reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozrywka maluchów :D

No i ja nie będę oryginalna,nasza Mała tez lubi"idzie raczek-nieboraczek" :tak::tak::tak: i też najczęściej wymyślam na poczekaniu jakieś dziwne pioenki,a Ona słucha i aż cała chodzi z radochy.No i bardzo lubi(tzn.myślę,ze lubi,bo słucha i się uśmiecha i guga),jak się Jej czyta bajki,albo wierszyki,więc robimy to na zmianę albo my z M.albo nasza starsza córa,a ta przy okazji trenuje czytanie na głos ;-);-);-).Wiem,że to niemożliwe,ale czasami mam wrażenie,ze Mała rozumie,co się Jej czyta,jak różnie intonuję głos,to Ona na zmianę robi albo zadziwione minki,albo uśmiechy strzela,normalnie padaka :tak::tak::tak:

A te wierszyki ,ten lisek,ta sroczka,to rzeczywiście takie dziwne jak się człowiek w to wsłucha,to pourywne łebki ,bez rączek,bez nóżek...masakra jakaś...
 
reklama
U nas na topie wierszyk o kotku i pustej miseczce mleczka. Zaśmiewają się przy nim do rozpuku. Inne wierszyki tak na nich nie działają. Śpiewam im "idzie niebo ciemną nocką", "ta Dorotka", "Z popielnika", oczywiście "aaa, kotki dwa", swoje własne wymyślone kompozycje, ale jak już nic nie pomaga to uspokajają się przy... Rammsteinie :rofl2: Albo przy tatowych kompozycjach.
 
Ania w brzuszku słuchała Dżemu, bo tata fan zapalony i mamusia się przekonała:-). Teraz to u nas taki podział, że tata wymyśla własne piosenki dla Ani i śpiewa jej AAA kotki dwa:-D, a wszystkie pozostałe piosenki są zarezerwowane dla mamusi:-D:-D:-D, bo inaczej jest krzyk:tak::rofl2:.

Mata zaczyna powoli odchodzić w zapomnienie, podobnie jak karuzelka:-), dorośleje mi córka
 
Mój Adaś też jest bardzo muzykalny, lubi słuchać radia i wesoło fika nóżkami na piosenki Fasolek. Ma też takiego gadającego Misia, co mówi wiersze Brzechwy i go po prostu uwielbia. Jak miś głosem Kowalewskiego mówi : "Cześć jestem Twoim Misiem, posłuchaj wierszy Jana Brzechwy "Adaś piszczy wesoło.. :-D:-D:-D:-D
Ja mu bardzo dużo czytam i włączam muzyki..lubi to bardzo.
 
Mój Adaś też jest bardzo muzykalny, lubi słuchać radia i wesoło fika nóżkami na piosenki Fasolek. Ma też takiego gadającego Misia, co mówi wiersze Brzechwy i go po prostu uwielbia. Jak miś głosem Kowalewskiego mówi : "Cześć jestem Twoim Misiem, posłuchaj wierszy Jana Brzechwy "Adaś piszczy wesoło.. :-D:-D:-D:-D
Ja mu bardzo dużo czytam i włączam muzyki..lubi to bardzo.

My też mamy takiego Misia:-), w pierwszym momencie był :szok:, ale teraz jest super:-D:-D:-D. Nawet bierzemy inne misie i mama lub tata mówią wierszyki:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry