reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Właśnie przez takie gbury jak ty większość kobiet rezygnuje z bycia matka i oddaje dzieci :) myślisz ze chce pobierać zasiłki i się mnożyć ?jak mnie nie znasz to się nie wypowiadaj w ten sposób bo kiedyś karma do ciebie wróci i ktoś powie o tobie co zupełnie nie zgadza się z twoim życiem .

A myślałam, ze to przez brak odpowiednio stabilnego zatrudnienia, odpowiedzialnych facetów i najniższa ściągalność alimentacyjna w Europie?
Dorzuce jeszcze do tego brak miejsca w lokalnych przedszkolach i brak odpowiedniej opieki medycznej dla ciężarnych i okołoporodowej…
 
Właśnie przez takie gbury jak ty większość kobiet rezygnuje z bycia matka i oddaje dzieci :) myślisz ze chce pobierać zasiłki i się mnożyć ?jak mnie nie znasz to się nie wypowiadaj w ten sposób bo kiedyś karma do ciebie wróci i ktoś powie o tobie co zupełnie nie zgadza się z twoim życiem .
Odpowiesz na zadane przeze mnie pytanie...?
 
Właśnie przez takie gbury jak ty większość kobiet rezygnuje z bycia matka i oddaje dzieci :) myślisz ze chce pobierać zasiłki i się mnożyć ?jak mnie nie znasz to się nie wypowiadaj w ten sposób bo kiedyś karma do ciebie wróci i ktoś powie o tobie co zupełnie nie zgadza się z twoim życiem .
Wole byc gburem niz pasożytem. 😊 mysle, ze większość kobiet oddaje dzieci, bo nie radza sobie z własnym zyciem a co dopiero z malym czlowiekiem. Nie potrafią dac mu miłości, zapracować na cos, tylko wola dac dupy. 😊 ja na wszytsko musze zapier... do roboty z nieba mi nie spadnie, chyba, ze gołąb auto obsra po myjce.
 
Ciekawe kto będzie zarabiał na twoje dofinansowania na starość xd
Nie martw się, zaczęłam już odkładać. Poza tym dzieci wychowane w patologii też niestety przejmują wzorce od rodziców i powielają większość schematów. Żaden pożytek jak się rozmnażacie🤷 będę tylko więcej podatków na was wszystkich płaciła, moja wielka niedola 😅
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry