Ty najwyraźniej szukasz sposobu żeby się dowartościować nieodpowiedzialnością i błędem młodej dziewczynyMasz koleżankę?
Niesamowite…
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ty najwyraźniej szukasz sposobu żeby się dowartościować nieodpowiedzialnością i błędem młodej dziewczynyMasz koleżankę?
Niesamowite…
Wybacz, ja nie rozkładałam nog po alkoholu i nie wypisalam na necie swojej historii. Trzeba brac odpowiedzialność. Rozumiem, ze jestes mloda, popelniasz bledy, ale jak mozna uprawiac seks bez zabezpieczenia przyczyniajav sie przy tym do niechcianej ciąży..Dlatego właśnie , pisałam nieraz ze nie chce brać pieniędzy od państwa .Zawsze się znajda takie jak ty ,które dowala taki tekstem![]()
Mylisz się, nie sposób dowartościować się na twoim tle, możemy ci jedynie współczuć.Ty najwyraźniej szukasz sposobu żeby się dowartościować nieodpowiedzialnością i błędem młodej dziewczyny![]()
Pewnie, ze dasz radę. Bedziecie udawac szczęśliwa rodzine, mnożąc sie.No i błagam xd raz pisze jedna ze samochodu nie trzeba a teraz odwalasz takimi sarkazmami .to jak biorę się za cos to tez zle weź naprawdę się już nie odzywaj .moja koleżanka widząc niektóre komentarze chwyta się za głowę xd zwłaszcza twoje .cos wymysle spokojnie .jak już wcześniej napisałam nie jest tak ze nie zamierzam nic robić tylko wole się zastanowić .moze ty tez się na więcej razy zastanów ,zanim cos napiszesz .
Ty najwyraźniej szukasz sposobu żeby się dowartościować nieodpowiedzialnością i błędem młodej dziewczyny![]()
BozeeeNo przecież dopiero co pytałaś czy są jakieś zapomogi na czas trwania ciąży czy dopiero po urodzeniu.
Nie podpowiadaj jejPewnie, ze dasz radę. Bedziecie udawac szczęśliwa rodzine, mnożąc sie.500 plus, 1000 zl kosiankowego co mc, jakies dodatki jako samotna matka, moze alimenty, hmmm nie wiem co tam jeszcze. Niestety korzystam tylko z 500 plus, musimy do roboty z chlopem chodzic a nie zalic sie jak nam zle.
Musisz zacząć poprawnie pisać bo za każdym razem muszę rozszyfrowywać co chcesz tu przekazać.Bozeeetak ,pytałam bo dopiero co znowu się ktoś czepiał ze nic z tym nie robię wiec postanowiłam zapytać na wszelki wypadek a teraz się znalazła druga strona medalu ,czyli ty ,osoba która zawsze się musi do czegoś przyczepić z tego co widzę …co mi zaszkodzi spytać ?moze jednak będzie taki czas ze serio będę ich potrzebować .a co do mówienia o zrobienia sobie dziecka przez nieodpowiedzialność to uwierz ,gdyby sie dało to bym oddała takiej potrzebującej kobiecie .Albo po prostu mogła być rownie nieodpowiedzialna jak ja w moim wieku i mieć to dziecko ,no ale niestety wtedy miałaby tez problem ze starszymi kobietami które miałyby do niej problem tylko dlatego ze wpadła a one nie mogą xd trochę to chore co niektóre piszą . Moja wina ze jakaś kobieta nie moze mieć dziecka ?tak samo moja wina w tym jak i wasza ze jestem teraz w ciąży .czyli żadna .
Właśnie przez takie gbury jak ty większość kobiet rezygnuje z bycia matka i oddaje dzieciPewnie, ze dasz radę. Bedziecie udawac szczęśliwa rodzine, mnożąc sie.500 plus, 1000 zl kosiankowego co mc, jakies dodatki jako samotna matka, moze alimenty, hmmm nie wiem co tam jeszcze. Niestety korzystam tylko z 500 plus, musimy do roboty z chlopem chodzic a nie zalic sie jak nam zle.