reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
@lola2412 A teraz nie odpowiadaj nam tu, tylko dobrze się zastanów - Co przez ostatni tydzień zrobił Twój wybranek (i nie mówię o znalezieniu i pójściu do niej - bo większość ludzi chodzi do pracy)? Zachowaj to dla siebie.
 
Dlatego właśnie , pisałam nieraz ze nie chce brać pieniędzy od państwa .Zawsze się znajda takie jak ty ,które dowala taki tekstem ;)
Wybacz, ja nie rozkładałam nog po alkoholu i nie wypisalam na necie swojej historii. Trzeba brac odpowiedzialność. Rozumiem, ze jestes mloda, popelniasz bledy, ale jak mozna uprawiac seks bez zabezpieczenia przyczyniajav sie przy tym do niechcianej ciąży..
 
No i błagam xd raz pisze jedna ze samochodu nie trzeba a teraz odwalasz takimi sarkazmami .to jak biorę się za cos to tez zle weź naprawdę się już nie odzywaj .moja koleżanka widząc niektóre komentarze chwyta się za głowę xd zwłaszcza twoje .cos wymysle spokojnie .jak już wcześniej napisałam nie jest tak ze nie zamierzam nic robić tylko wole się zastanowić .moze ty tez się na więcej razy zastanów ,zanim cos napiszesz .
Pewnie, ze dasz radę. Bedziecie udawac szczęśliwa rodzine, mnożąc sie. 😉 500 plus, 1000 zl kosiankowego co mc, jakies dodatki jako samotna matka, moze alimenty, hmmm nie wiem co tam jeszcze. Niestety korzystam tylko z 500 plus, musimy do roboty z chlopem chodzic a nie zalic sie jak nam zle.
 
No przecież dopiero co pytałaś czy są jakieś zapomogi na czas trwania ciąży czy dopiero po urodzeniu.
Bozeee 😒😒😒 tak ,pytałam bo dopiero co znowu się ktoś czepiał ze nic z tym nie robię wiec postanowiłam zapytać na wszelki wypadek a teraz się znalazła druga strona medalu ,czyli ty ,osoba która zawsze się musi do czegoś przyczepić z tego co widzę …co mi zaszkodzi spytać ?moze jednak będzie taki czas ze serio będę ich potrzebować .a co do mówienia o zrobienia sobie dziecka przez nieodpowiedzialność to uwierz ,gdyby sie dało to bym oddała takiej potrzebującej kobiecie .Albo po prostu mogła być rownie nieodpowiedzialna jak ja w moim wieku i mieć to dziecko ,no ale niestety wtedy miałaby tez problem ze starszymi kobietami które miałyby do niej problem tylko dlatego ze wpadła a one nie mogą xd trochę to chore co niektóre piszą . Moja wina ze jakaś kobieta nie moze mieć dziecka ?tak samo moja wina w tym jak i wasza ze jestem teraz w ciąży .czyli żadna .
 
Pewnie, ze dasz radę. Bedziecie udawac szczęśliwa rodzine, mnożąc sie. 😉 500 plus, 1000 zl kosiankowego co mc, jakies dodatki jako samotna matka, moze alimenty, hmmm nie wiem co tam jeszcze. Niestety korzystam tylko z 500 plus, musimy do roboty z chlopem chodzic a nie zalic sie jak nam zle.
Nie podpowiadaj jej🤣 i tak już pracuję 3miesiace w roku za darmo jako niewolnik, żeby zarobić na te wszystkie socjale.
 
Bozeee 😒😒😒 tak ,pytałam bo dopiero co znowu się ktoś czepiał ze nic z tym nie robię wiec postanowiłam zapytać na wszelki wypadek a teraz się znalazła druga strona medalu ,czyli ty ,osoba która zawsze się musi do czegoś przyczepić z tego co widzę …co mi zaszkodzi spytać ?moze jednak będzie taki czas ze serio będę ich potrzebować .a co do mówienia o zrobienia sobie dziecka przez nieodpowiedzialność to uwierz ,gdyby sie dało to bym oddała takiej potrzebującej kobiecie .Albo po prostu mogła być rownie nieodpowiedzialna jak ja w moim wieku i mieć to dziecko ,no ale niestety wtedy miałaby tez problem ze starszymi kobietami które miałyby do niej problem tylko dlatego ze wpadła a one nie mogą xd trochę to chore co niektóre piszą . Moja wina ze jakaś kobieta nie moze mieć dziecka ?tak samo moja wina w tym jak i wasza ze jestem teraz w ciąży .czyli żadna .
Musisz zacząć poprawnie pisać bo za każdym razem muszę rozszyfrowywać co chcesz tu przekazać.
Nic nie rozumiem z tego bełkotu.
 
reklama
Pewnie, ze dasz radę. Bedziecie udawac szczęśliwa rodzine, mnożąc sie. 😉 500 plus, 1000 zl kosiankowego co mc, jakies dodatki jako samotna matka, moze alimenty, hmmm nie wiem co tam jeszcze. Niestety korzystam tylko z 500 plus, musimy do roboty z chlopem chodzic a nie zalic sie jak nam zle.
Właśnie przez takie gbury jak ty większość kobiet rezygnuje z bycia matka i oddaje dzieci :) myślisz ze chce pobierać zasiłki i się mnożyć ?jak mnie nie znasz to się nie wypowiadaj w ten sposób bo kiedyś karma do ciebie wróci i ktoś powie o tobie co zupełnie nie zgadza się z twoim życiem .
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry