reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępom....stop

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
8 Luty 2005
Postów
2 103
Robicie już coś z tym problemem? Ja zakupiłam komplet kremów Musteli i dzielnie smaruję. Są naprawde super! Mam do biustu, na rozstępy i mleczko do ciała. Strasznie wysycha mi teraz skóra - ciąża czy suche powietrze?- a one naprawde się sprawdzają.
 
reklama
ja nie chcę straszć ale się smarowałam i do 8mego miesiąca zero rozstepów.. potem tak popękałam że chyba już nigdy kostiumu jednoczęściowego nie założę..
 
Mnie się wydaje,że spora część rozstępów ma swoje podłoże w skórze w samej soobie.Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 18kg.,miałam wielki brzuch jak balon.Od 3 mca smarowałam się fisanem,a potem od 7 oliwką z Nivei z olejkiem z avocado i nigdzie nie mam najmniejszego rozstępu.Natomiast przyjaciółka z bliźniakami przytyła 9 kg. i pod koniec 8 mca postrzelała,a smarowała się dzielnie.
Więć to chyba nie ma znaczenia czym się smarujemy,tylko żeby skóra była elastyczna i miękka.A któ ma skłonności to niestety postrzela.
 
Mam nadzieję, że nie mam skłonności. Moja mama nie ma rozstępów więc dla mnie chyba też jest szansa.
 
Dziewczyny prawda jest taka, ze z wiekiem skora jest mniej elastyczna i naprezona a wiec miej podatna na rozstepy... Nie am rozstepow z ciaz a brzuchu, nogach. Mam natomiast te, ktore zdobylam majac 16 lat, kiedy z powodow hormonalnych nagle b.duzo utylam. Na prazie sie nie smaruje. W ostatniej cazy uzywalam olejku Nivea pod prysznic i kosmetykow z tej serii. W pierwszej roznie, ale Musteletez sobie chwalilam. Jak lubicie Avon o tez tam jest mleczko godne polecenia.
 
A ja mam pytanie gdzie te kosmetyki kupić bo w markecie nie znalazłam nic ani na stoisku z kosmetykami ani na stoisku z dzięcięcymi kosmetykami>????

I drugie pytanie jak ściągnąć aby pod postem pojawiał się ticker

Dzięki i pozdrawiam
 
Mycha :)
odnośnie technicznych rzeczy Ci nie odpowiem,bo sama kiepsko się na tym znam ;D
Fissan to dobry i sprawdzony krem w cenie ok.20 zł i można go dostac w aptekach lub duzych hipermarketach.Mustella tylko w specjalizujących się w kosmetyki aptekach i jest droższa.A olejek Nivea z oliwką z avocado można dostać tez w supermarketach,jest niedrogi i u mnie poskutkował :)
pozdawiam
 
Mycha! Odnośnie suwaczka to są szczegółowe instrukcje na forum. Sprawdź ogołny dział ciąża i poród i dział podrzędny staramy się. Powodzenia
 
reklama
Dziewczyny czy orientujecie się czy kosmetyki do ciała na rozstępy itd muszą być specjalne dla kobiet w ciąży? czy np kremy na celulit i rozstępy których dotychczas używałam na co dzień mogę używać dalej, czy są one w jakiś sposób szkodliwe? Wiadomo że smarujemy całe ciało również brzuch więc stąd te pytanie.
 
Do góry