reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Według ciebie działanie to proszenie innych o pomoc .Przynajmmiej tyle wnioskuje z tego co właśnie napisałaś .Tak można od czasu do czasu poprosić ale nie ciagle .Nie podoba ci się to ze mam trochę inny pogląd na ta sytuacje i nie wyobrażam sobie stosowania się do rad typu „opieki społeczne są „ „sąsiedzi podwioza „ mówicie o odpowiedzialności a wasze zrozumienie tej odpowiedzialności sprowadza się tylko do proszenia .chyba nigdy więcej sie nie udzielę na takich forach ,chyba ze w sprawie fotelika itp ale wasze podejście do rozwiązywania problemów mnie przeraża,radzić komuś żeby stanął na nogi a tym samym tak naprawdę radzić tylko tyle aby zostać w miejscu dopóki ktoś się nie zgodzi pomoc .Bardziej myślałam o rozwiązaniach typu jak można zaoszczędzić ,co można zrobić żeby naprawić trochę związek ,jak np zainwestować w samochód ,jak zrobić tani remont a nie tylko rzucić ,prosic i czekać aż mi ktoś da pieniążki .
To jest jakiś fejkowy wątek. Dziewczyno teraz rozbawiłaś mnie do łez. Serio!!! Chłop ledwo zaczął pracę nie macie swojego prywatnego kąta, tobie ZUS nie przelał kasy, myślisz o oddaniu dziecka które jest poniekąd z gwałtu... Doatalas miliony rozwiązań od dziewczyn ale ty sobie z nasz jaja robisz a nie oczekujesz pomocy. Co to jest tani remont? Co to jest tanie autko? Nie masz pieniędzy a porywasz się z motyka na słońce i zaczynasz od rzeczy najmniej istotnych. Idź kup auto za 800 zł zarejestruj na siebie dokonaj oplat i wkaldaj w niego co 2 tyg kasę bo tu stuka tam puka, zrób remont pokoju u rodziców w stylu retro ale nie biadol nam tu że nie masz pieniążków na życie bo ZUS nie przelał. Nie wiem czego ty chcesz.
 
Skąd wiesz jaka jestem w stosunku do niego ?;) zresztą ,nie widzę potrzeby żeby kogoś obrażać ,chyba że sytuacja tego wymaga tak jak w tym przypadku .
Jak będziesz pisać maile do mopsu/banku z taką interpunkcją jakiej używasz pisząc na forum to przysięgam, że nikt cie nie zrozumie. Musisz zacząć ćwiczyć pisanie bo auta jeszcze nie kupiłaś.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry