reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Babo odpowiem ci tyle .odpie*dol się ode mnie .Jak ci tak przeszkadza moja niedojrzałość to po prostu tu nie wchodź i nie czytaj .twoje komentarze są zbędne i nic nie wprowadzają do mojego życia poza brakiem wiary w kobiety
Ty panuj nad jezorem, bo baby sa w nosie. Pisalas na forum o takiej sytuacji, bylo wiadomo, ze poleje sie i hejt i wspolczucie.
 
reklama
Przypomnę ze jestem w ciąży ;) w ciąży alkoholu nie jest głupio odmówić ;) a to czy mi było głupio odmówić wtedy czy nie to moja indywidualna sprawa .dziwie się ze tobie nie jest głupio pisać takie bezsensowne komentarze i stwierdzać ze ktoś jest alkoholikiem ,tylko dlatego ze nie odmówił kuzynowi wypicia w jego urodziny i wypicia w sylwestra ;) zreszta tak ,był sylwester idealna okazja żeby się napić ;) to co już wgl nie można się nigdy wyluzować tylko chodzić jak na gwoździach i byc sztywna jak ty ?skoro uważasz ze picie alkoholu w takie okazje jest złe to czemu wszyscy piją w takie okazje ?to ze się poczułam fatalnie wcale nie znaczy ze piłam do upadłego ;) jeśli nigdy nie miałaś złego dnia na picie i zawsze byłaś super trzeźwa po wypiciu alkoholu to gratuluje mocnej głowy :)
Ty za to pokazalas jaka jestes wyluzowana, napilas sie, ze nie kojarzysz faktow, zaszlas ot co. I takim najłatwiej zajsc i wychowywac za państwowe. A reszta meczy sie, robi badania, witaminy i latami dba aby miec malenstwo, ktpre Ty zrobilas bo bylas wyluzowana. 😉
 
Moze inaczej…kto ma do psychologa zawieźć skoro samochodu niet? ;)
No i błagam xd raz pisze jedna ze samochodu nie trzeba a teraz odwalasz takimi sarkazmami .to jak biorę się za cos to tez zle weź naprawdę się już nie odzywaj .moja koleżanka widząc niektóre komentarze chwyta się za głowę xd zwłaszcza twoje .cos wymysle spokojnie .jak już wcześniej napisałam nie jest tak ze nie zamierzam nic robić tylko wole się zastanowić .moze ty tez się na więcej razy zastanów ,zanim cos napiszesz .
 
No i błagam xd raz pisze jedna ze samochodu nie trzeba a teraz odwalasz takimi sarkazmami .to jak biorę się za cos to tez zle weź naprawdę się już nie odzywaj .moja koleżanka widząc niektóre komentarze chwyta się za głowę xd zwłaszcza twoje .cos wymysle spokojnie .jak już wcześniej napisałam nie jest tak ze nie zamierzam nic robić tylko wole się zastanowić .moze ty tez się na więcej razy zastanów ,zanim cos napiszesz .

Masz koleżankę?
Niesamowite…
 
Ty za to pokazalas jaka jestes wyluzowana, napilas sie, ze nie kojarzysz faktow, zaszlas ot co. I takim najłatwiej zajsc i wychowywac za państwowe. A reszta meczy sie, robi badania, witaminy i latami dba aby miec malenstwo, ktpre Ty zrobilas bo bylas
Ty za to pokazalas jaka jestes wyluzowana, napilas sie, ze nie kojarzysz faktow, zaszlas ot co. I takim najłatwiej zajsc i wychowywac za państwowe. A reszta meczy sie, robi badania, witaminy i latami dba aby miec malenstwo, ktpre Ty zrobilas bo bylas wyluzowana. 😉
Dlatego właśnie , pisałam nieraz ze nie chce brać pieniędzy od państwa .Zawsze się znajda takie jak ty ,które dowala taki tekstem ;)
 
No i błagam xd raz pisze jedna ze samochodu nie trzeba a teraz odwalasz takimi sarkazmami .to jak biorę się za cos to tez zle weź naprawdę się już nie odzywaj .moja koleżanka widząc niektóre komentarze chwyta się za głowę xd zwłaszcza twoje .cos wymysle spokojnie .jak już wcześniej napisałam nie jest tak ze nie zamierzam nic robić tylko wole się zastanowić .moze ty tez się na więcej razy zastanów ,zanim cos napiszesz .

Brak samochodu kilka godzin temu był dla ciebie problemem nie do rozwiązania a teraz nagle „coś wymyślisz”? Skad taka cudowna zmiana?
 
Ja nie zmienię zdania .Czemu to kobieta zawsze ma być winna ? Nie chce ciąży ,facet o tym dobrze wie ,dobrze wie o tym ze powinien założyć i mi to wkręca ze założył a potem okazuje się ze nie ?i uważasz ze to jest w pełni okej bo się zgodziłam ?wiele kobiet godzi się na seks ale nie godzi się na ciąże .To tak jakbys obwiniała się za to ze facet ci powiedzmy coś zabrał lub zniszczył celowo , tylko dlatego ze zgodzilas się to pożyczyć xd chyba pożyczając oczekujemy tego ze rzecz wróci w całości ?i ja tez tego od niego oczekiwałam .ufałam mu .a on to zaufanie wtedy zniszczył ..
Miałam już się nie odzywać. Ale zadam jedno pytanie, skoro nie chciałaś ciąży, dziecka a tabletki po nie wzięłaś-to już tłumaczyłaś - to dlaczego nie zakonczylas ciąży jak się o niej dowiedziałas?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry