reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sory ale jestem normalna dziewczyna tylko zagubiona !i moze nie jestem idealna i sory ze k*rwa popełniłam błąd wybierając partnera którego po prostu kochałam tak jak każda inna kobieta swojego faceta .I ze nie miałam się gdzie podziać Boże czego ty kobieto nie rozumiesz ?!myslisz ze nagle sobie wyjdę z domu i znajdę mieszkanie i będzie okej ?!jak sobie to wyobrażasz bo nwm nie byłaś w takiej sytuacji to nie wypowiadaj się na takie tematy ! Zaszłam w ciąże jak wiele innych młodych dziewczyn które tego nie chciały !jak każda kobieta mam swoje uczucia i wątpliwości nie wiem co sobie wyobrażasz ze tak z dnia na dzień wyrzucę go z domu i pójdę siedzieć na jakieś mieszkanie !? Wyobrażasz sobie samotnie spędzić cała ciąże z dala od bliskich ?! I potem sama zasypiać ..samotnie rodzic .Wiesz jakie to musi być okropne uczucie ?juz teraz chce mi się płakać jak o tym pomyśle .Po co się udzielasz na takich forach skoro uważasz się za najmądrzejsza i ze każda kobieta akurat podejmie taka decyzje jaka ty byś podjęła ?prosilam o rady nie o pretensje o to ze nie zrobię tak jak mi doradzilyscie itp i rzucanie się na mnie tylko dlatego ze póki co nie Mam odwagi tego zrobić .

Jesli ty jesteś norma to ja jestem duża odskocznia od normalności.


Po prostu ufałam kondomom i moim cyklom w kalendarzyku zawsze wszystkiego pilnowałam .Jeśli miałam płodne to tego nie robiłam wgl.

A jednak znalazłaś się w takiej a nie innej sytuacji.
 
reklama
Hej! Ja mam ogromną nadzieję, że już zaraz, teraz, trafisz na dobrą terapię. Może pogadaj z twoim facetem i też się na to zdecyduje?
Bardzo chciałbym usłyszeć pozytywny finał tej historii, wersja że stworzycie razem szczęśliwa rodzinę jest najtrudniejsza bo oboje macie problemy ze sobą. Ale jeśli oboje bardzo tego zechcecie to szanse zawsze są!
Życzę Ci byś trafiła na ludzi kompetentnych, którzy pomogą Ci być naprawdę szczęśliwa.
Co do maleństwa, kiedy masz rodzic? Napewno czas cie goni, biegnij po pomoc bo taka terapia potrwa. Może właśnie maleńka będzie wasza motywacja by wszystko poukładać? Trzymam kciuki!
 
@lola2412 a nie wolałabyś po prostu usłyszeć od mamy, ze jesteś dla niej ważna, zamiast tego, że gdyby nie wy to by odeszła? Twoja mama robi najlepiej jak potrafi, ale sama mówisz, że nie jest szczęśliwa. Ty możesz mieć inne życie, chociaż będzie to wymagało pracy i odwagi :)
 
Hej! Ja mam ogromną nadzieję, że już zaraz, teraz, trafisz na dobrą terapię. Może pogadaj z twoim facetem i też się na to zdecyduje?
Bardzo chciałbym usłyszeć pozytywny finał tej historii, wersja że stworzycie razem szczęśliwa rodzinę jest najtrudniejsza bo oboje macie problemy ze sobą. Ale jeśli oboje bardzo tego zechcecie to szanse zawsze są!
Życzę Ci byś trafiła na ludzi kompetentnych, którzy pomogą Ci być naprawdę szczęśliwa.
Co do maleństwa, kiedy masz rodzic? Napewno czas cie goni, biegnij po pomoc bo taka terapia potrwa. Może właśnie maleńka będzie wasza motywacja by wszystko poukładać? Trzymam kciuki!
Uwierz tez chciałabym żeby to wszystko miało szczęśliwy finał ❤️ Innego wyboru jak psycholog nie mamy .A malutka ma być w październiku 💕 bardzo chciałabym ją przytulić wtedy i wiedzieć ze wszystko będzie dobrze 😊
 
@lola2412 a nie wolałabyś po prostu usłyszeć od mamy, ze jesteś dla niej ważna, zamiast tego, że gdyby nie wy to by odeszła? Twoja mama robi najlepiej jak potrafi, ale sama mówisz, że nie jest szczęśliwa. Ty możesz mieć inne życie, chociaż będzie to wymagało pracy i odwagi :)
Fakt ,ale nie jestem przyzwyczajona do miłych słów z jej strony …nie mówiąc już o „kocham cię „ ..tez swoje przeszła i fakt widzę ze jest nieszczęśliwa ,ale kiedy jej mówię ze nie chce życia jak jej to mówi ze zmienię zdanie jak się córeczka urodzi itp ..fakt dziecko jest jednym z najlepszych rzeczy jakie nas spotykają i dopiero pewnie uświadomię sobie to bardzo dobrze jak się urodzi …ale kiedy widzę jak mama musiała sobie wszystkiego odmawiać żeby nas utrzymać i taka zmęczona wstawała codziennie do pracy to było mi jej bardzo szkoda i wiem ze to ze ma się dzieci potem już nie jest wcale takim wielkim szczęściem …czasem bywa nasza smutna rzeczywistością …
 
Uwierz tez chciałabym żeby to wszystko miało szczęśliwy finał ❤️ Innego wyboru jak psycholog nie mamy .A malutka ma być w październiku 💕 bardzo chciałabym ją przytulić wtedy i wiedzieć ze wszystko będzie dobrze 😊

To walcz, szukaj dobrego terapeuty, porozmawiaj z partnerem.
Nie trać czasu, jedna decyzję podjęłaś, realizuj... Krok po kroku.
 
