‍♀️
 
Ja bym chciała po 6 miesiącu ale zobaczymy jak to będzie. To jedzenie co trochę jest niestety uciążliwe troszkę. Ale tłumaczę sobie, że już nigdy nie będzie taki malutki jak teraz więc warto wytrwać. Kiedyś pewnie zatęsknie za tymi chwilami.
Powtarzam sobie do wielokrotnie kiedy budzi się nad ranem kolejny raz.🥱🤦‍♀️
Też tak myślę i już widzę, że jest większy i trochę mi szkoda, że już nie będzie za chwilę malutki i taki związany ze mną. Kiedyś będzie się złościł i pyskował heh a ja sobie zatrzymam zdjęcia i będę wspominać jego małą buźkę przy cycusiu. Ehh wzruszyłam się :)
 
Też tak myślę i już widzę, że jest większy i trochę mi szkoda, że już nie będzie za chwilę malutki i taki związany ze mną. Kiedyś będzie się złościł i pyskował heh a ja sobie zatrzymam zdjęcia i będę wspominać jego małą buźkę przy cycusiu. Ehh wzruszyłam się :)
Czuje to samo. Czasami lubię popatrzeć jak sobie śpi wtulony we mnie i sobie myślę, że muszę przytulać i całować póki mogę. Bo za parę lat mi może powie "mamo weź się, chłopaki się nie całują".
 
Szkoda dzieciaczka :( ja za każdym razem jak coś mu się dzieje strasznie to przeżywam :( mieliśmy niedawno odparzenia na szyjce ale już prawie zagojone. Pomógł linomag plus sudocrem
Nam ani linomag ani sudocrem nie pomagają.Dopi
Czuje to samo. Czasami lubię popatrzeć jak sobie śpi wtulony we mnie i sobie myślę, że muszę przytulać i całować póki mogę. Bo za parę lat mi może powie "mamo weź się, chłopaki się nie całują".
Najwspanialsze to te uśmiechy z cycem w buzi. Ja u dwójki starszych dzieci rozszerzyła juz po 4 miesiącu nadal karmiac cyckiem jeszcze długo czas,więc teraz tez tak zrobie. Powoli roboe zapas kaszel i słoiczków na początek.Potem nedzie juz moje zjadał aczkolwiek okaże soe jak tam z jego alergią
 
My wreszcie po chrzcie....Mały najgłośniejszy w całym kościele. Zakupiliśmy też lekką spacerówkę,bo kręgosłup mi siada od ciągłego znoszenia i wnoszenia małego z wózkiem. Dziś powinna przyjść to wypróbujemy
 
reklama
Hej hej. Jesteście już po drugich szczepieniach? Jak Wasze Maluchy to zniosły? Ja się naczytałam i nasłuchałam o szkodliwości tych szczepionek skojarzonych i z chęcią bym się z tego wycofała i przeszła na refundowane ale pewnie nie można.
 
Do góry