reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie ,groźby , dziecko

reklama
Możesz dużo rzeczy zrobić z tym faktem, po pierwsze nie idź na policję bo to będzie przepychanka słowna TY vs BURAK. Po drugie są takie instytucje jak MOPS,GOPS jeśli powiesz im prawdę, przedstawisz sytuację Oni Ci w tym wszystkim pomogą materialnie i pokierują już Ciebie co masz odpowiedniego zrobić (napiszą Ci nawet pisma jak trzeba będzie) do sądu o alimenty. Masz prawo do swojego spokoju, do szczęścia swojego dziecka, pamiętaj o tym. Na 100 % takiemu człowiekowi zostaną odebrane prawa rodzicielskie całkowicie bo
- jest wysoko zdemoralizowanym człowiekiem i boisz się o przyszłość swojego dziecka
- Podejrzewam, że nie łoży na dziecko i NIE UDOWODNI PRZED SĄDEM, ŻE NA NIE PŁACI COŚ MU KUPUJE ITD
Jeśli to toksyczny związek kochana, wiem, że psychicznie wyniszczający jest MOŻESZ DO SĄDU ZŁOŻYĆ RÓWNIEŻ O ZAKAZ ZBLIŻENIA DO SIEBIE NA 100 METRÓW, jeśli złamie zakaz pójdzie do pudła.
Dobrze Ci radzę przed sprawą o alimenty, zbieraj paragony na których są uwidocznione artykuły dziecięce i wszystko związane z dzieckiem tym samym sposobem udowodnisz, że tylko Ty utrzymujesz to dziecko i nie pisz o małą kwotę tylko z góry we wniosku wyjedź z 800 zł , najwyżej dostaniesz 500 bo to o ile dobrze się orientuje najwyższa kwota z funduszu a pewnie fundusz będzie Ci płacił bo ten łeb pewno groszem nie śmierdzi jak okrada Ciebie i własne dziecko !!!!
Trzymam kciuki za Ciebie 😌 . Jak potrzebujesz jakiś porad, zawsze możesz śmiało napisać. Mam pytanie, takie z serca- ile Twój maluszek ma? I czy czegoś teraz potrzebujecie ? 😙🥰
Maluszek ma 5 miesięcy i jedyne chyba czego potrzebujemy to wsparcia dobrymi slowami , o wszystko zadbałam, wszystkie potrzebne rzeczy zawsze ma , wiec myśle ,że niczego poza tym nie potrzebujemy.❤️
 
Do góry