reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Rozstęp mięśnia prostego i przepuklina

Temat na forum 'BB fizjoterapeutka kobieca radzi mamom' rozpoczęty przez aneczek1, 3 Czerwiec 2018.

1. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    49
    Mam też ten problem i wiem że wiele kobiet to ma A znaczna część o tym nie wie. To czego zdecydowanie nie wolno to ćwiczyć brzuszków. Wiele form aktywności też nie jest wskazana- jogging aerobik , podskoki, trampolina itp. Generalnie większość ćwiczeń zorganizowanych odpada. Można robić tylko takie które są zalecane przez fizjoterapeute. Dobrze też wiedzieć że w okresie połogu gdy działają hormony można rozejscie zlikwidować w bardzo krótkim czasie z pomocą terapeuty. Więc gdy pojawia się po pierwszej ciąży a planuje się kolejna to warto tuż po drugim porodzie zgłosić się do fachowca który manualnie naprawi problem. Ja żałuję że o tym nie wiedziałam wcześniej bo kolejnego dziecka nie planuje A po kilku miesiącach ćwiczeń poprawa jest ale nie calkowita

2. reklama

Poleć forum