reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To jest jakiś fejkowy wątek. Dziewczyno teraz rozbawiłaś mnie do łez. Serio!!! Chłop ledwo zaczął pracę nie macie swojego prywatnego kąta, tobie ZUS nie przelał kasy, myślisz o oddaniu dziecka które jest poniekąd z gwałtu... Doatalas miliony rozwiązań od dziewczyn ale ty sobie z nasz jaja robisz a nie oczekujesz pomocy. Co to jest tani remont? Co to jest tanie autko? Nie masz pieniędzy a porywasz się z motyka na słońce i zaczynasz od rzeczy najmniej istotnych. Idź kup auto za 800 zł zarejestruj na siebie dokonaj oplat i wkaldaj w niego co 2 tyg kasę bo tu stuka tam puka, zrób remont pokoju u rodziców w stylu retro ale nie biadol nam tu że nie masz pieniążków na życie bo ZUS nie przelał. Nie wiem czego ty chcesz.
Ehhh 😒😒dlatego wielokrotnie pisałam „nie podejmuje jeszcze żadnej decyzji „ ;)
 
reklama
Nie miałabym sumienia żeby z tym żyć .Nie powinno się nikomu zabierać życia .
Aaa no tak. Już lepiej skazać dziecko na opcje tułania się po domach dziecka albo na życie z rodzicami którzy nawet o siebie jeszcze zadbać nie potrafią, czasem się poszarpią.
No ale to był twój WYBÓR. Dokonałaś go. Popełniłaś różne błędy i pewnie jeszcze nie raz popełnisz jak każdy z nas. Ale jeśli w porę nie wydoroślejesz, to że masz 20lat wcale nie świadczy o tym że jesteś Dorosła bo po tym co piszesz i jak piszesz wydajesz się być 15latka która jeszcze nie ma zielonego pojęcia o świecie i zyciu, to pewnie obudzisz się za 10, 20lat z myślą "co ja zrobiłam że swoim życiem"
Koleżanka wyżej podała Ci przykład jak jej przyjaciółka sobie poradziła, ja również jestem takim przykładem, jeśli tylko chcesz możesz bardzo wiele, możesz wszystko no ale po raz kolejny- trzeba chcieć.
 
Jak będziesz pisać maile do mopsu/banku z taką interpunkcją jakiej używasz pisząc na forum to przysięgam, że nikt cie nie zrozumie. Musisz zacząć ćwiczyć pisanie bo auta jeszcze nie kupiłaś.
Na szczęście nie piszę tutaj do mopsu i nie zwracam na to uwagi ,zwłaszcza że cokolwiek nie napiszę obrócisz to przeciwko mnie .Szukasz byle argumentu do tego żeby mnie obrazić i pokazać jaka to jesteś dojrzała ,a ja młoda i głupiutka .
 
Na szczęście nie piszę tutaj do mopsu i nie zwracam na to uwagi ,zwłaszcza że cokolwiek nie napiszę obrócisz to przeciwko mnie .Szukasz byle argumentu do tego żeby mnie obrazić i pokazać jaka to jesteś dojrzała ,a ja młoda i głupiutka .
Nie jesteś aż taka młoda, ale z tym drugim epitetem bezsprzecznie się zgadzam ❤️
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry