reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozpoznawanie rodziców?

Dołączył(a)
5 Listopad 2019
Postów
13
Wczoraj mieliśmy taką sytuację, że mąż zgolił brodę i nasza 10 miesięczna córeczka płakała patrząc na niego.
Niby go kojarzyła ale i tak wyglądała na zaskoczoną. Ciekawa jestem czy takie dzieciątko już rozumie i jest w stanie to ogarnąć jakoś swoim rozumem :)
 
reklama
U nas mąż zgolił brodę i czekaliśmy na jakąś spektakularną reakcję syna, ale... nie było. Ale broda też nie była jakaś spektakularna :) Za to kiedyś krążył taki filmik jak tata zgolił ogromną brodę i córeczka go nie poznała. Szczery płacz z przerażenia. Ale zaraz jej przeszło :)
 
My mieliśmy podobnie z Naszym synkiem. Gdy mój partner zgolił brodę to Nasz bobas dziwnie Mu się przyglądał, coś nie pasowało w wyglądzie ale nie płakał, widać było że poznaje tatusia.
Też jestem ciekawa co takie dzieciątko w takich momentach ma w głowie😆
 
Do góry