reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozpakowane marcóweczki

To niewiele lżejszy
Ooo super. Nasz brzdąc 10.03 roczek waży chudzinka 7.6kg ciuszki 80. 4 ząbki ktorymi nas gryzie i chodzi jak mu sie podoba. Bez problemu przejdzie kilka metrów kopnie piłkę ale na ogół woli na czworaka. Za nic w świecie nie chce powoedziec mama i calymi dniami slysze tata baba dzidzi daj to idź nie lala😂😂😂 czekamy na siostrzyczkę termin 14.04
To niewiele lżejszy od mojego. Na ostatniej wizycie jakieś dwa tygodnie temu ważył 8,3 kg. Ząbki też miał 4, ale w tym tygodniu wyszły górne dwójki. Mój z kolei nie chce powiedzieć tata. Ciągle tylko mama mama, nie albo nie wiem. My też czekamy na rodzeństwo, ale dopiero pod koniec października 😉
Mój jak widzi, że gdzieś jest daleko to na czworaka ucieka, ale tak to ciągle na dwóch biega ☺️
 
reklama
Ooo super. Nasz brzdąc 10.03 roczek waży chudzinka 7.6kg ciuszki 80. 4 ząbki ktorymi nas gryzie i chodzi jak mu sie podoba. Bez problemu przejdzie kilka metrów kopnie piłkę ale na ogół woli na czworaka. Za nic w świecie nie chce powoedziec mama i calymi dniami slysze tata baba dzidzi daj to idź nie lala😂😂😂 czekamy na siostrzyczkę termin 14.04
To gratulacje🥰 moja dla.odmiany tata nie powie😁 a jaki wózek masz dla dwójki? Bo ja jeszcze żadnego i myślę co kupić, najlepiej używkę i tanią 😅, bo na dwa wózki nie pojadę 🤔
 
To gratulacje🥰 moja dla.odmiany tata nie powie😁 a jaki wózek masz dla dwójki? Bo ja jeszcze żadnego i myślę co kupić, najlepiej używkę i tanią 😅, bo na dwa wózki nie po

To gratulacje🥰 moja dla.odmiany tata nie powie😁 a jaki wózek masz dla dwójki? Bo ja jeszcze żadnego i myślę co kupić, najlepiej używkę i tanią 😅, bo na dwa wózki nie pojadę 🤔
Ja mam britax b-dual. Na razie ttlko mlody jezdzi i jest ok.
 
reklama
Piękny synek!😍 Mnie dopadł straszny stan przez tą sytuacje i brak możliwości wyjscia do sklepu czy spotkania z ludźmi, bo leżałam w ciąży kilka miesięcy, kontakt z ludźmi tylko przez tel raczej i teraz to miał być czas normalności w końcu, wiec psychicznie siadłam, bo kolejne tygodnie? Miesiące w Domu mnie dobiją…
Och mam to samo :(
 
Do góry