reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozrywka maluchów :D

Tycia zasypia przy śpiewaniu... a jak mi się kończy repertuar (bo ile razy można śpiewać "Idzie niebo ciemną nocą" czy też "Łysego zająca"?), to zmyślam... Np. "ta Martynka mała, co to spać nie chciała... i dalej stosownie do sytuacji hehehe

I wiecie co? Miałam bardzo wyrozumiałą mamę - nie karmiła nas szczegółami sroczki... że tam któremuś łeb urwała, zawsze było "temu nic nie dała i frrrrr do lasu poleciała"
 
reklama
jakie "lektury" są u Was na topie?;P

my lubimy "czarna krowa w kropki bordo" z efektami specjalnymi ( krówka robi "muuu", a w zasadzie mama robi "muuu";P)
 
Kasiulec,ja czytam Młodej wszystkie wierszyki rymowanki od Samochwały zaczynając,a na Lokomotywie kończąc,bo lubi ich słuchać,się uśmiecha i przeżywa,jak czytam.A Starsza nieraz Jej jakieś bajki czyta na głos i też Młoda z zainteresowaniem słucha :tak::tak::tak:.Właśnie też zauważyłam,że lubi, jak sie naśladuje głosy różne i jak się różnie głos intonuje :tak::tak::tak:.
 
Petinka ja uwielbiam tę melancholijną nutę w 'Spóźnionym słowiku' :-)
Ostatnio kupiłam na allegro 'Lokomotywę' Tuwima - taką samą jaką miałam w dzieciństwie, fragmentarycznie znam na pamięć większość z wierszy ;-) bo jako maluch je cytowałam w całości :tak: uwielbiałam ją tak bardzo, że nie dotrwała do tej pory ;-)
Zamówiłam też stare książeczki z wierszami Brzechwy - 'Kaczkę dziwaczkę' i 'Tańcowała igła z nitką' po dwa i trzy złote :-D je też bardzo lubiłam, szczególnie ilustracje - fantastyczne :tak:
Zbieram powoli księgozbiór z moich dziecięcych lat :-)

Aaa i jeszcze dorwałam 'Kuchnię pełną cudów', ale to na potem. Zainspirowało mnie ostatnio jedno czasopismo do poszukiwań tej książki, czekam na nią z niecierpliwością :tak:
 
U Nas z zabawek kroluje balon, kubeczki z gryzakami na brzegach i osiolek grzechotka.
Od dwoch tygodni czytam malemu jak jest spiacy. Przerobilismy Zbior Basni i kilka krotkich ksiazeczek (Damis zawsze jedna musi miec w raczkach a druga moge czytac..) a ze na chwile obecna braklo mi bajek to zaczelam czytac na glos ksiazke, ktora mnie interesuje;-) Pierwsze 3 dni mnie ignorowal a pozniej chyba polubil to sluchanie:-)
Jesli chodzi o piosenki - ma zaraz usmiech jak spiewam mu "przerobiony na uzytek wlasny" kawalek Afromental "Radio song";-):-) Lubi tez dzwieki z reklamy Orange, Tesco grill i piosenke tytulowa "Pierwsza Milosc":-pA juz hitem jest [video=youtube;xd12hR68sWM]http://www.youtube.com/watch?v=xd12hR68sWM[/video] az caly "chodzi" jak to slyszy:-D
 
reklama
Do góry