@lola2412 Uwierz, że bardzo wielu ludzi wstaje rano umęczonych i biegną na poranną zmianę. Za bardzo chyba kładziesz na materializm. Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że dzieci muszą mieć markowe ubrania, bo inni będą się śmiać. Mnie może i stać na takie ubrania, ale kupuję na wyprzedażach, a nawet zdarzało mi się kupować w lumpeksach lub na ryneczku, gdzie babcie sprzedawały rzeczy po swoich wnukach. Teraz jest o tyle prościej - bo jest allegro, jest vinted. Nie mierz świata miarą pieniądza, bo wówczas zawsze Ci będzie mało - niezależnie od tego ile będziesz miała na koncie. A wyprawkę da się zrobić niewielkim kosztem. Taki maluszek dużo nie potrzebuje.
 
@lola2412 Uwierz, że bardzo wielu ludzi wstaje rano umęczonych i biegną na poranną zmianę. Za bardzo chyba kładziesz na materializm. Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że dzieci muszą mieć markowe ubrania, bo inni będą się śmiać. Mnie może i stać na takie ubrania, ale kupuję na wyprzedażach, a nawet zdarzało mi się kupować w lumpeksach lub na ryneczku, gdzie babcie sprzedawały rzeczy po swoich wnukach. Teraz jest o tyle prościej - bo jest allegro, jest vinted. Nie mierz świata miarą pieniądza, bo wówczas zawsze Ci będzie mało - niezależnie od tego ile będziesz miała na koncie. A wyprawkę da się zrobić niewielkim kosztem. Taki maluszek dużo nie potrzebuje.
Myśle ze na lumpeksach można znaleźć czasem bardzo fajne rzeczy ,ale bardziej martwi mnie fakt co by było gdyby nawet na takie nie byłoby mnie stać .Fakt ,moze jestem materialistka ale uwielbiam piękne rzeczy z duszą …zawsze marzyłam o pięknym domku w retro stylu ..a Teraz moje marzenia mogę odłożyć daleko w kat ..bardziej pieniądze są dla mnie ważne z tg względu ze wiem ze i zdrowa żywność , pełne posiłki nie są takie tanie , dodatkowe lekcje dla dziecka tez nie …a gdzie jeszcze jakieś pasje dziecka …nie chce żeby dziecko żyło po prostu na najgorszym jedzeniu ,spało na niewygodnym łóżku ..po prostu żeby miało słodkie i beztroskie dzieciństwo ..i przyznam ze rozstanie się z moimi marzeniami tez jest ciężkie ..nie każda kobieta potrzebuje do szczęścia tylko dziecka i pieniędzy na najpotrzebniejsze rzeczy ..
 
Myśle ze na lumpeksach można znaleźć czasem bardzo fajne rzeczy ,ale bardziej martwi mnie fakt co by było gdyby nawet na takie nie byłoby mnie stać .Fakt ,moze jestem materialistka ale uwielbiam piękne rzeczy z duszą …zawsze marzyłam o pięknym domku w retro stylu ..a Teraz moje marzenia mogę odłożyć daleko w kat ..bardziej pieniądze są dla mnie ważne z tg względu ze wiem ze i zdrowa żywność , pełne posiłki nie są takie tanie , dodatkowe lekcje dla dziecka tez nie …a gdzie jeszcze jakieś pasje dziecka …nie chce żeby dziecko żyło po prostu na najgorszym jedzeniu ,spało na niewygodnym łóżku ..po prostu żeby miało słodkie i beztroskie dzieciństwo ..i przyznam ze rozstanie się z moimi marzeniami tez jest ciężkie ..nie każda kobieta potrzebuje do szczęścia tylko dziecka i pieniędzy na najpotrzebniejsze rzeczy ..
A czy przy boku obecnego faceta możesz to wszystko dziecku zagwarantować? Skoro on nawet pracy nie ma? Z resztą nie wiesz co cię w życiu czeka i czy kiedykolwiek będzie cię stać na takie życie i co wtedy? Nigdy nie zdecydujesz się na potomstwo?
 
reklama
A czy przy boku obecnego faceta możesz to wszystko dziecku zagwarantować? Skoro on nawet pracy nie ma? Z resztą nie wiesz co cię w życiu czeka i czy kiedykolwiek będzie cię stać na takie życie i co wtedy? Nigdy nie zdecydujesz się na potomstwo?
Szczerze mówiąc to tak ..obiecałam sobie kiedyś ze dopóki nie będę miała wystarczającej ilości pieniędzy ,własnego domu nigdy nie będę miała dzieci ..a tu takie coś z własnej głupoty i naiwności ..chyba tak się dzieje gdy człowiek za wiele chce od życia
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry