reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gratuluj tego, ze sie szanuje z partnerem. A nie związku. Zwiazek to dwoje ludzi, ktorzy dbaja o siebie i nawzajem o siebie i relacje. Trzeba najpierw siebie kochac i szanowac, aby moc z kims cos stworzyc. Wypijemy czasem drinka,ale nie ulewa nam sie, bo nie lubimy. Za to mega sie szanujemy. Nie wyobrażam sobie, byc z jakims patolem jak twoj mężczyzna i miec z nim dziecko.
Ty sobie tego nie wyobrażasz a ja w takiej sytuacji się właśnie znalazłam .Nie każda kobieta jest odrazu taka mądra i dojrzała jak ty .Dojrzewa się z wiekiem i wiele spraw rozumiemy dopiero z wiekiem .Nie wymagaj ode mnie nie wiadomo jakiej dojrzałości skoro dopiero tak naprawdę weszłam w dorosłe życie ;) popełniłam błąd .tak .ale czy twoje komentarze typu ze w przeciwieństwie do mnie myślisz całkiem inaczej coś zmieni ?chyba nie ..po prostu wiem czego nie robić na przyszłość .
 
reklama
Jeśli ty się zgodzisz na seks ale facet wbrew temu co mówiłaś nie założy prezerwatywy i zajdziesz w ciąże to uważasz ze to jest okej ?bo się zgodziłas?ale facet nie odpowiada wgl za to ze to właściwie przez jego zachciankę ?a nie przez twoja ?
Kurza twarz, WASZA ! On nie pilnowal i ty nie pilnowałaś. Po chlopsu, chcieliscie uprawiac seks tylko nikt nie zadbal o antykoncepcje. Pisalam wyraznie. Ja nog swojemu mezczyznie nie rozkladalam ot tal bralam tabletki. Od kiedy planujemy powiekszyc rodzine, odstawilam i staramy sie.
 
Ty sobie tego nie wyobrażasz a ja w takiej sytuacji się właśnie znalazłam .Nie każda kobieta jest odrazu taka mądra i dojrzała jak ty .Dojrzewa się z wiekiem i wiele spraw rozumiemy dopiero z wiekiem .Nie wymagaj ode mnie nie wiadomo jakiej dojrzałości skoro dopiero tak naprawdę weszłam w dorosłe życie ;) popełniłam błąd .tak .ale czy twoje komentarze typu ze w przeciwieństwie do mnie myślisz całkiem inaczej coś zmieni ?chyba nie ..po prostu wiem czego nie robić na przyszłość .
Dziewczyno ja to rozumiem,.ale ty nie zbilas szyby, nie dostalas mandatu. Jestes w ciąży i trzeba stawic temu czolo, rozumiem twoja uraze, ze boli cie prawda, ale musisz miec pomysl co dalej. Chcesz wychowwc to dziecko ?
 
Skoro ULEGLAS i zgodzilas sie, wyrazilas zgodę. Obydwoje jesteście dorosli, skoro nie pilnowaliscie sie to teraz bedziecie bawic dziecko. Samo sie na swiat nie prosilo, ja bym bardzo sie cieszyła, jeśli w koncu i nam by sie udalo, ale widzisz ty chyba nie doceniasz tego, bo zostaniesz zaraz sama a dziecku trzeba zapewnic. Musisz sama wiedziec co ppwinnas robic, czy odejsc czy byc z kims kto nie szanuje cie
Ja nie zmienię zdania .Czemu to kobieta zawsze ma być winna ? Nie chce ciąży ,facet o tym dobrze wie ,dobrze wie o tym ze powinien założyć i mi to wkręca ze założył a potem okazuje się ze nie ?i uważasz ze to jest w pełni okej bo się zgodziłam ?wiele kobiet godzi się na seks ale nie godzi się na ciąże .To tak jakbys obwiniała się za to ze facet ci powiedzmy coś zabrał lub zniszczył celowo , tylko dlatego ze zgodzilas się to pożyczyć xd chyba pożyczając oczekujemy tego ze rzecz wróci w całości ?i ja tez tego od niego oczekiwałam .ufałam mu .a on to zaufanie wtedy zniszczył ..
 
Ty sobie tego nie wyobrażasz a ja w takiej sytuacji się właśnie znalazłam .Nie każda kobieta jest odrazu taka mądra i dojrzała jak ty .Dojrzewa się z wiekiem i wiele spraw rozumiemy dopiero z wiekiem .Nie wymagaj ode mnie nie wiadomo jakiej dojrzałości skoro dopiero tak naprawdę weszłam w dorosłe życie ;) popełniłam błąd .tak .ale czy twoje komentarze typu ze w przeciwieństwie do mnie myślisz całkiem inaczej coś zmieni ?chyba nie ..po prostu wiem czego nie robić na przyszłość .
Powiesz nam w końcu ile masz lat?
 
Dziewczyno ja to rozumiem,.ale ty nie zbilas szyby, nie dostalas mandatu. Jestes w ciąży i trzeba stawic temu czolo, rozumiem twoja uraze, ze boli cie prawda, ale musisz miec pomysl co dalej. Chcesz wychowwc to dziecko ?
Nie wiem czy chce czy nie … .Pisałam ze postanowiłam o psychologu a większość decyzji podejmę dopiero po konsultacji z nim .
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry